• Úvod
  • Závody
  • Slalom a sjezd

Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Termínová listina a výsledky závodů ČSKDV, rok 2020

Nejbližší akce

Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
145Sjezd na Chrudimce24.09.2020
Hanácké slalomy UP Olomouc
    rozpis    přihlášky on-line do 21.09.2020 23:59:59
136Hanácký slalom a pohár 17. listopadu26.09.2020
137Hanácký slalom a pohár 17. listopadu27.09.2020
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis    přihlášky on-line do 22.09.2020 23:59:59
134Slalom v Třebechovicích26.09.2020
135Slalom v Třebechovicích27.09.2020

Nejnovější výsledky

závoddatumvýsledkystav
 
51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje VS Tábor
4551. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje19.09.2020   
4651. ročník Slalomu o štít města Tábora 20.09.2020   

Kalendář akcí a výsledky

závoddatumvýsledkystav
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
Akce byla zrušena: Covid 19
7Sjezd v Hanušovicích 128.03.2020   
8Sjezd v Hanušovicích 228.03.2020   
9Sjezd v Hanušovicích 329.03.2020   
10Sjezd v Hanušovicích 429.03.2020   
Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
Akce byla zrušena: Covid 19
3Sjezd na Sázavě28.03.2020   
4Sjezd na Sázavě28.03.2020   
5Sjezd na Sázavě29.03.2020   
6Sjezd na Sázavě29.03.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
Akce byla zrušena: Covid 19
11Sjezd na Chrudimce02.04.2020   
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
Akce byla zrušena: Covid 19
16Jarní slalom v Českém Vrbném dolní trať04.04.2020   
17Jarní slalomy v Českém Vrbném horní trať04.04.2020   
18Jarní slalom v Českém Vrbném dolní trať05.04.2020   
19Jarní slalom v Českém Vrbném horní trať05.04.2020   
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
Akce byla zrušena: Covid 19
1441. ročník Stružnická peřej04.04.2020   
1541. ročník Stružnická peřej05.04.2020   
1. a 2. Český pohár ve sprintu a klasickém sjezdu UP Olomouc
Akce byla zrušena: Covid 19
121. Český pohár ve sprintu v Hanušovicích04.04.2020   
132. Český pohár v klasickém sjezdu v Hanušovicích05.04.2020   
Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Akce byla zrušena: Covid 19
23Podřipský slalom11.04.2020   
24Podřipský slalom12.04.2020   
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu +MČR + MČR U23, veteránů a družstev na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
Akce byla zrušena: Covid 19
203. Český pohár v klasickém sjezdu+ MČR U23 + veteránů na Čeňkově Pile11.04.2020   
21MČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile11.04.2020   
224. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Čeňkově Pile12.04.2020   
Trutnovské slalomy + MČR veteránů + 1.Český pohár veteránů Loko Trutnov
    rozpis
29Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. ČPV18.04.2020 Závod zrušen:
30Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů19.04.2020 Závod zrušen:
Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
Akce byla zrušena: Covid 19
27Slalom v Zábřehu18.04.2020   
28Slalom v Zábřehu19.04.2020   
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
Akce byla zrušena: Covid 19
31Jarní sjezd na Lužnici18.04.2020   
32Jarní sjezd na Lužnici18.04.2020   
33Jarní sjezd na Lužnici19.04.2020   
34Jarní sjezd na Lužnici19.04.2020   
Trutnovské slalomy + MČR veteránů + 1.Český pohár veteránů Loko Trutnov
Akce byla zrušena: Covid 19
29Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. ČPV - zrušen18.04.2020   
30Trutnovský slalom + MČR veteránů19.04.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
Akce byla zrušena: Covid 19
35Sjezd na Chrudimce23.04.2020   
Spálovské slalomy Delfín Jablonec
Akce byla zrušena: Covid 19
36Spálovský slalom na Kamenici25.04.2020 Závod zrušen:
37Spálovský slalom na Kamenici26.04.2020 Závod zrušen:
Trénink Kamenice TJ Bohemians Praha
    rozpis
0Trénink na Kamenici25.04.2020-26.04.2020 Závod zrušen:
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
Akce byla zrušena: Covid 19
401. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě02.05.2020   
412. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě03.05.2020   
Sprint v Českém Krumlově SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Akce byla zrušena: Covid 19
42Sprint v Českém Krumlově05.05.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
Akce byla zrušena: Covid 19
44Sjezd na Chrudimce07.05.2020   
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
Akce byla zrušena: Covid 19
51Slalom v Ostravě09.05.2020   
52Slalom v Ostravě10.05.2020   
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
Akce byla zrušena: Covid 19
47Sprint ve Dvoře Králové09.05.2020   
48Sprint ve Dvoře Králové09.05.2020   
49Sjezd ve Dvoře Králové10.05.2020   
50Sjezd ve Dvoře Králové10.05.2020   
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
Akce byla zrušena: Covid 19
53Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje13.05.2020   
Slalomy na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů TJ Klub kanoistiky Železný Brod
    rozpis
54Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů16.05.2020 Závod zrušen:
55Slalom na Paraplíčku17.05.2020 Závod zrušen:
Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Akce byla zrušena: Covid 19
64Slalomy na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů16.05.2020   
65Slalomy na Paraplíčku17.05.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
Akce byla zrušena: Covid 19
58Sjezd na Chrudimce21.05.2020   
1. a 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Akce byla zrušena: Covid 19
611. Národní kontrolní závod ve Veltrusech23.05.2020   
622. Národní kontrolní závod ve Veltrusech24.05.2020   
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Akce byla zrušena: Covid 19
63Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje23.05.2020   
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    rozpis
43Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje27.05.2020     schváleno 28.05.20 15:16
Sušické slalomy Klub vodních sportů Sušice z.s.
    rozpis
66Sušický slalom30.05.2020 Závod zrušen:
67Sušický slalom31.05.2020 Závod zrušen:
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
    rozpis
64Slalom v Kroměříži30.05.2020 Závod zrušen:
65Slalom v Kroměříži31.05.2020 Závod zrušen:
Sjezd na Vltavě SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
68Sjezd na Vltavě02.06.2020     schváleno 06.06.20 06:59
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
69Sjezd na Chrudimce04.06.2020     schváleno 06.07.20 09:44
1. a 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis
561. Český pohár ve sprintu v Roudnici06.06.2020     schváleno 06.06.20 18:46
572. Český pohár ve sprintu v Roudnici07.06.2020     schváleno 07.06.20 19:28
Křivoklátské slalomy + MČR veteránů KK Rakovník
    rozpis
72Křivoklátský slalom + MČR veteránů13.06.2020     schváleno 14.06.20 21:09
73Křivoklátský slalom14.06.2020     schváleno 14.06.20 21:09
MČR dorostu, U23 a žáků ve sjezdu v Postřelmově + 1. a 2 ČPž + veřejné sjezdy Vodní sporty Desná
    rozpis
74MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd13.06.2020     schváleno 13.06.20 22:31
75MČR družstev dorostu ve sjezdu v Postřelmově13.06.2020     schváleno 13.06.20 22:31
76MČR družstev žáků ve sjezdu v Postřelmově14.06.2020     neoficiální
77MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd14.06.2020     schváleno 14.06.20 18:48
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách SK VS Karbo Benátky
    rozpis
781. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách20.06.2020     schváleno 22.06.20 08:56
792. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách21.06.2020 Závod zrušen: velká voda
Akademické MČR ve slalomu a sprintu v Olomouci UP Olomouc
    rozpis
81Akademické MČR ve slalomu v Olomouci25.06.2020   
82Akademické MČR ve sprintu v Olomouci25.06.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
80Sjezd na Chrudimce25.06.2020     schváleno 11.07.20 20:25
Vysokomýtské slalomy SKK Vysoké Mýto
    rozpis
88Vysokomýtský slalom27.06.2020     schváleno 29.06.20 20:03
89Vysokomýtský slalom28.06.2020     schváleno 29.06.20 20:03
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích Otava Strakonice
    rozpis
863. Český pohár žáků ve Strakonicích27.06.2020     schváleno 27.06.20 18:37
874. Český pohár žáků ve Strakonicích28.06.2020     schváleno 28.06.20 19:21
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
    rozpis
84Slalom v Dolních Kounicích27.06.2020 Závod zrušen: velká voda
85Slalom v Dolních Kounicích28.06.2020 Závod zrušen: velká voda
Vysokomýtský sjezd SKK Vysoké Mýto
    rozpis
83Vysokomýtský sjezd27.06.2020     schváleno 29.06.20 20:03
1. a 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis
701. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném04.07.2020     schváleno 04.07.20 20:39
712. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném05.07.2020     schváleno 05.07.20 18:39
Slalomy v Kadani TJ DNT VS Kadaň
    rozpis
90Slalom v Kadani04.07.2020     schváleno 06.07.20 10:22
91Slalom v Kadani05.07.2020     schváleno 06.07.20 10:22
Slalomy na voleji + 4. Český pohár veteránů TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
94Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů11.07.2020     schváleno 14.07.20 08:54
95Slalom na voleji12.07.2020     schváleno 14.07.20 08:56
3. a 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis
1273. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.11.07.2020     schváleno 11.07.20 20:16
1284. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.12.07.2020     schváleno 12.07.20 19:14
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis
1Sjezd na Svitavě - přebor Brno18.07.2020     schváleno 19.07.20 14:19
2Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje 18.07.2020     schváleno 19.07.20 14:19
Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů SK VS Č. Budějovice
    rozpis
96Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů18.07.2020     schváleno 19.07.20 10:17
97Letní slalom - Pohár Lídy Polesné19.07.2020     schváleno 19.07.20 20:29
1. a 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závody TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
251. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod25.07.2020     schváleno 26.07.20 08:49
262. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod26.07.2020     schváleno 27.07.20 07:23
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis
98Sjezd v Třebechovicích25.07.2020     schváleno 28.07.20 09:29
99Sprint v Třebechovicích25.07.2020     schváleno 28.07.20 09:29
100Sjezd v Třebechovicích26.07.2020     schváleno 28.07.20 09:29
101Sprint v Třebechovicích26.07.2020     schváleno 28.07.20 09:29
3. a 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závody Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis
383. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod 01.08.2020     schváleno 01.08.20 23:03
394. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod02.08.2020     schváleno 03.08.20 07:37
ICF World Ranking Race Praha 2020 Univerzitní sportovní klub Praha
Akce byla zrušena: Covid 19
104ICF World Ranking Race Praha 202001.08.2020-02.08.2020   
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
    rozpis
102Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů01.08.2020     schváleno 03.08.20 12:53
103Slalom pod Borskou přehradou02.08.2020     schváleno 03.08.20 12:53
Slalomy ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
105Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka08.08.2020     schváleno 10.08.20 10:08
106Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka09.08.2020     schváleno 10.08.20 10:08
3. a 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + MČR družstev + 3. a 4. Český pohár žáků ve sjezdu + ECA CUP TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
1073. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném08.08.2020     schváleno 10.08.20 08:00
1083. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP08.08.2020     schváleno 10.08.20 08:00
109MČR družstev + ECA CUP teams ve sprintu v Českém Vrbném08.08.2020     schváleno 10.08.20 08:01
1104. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném09.08.2020     schváleno 10.08.20 08:01
1114. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři09.08.2020     schváleno 10.08.20 08:01
ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis
116ECA CUP ve slalomu v Roudnici n.L.14.08.2020-16.08.2020   
Slalomy O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů SK VS Karbo Benátky
    rozpis
114Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů15.08.2020     schváleno 16.08.20 21:04
115Slalom O cenu Tyrolitu16.08.2020     schváleno 16.08.20 21:04
Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis
112Slalom v Brně15.08.2020     schváleno 16.08.20 21:30
113Slalom v Brně - krajský přebor16.08.2020     schváleno 16.08.20 21:30
Mistrovství ČR žáků ve slalomu a sprintu na Křivoklátu KK Rakovník
    rozpis
117Mistrovství ČR žáků ve slalomu družstev na Křivoklátu22.08.2020     schváleno 24.08.20 07:09
118Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu22.08.2020     schváleno 24.08.20 07:09
119Mistrovství ČR žáků ve sprintu družstev na Křivoklátu23.08.2020     schváleno 24.08.20 07:09
120Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu23.08.2020     schváleno 24.08.20 07:09
901Mistrovství ČR žáků v kombinaci na Křivoklátu22.08.2020 - 23.08.2020     schváleno 24.08.20 16:32
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 + MČR družstev SK VS Č. Budějovice
    rozpis
121Mistrovství ČR družstev ve slalomu na Lipně28.08.2020     schváleno 31.08.20 09:17
1225. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR 29.08.2020     schváleno 31.08.20 07:46
1236. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U2330.08.2020     schváleno 31.08.20 07:46
5. a 6. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR sprint SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
1245. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR 29.08.2020     schváleno 31.08.20 08:03
1256. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR30.08.2020     schváleno 31.08.20 08:03
Východočeský vodácký maraton TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
126Východočeský vodácký maraton05.09.2020   
7. a 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 5. a 6. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce SK Žižkov
    rozpis
1477. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce05.09.2020     schváleno 06.09.20 07:13
1488. Český pohár Skupiny ČEZ + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce06.09.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
144Sjezd na Chrudimce10.09.2020   
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu a sprintu ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
129Mistrovství ČR dorostu družstev ve slalomu ve Veltrusech12.09.2020     schváleno 12.09.20 20:56
130Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech12.09.2020     schváleno 12.09.20 20:48
131Mistrovství ČR dorostu družstev ve sprintu ve Veltrusech13.09.2020     schváleno 13.09.20 18:28
132Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech13.09.2020     schváleno 13.09.20 18:28
Mistrovství Evropy ve slalomu v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis
02020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji19.09.2020   
02020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji20.09.2020   
1332020 ECA Mistrovství Evropy ve vodním slalomu v Praze-Troji18.09.2020   
51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje VS Tábor
    rozpis
4551. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje19.09.2020   
4651. ročník Slalomu o štít města Tábora 20.09.2020   
Slalomy ve Veselí n.M. SK Veselí nad Moravou
    rozpis
92Slalom ve Veselí n.M.19.09.2020     neoficiální
93Slalom ve Veselí n.M.20.09.2020     neoficiální
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
145Sjezd na Chrudimce24.09.2020   
Hanácké slalomy UP Olomouc
    rozpis    přihlášky on-line do 21.09.2020 23:59:59
136Hanácký slalom a pohár 17. listopadu26.09.2020   
137Hanácký slalom a pohár 17. listopadu27.09.2020   
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis    přihlášky on-line do 22.09.2020 23:59:59
134Slalom v Třebechovicích26.09.2020   
135Slalom v Třebechovicích27.09.2020   
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
    rozpis    přihlášky on-line do 30.09.2020 15:00:59
138Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči03.10.2020   
139Klatovský slalom ve Strakonicích04.10.2020   
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis
140BOBR CUP03.10.2020   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
146Sjezd na Chrudimce08.10.2020   
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
141Krumlovský maraton10.10.2020   
7. a 8. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů a družstev ve Vyšším Brodě TJ Loko Plzeň
    rozpis
1497. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů ve Vyšším Brodě17.10.2020   
150Mistrovství ČR družstev k klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě17.10.2020   
1518. Český pohár v klasickém sjezdu ve Vyšším Brodě18.10.2020   
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis    přihlášky on-line do 13.10.2020 23:59:59
142Podzimní sjezd na Lužnici24.10.2020   
143Podzimní sjezd na Lužnici24.10.2020   

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00