• 1
  • 2

SVoČR - Svaz vodáků České republiky

zápisy z jednání orgánů SVoČR

Svaz vodáků České republiky (dále jen SVoČR) je členem International Rafting Federation a zastupuje závodní rafting v České republice.

SVoČR je dobrovolnou, nezávislou zájmovou nepolitickou organizací, sdružující ve svých základních článcích - klubech - zájemce o sportovní, rekreační a osvětovou činnost v oblasti vodáckých disciplín, ochrany a tvorby životního prostředí a pobytu v přírodě.

Cílem činnosti SVoČRu je vytvářet a realizovat podmínky pro udržení a zdokonalení fyzické a psychické kondice, rozvoj společenských vztahů a dosažení co nejlepších výsledků ve sportovních závodech.

SVoČR zastupuje zájmy českých, moravských a slezských vodáků jak v rámci České republiky, tak i v mezinárodních vztazích. Základem činnosti SVoČRu je výcvik členů, zejména mládeže, se zaměřením na  zvládnutí techniky plavby na různých plavidlech na klidné i divoké vodě, zdokonalování plavání, první pomoc, vodní záchranu, poznávání přírody včetně získávání znalosti topografie a plavebního zeměpisu.

Svaz vodáků se především stará po stránce odborné, metodické a reprezentační o dvě odbornosti: rafting R4 a R6 a vodácký víceboj v jízdě na pramicích P5. 

Členem SVoČRu se může stát každý, kdo má zájem, přihlásí se, zaplatí zápisné, členský a klubový příspěvek a převezme členský průkaz. Členy přijímají vodácké kluby.


Kontakt:
tajemnice Hana Heralová

Adresa:
U pergamenky 3
Praha 7
170 00

Telefon:
+420 266 722 223

Mobil:
+420 603 524 163

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

WWW:
www.kanoe.cz/svaz/svocr
www.svazvodaku.cz
www.svocr.cz

Facebook:
Rafting
Pramice

Instgram:
#czechrafting

Veřejný rejstřík:
www.justice.cz

Listiny:
stanovy
další listiny