Žebříček rozhodčích ČSKDV 2021

Zveřejňuji žebříček rozhodčích ČSK DV pro rok 2021.

 Všem moc děkuji za uplynulou opět netradiční sezónu a těším se na příští snad už "normální".

S veškerými reklamacemi se na mne obracejte, ať je vše ok.

  Žebříček rozhodčích ČSKDV 2021
  Jméno třída oddíl 2021
1 Frolichová Pavlína 2 SKK Česká Lípa 112
2 Pípal Zdeněk 2 SKVS ČB 110,5
3 Jílek Ladislav icf Vodní sporty Zábřeh 107,5
4 Bohatý Karel 1 SK Třebechovice 96,5
5 Bednář Jaroslav 2 SK Česká Lípa 96
6 Lagnerová Jana 1 SK Domeček Soběslav 95,5
7 Kuna Alois 1 SK VS ČB 89,5
8 Čiháček Jiří 1 Klatovy 83,5
9 Kutá Lenka icf TJVS Litovel 82
10 Bednářová Soňa 3 SK Česká Lípa 81,5
11 Martinová Markéta 2 Bohemians Pha 76,5
12 Kočí Antonín 2 SK Štětí 70
13 Vrána Karel 2 SK Štětí 70
14 Kratochvílová Heda icf SKUP Olomouc 68
15 Mráka Petr 3 SKUP Olomouc 66,5
16 Havlíková Iva 1 SK UP Olomouc 58
17 Havlíková Táňa 1 SK UP Olomouc 58
18 Hala Jiří 2 SKUP Olomouc 55
19 Hák Jiří 3 LOKO Trutnov 53,5
20 Mílová Terezie 3 LOKO Trutnov 53,5
21 Paraniak Jan 2 SKVS Č. Budějovice 49,5
22 Piskáček Jan 1 SK Štětí 48
23 Míl Pavel 3 LOKO Trutnov 44,5
24 Macíková Jana icf VSDK 44
25 Galušková Anna 1 KVS Sušice 43,5
26 Kovář Zbyněk 3 KK Brandýs 42,5
27 Piskáčková Iva 1 SK Mondi Štětí 41
28 Šedivá Martina 3 SKVS ČB 40
29 Skuhrovcová Ivana 1 SKK Česká Lípa 38
30 Kneblová Hana icf TZUNAMI 37,5
31 Burianová Eva 2 SKVS ČB 35,5
32 Nekolný Petr 3 KK Brandýs 35
33 Roleček Luděk icf SKK Vysoké Mýto 34
34 Šedivá Iva 1 SKK Česká Lípa 33
35 Kolářová Martina 3 SKVS ČB 32,5
36 Fusková Dana 1 TJ VM 32
37 Jordánová Lenka 3 SK Veselí 32
38 Marousek Aleš 3 SKUP Olomouc 30
39 Stanovský Tomáš 3 SKVS ČB 27
40 Řeháková Bára 3 TJVS Litovel 24
41 Retková Jitka 3 SKUP Olomouc 22
42 Halešová Dana 3 SK Vltava Č. Krumlov 21
43 Přinda Lukáš 2 USK Praha 18
44 Kratochvílová Michaela icf SK UP Olomouc 17,5
45 Rolečková Libuše icf SKK Vysoké Mýto 15
46 Borská Alena 2 SKVS ČB 12
47 Fiala Hynek 3 SKUP Olomouc 12
48 Fialová Veronika 3 SKUP Olomouc 12
49 Lagnerová Lenka 1 SK Domeček Soběslav 12
50 Dvořák Jaromír 2 SKVS ČB 9
51 Kotek Miloš 3 TJVS Tábor 9
52 Žůrková Jana 2 VK Kroměříž 8
53 Kolařík Vladimír 1 TJ Valašské Meziříčí 6
54 Kolaříková Michaela 2 TJ Valašské Meziříčí 6
55 Kudějová Jana 1 Elektro 4

Partneři ČSK sekce divoká voda

AirMarineAlpinePRO

 

 

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00