Reprezentace sjezd/sprint - 2019
Jmenovité složení sjezdové reprezentace České republiky pro mistrovství světa ve sprintu 2019.
K1 ženy
PODÍVEJTE SE NA VIZITKY JEDNOTLIVÝCH ZÁVODNIC: Anežka a Martina, Barča a Barča
PALOUDOVÁ Anežka
Datum narození: 19. 1. 1999, Praha
Trenér/Klub: Lukáš Novosad, Hana Krpatová
Záliby: konzumace jídla, architektura, rychlostní kanoistika, skládání a sekání dřeva
SATKOVÁ Martina
Datum narození: 23. 8. 1998, Brno
Trenér/Klub: Ondra Štěpánek
Záliby: slalom, lyžování, cestování, čtení, plavání a běžky, výměna automobilových pneumatik.
DIMOVOVÁ Barbora
Datum narození: 18. 10. 2000, Olomouc
Trenér/Klub: Keno Dimov / TJ VS Litovel
Záliby: běh, cyklistika, brusle, turistika, vaření a pečení
BAYEROVÁ Barbora
Datum narození: 28. 1. 1998
Trenér/Klub: Robert Knebel, Bohemians Praha
Záliby: Umění, lékařství, ekologie, freeride
C1 muži
PODÍVEJTE SE NA VIZITKY JEDNOTLIVÝCH ZÁVODNÍKŮ: Vláďa a Ondra, Marek a Vašek
SLANINA Vladimír
Datum narození: 4. 4. 1994, Podbořany
Trenér/Klub: Vladimír Slanina st. / TJ Lokomotiva Žatec
Záliby: motorky, zbraně, sekačky…
ROLENC Ondřej
Datum narození: 7. 11. 1991, Pardubice
Trenér/Klub: Jan Šťastný TJ Synthesia Pardubice - oddíl kanoistiky
Zájmy: cyklistika a zimní sporty, RC modely, lepení lodí
RYGEL Marek
Datum narození: 13. 7. 1989, Ivančice
Trenér/Klub: Bohuslav Šamánek / KK Spoj Brno
Záliby: kultura, četba, rodina, sporty všeho druhu..
SATKE Adam
Datum narození: 21. 6. 1996
Trenér/Klub: Robert Knebel, SKUP Olomouc
Záliby: jízda na kole, rafting, lezecké stěny
K1 muži
PODÍVEJTE SE NA VIZITKY JEDNOTLIVÝCH ZÁVODNÍKŮ: Adam a Filip, Karel a Vojta
SATKE Adam
Datum narození: 26. 10. 1994,Brno
Trenér/Klub: Bohuslav Šamánek / KK Spoj Brno
Záliby: oprava všemožných automobilů, lyžování,cyklistika
HRIC Filip
Datum narození: 28. 1. 1993, Olomouc
Trenér/Klub: Robert Knebel / SKUP Olomouc
Záliby: Vaření, cestování, turistika, Karel Slepica
SLEPICA Karel
Datum narození: 20. 7. 1988, Olomouc
Trenér/Klub: Robert Knebel / SKUP Olomouc
Záliby: otužování v mrazivých podmínkách, Filip Hric
ZAPLETAL Vojtěch
Datum narození: 15. 12. 1998
Trenér/Klub: Kamil Mrůzek/Bohemians Praha
Záliby: cestování
C1 ženy
PODÍVEJTE SE NA VIZITKY JEDNOTLIVÝCH ZÁVODNIC: Marie a Terka
SATKOVÁ Martina (Viz. K1 ženy)
NĚMCOVÁ Marie
Datum narození: 2. 12. 2000, Brno
Trenér/Klub: Bohuslav Šamánek / KK Spoj Brno
Záliby: Zvířata, cestování, trávení času v přírodě
PALOUDOVÁ Anežka
(Viz. K1 ženy)
KNEBLOVÁ Tereza
Datum narození: 11. 4. 2003
Trenér/Klub: Robert Knebel/SKUP Olomouc
Záliby: Bežky, běh
C2 muži
PODÍVEJTE SE NA VIZITKY JEDNOTLIVÝCH ZÁVODNÍKŮ Veselý a Suchánek,Slanina a Šmoldas
RYGEL Marek - VESELÝ Petr
Datum narození: 13. 7. 1989, Ivančice a 25. 11. 1976, Ivančice
Trenér/Klub: Robert Knebel / KK Spoj Brno a VS Dolní Kounice
ROLENC Ondřej - SUCHÁNEK Daniel
Datum narození: 7. 11. 1991, Pardubice a 21. 6. 1993, Vysoké Mýto
Trenér/Klub: Jan Štastný
SLANINA Vladimír - SLANINA Vladimír
Datum narození: 1969 - 4. 4. 1994
Trenér/Klub: TJ Loko Žatec
ŠMOLDAS Michal – ZAPLETAL Vojtěch
Datum narození: 8. 6. 1998 a 15. 12. 1998
Trenér/Klub: Tomáš Kutý/TJVS Litovel a Kamil Mrůzek/Bohemians Praha
Tagy: sjezd, Mistrovství světa, nominace