Průběžný žebříček rozhodčích ČSKDV
Průběžný žebříček rozhodčích ČSKDV k 14.7.2014.
rozhodčí | průběžný počet bodů | ||
jméno | třída | oddíl | |
Kratochvílová Heda | icf | SK UP Olomouc | 56 |
Kuna Alois | 1 | SK VS ČB | 55 |
Fusková Dana | 1 | TJ ValMez | 54,5 |
Hegerová Hana | 2 | KVS HK | 52,5 |
Kočí Antonín | 2 | SK Mondi Štětí | 52 |
Jílek Ladislav | icf | VS Zábřeh | 50 |
Paraniak Jan | 2 | SKVS ČB | 49,5 |
Borská Alena | 2 | SKVS ČB | 48,5 |
Šedivá Iva | 1 | TJ Česká Lípa | 45,5 |
Šedivá Kateřina | 1 | TJ Česká Lípa | 45,5 |
Jordánová Lenka | 3 | SK Veselí | 43 |
Macíková Jana | icf | VSDK | 38,5 |
Skuhrovcová Ivana | 1 | TJ Česká Lípa | 38,5 |
Vrána Karel | 2 | SK Mondi Štětí | 38 |
Havlíková Iva | 1 | SK UP Olomouc | 35 |
Rychterová Zdena | icf | TJ Dvůr Král. n.L. | 34 |
Žůrková Jana | 2 | VK Kroměříž | 33 |
Fořt Ivan | icf | PSK Olymp Praha | 32,5 |
Břečka Jan | 2 | SK Veselí n. Mor. | 32 |
Čiháček Jiří | 1 | Klatovy | 32 |
Heger Martin | 2 | KVS HK | 31 |
Piskáček Jan | 1 | SK Mondi Štětí | 31 |
Zýková Eva | 1 | TJ ČSAD Plzeň | 30,5 |
Dvořák Jaromír | 2 | SKVS ČB | 29,5 |
Havlíková Táňa | 1 | SK UP Olomouc | 29,5 |
Krausová Tereza | 3 | SKUP Olomouc | 28 |
Černohouzová Jindřiška | 1 | SK UP Olomouc | 27 |
Kneblová Hana | icf | TJ Ostrava | 27 |
Bednář Otakar | TJ Česká Lípa | 26,5 | |
Demjanová Lenka | icf | TJ OHŘE Klášterec | 26,5 |
Gregorová Stanislava | 2 | TJ Dvůr Král. | 26,5 |
Piskáčková Iva | 1 | SK Mondi Štětí | 25 |
Mráka Petr | 3 | SKUP Olomouc | 24 |
Bednárek Čestmír | 3 | VS Desná | 22 |
Bohatý Karel | 3 | Třebechovice | 22 |
Lagnerová Jana | 1 | SK Domeček | 21 |
Aleš Petr | icf | TJ OHŘE Klášterec | 20,5 |
Bednář Jaroslav | 3 | TJ Česká Lípa | 20,5 |
Kolařík Vladimír | 1 | TJ ValMez | 20,5 |
Kolaříková Michaela | 2 | TJ ValMez | 20,5 |
Rolečková Libuše | icf | SKK Vysoké Mýto | 19,5 |
Hák Jiří | 3 | Loko Trutnov | 19 |
Bohatý Libor | 3 | Slávia HK | 18,5 |
Rudorferová Hana | 3 | SKUP Olomouc | 18 |
Polívka Karel | 3 | SKVS Slavia HK | 17 |
Galušková Anna | 3 | KVS Sušice | 15 |
Přikryl Lubor | VSK Rájec | 15 | |
Pokorný Ondřej | 3 | 14,5 | |
Pokorný Martin | TJ Dvůr Král. n.L. | 13,5 | |
Burianová Eva | 3 | SKVS ČB | 13 |
Fusková Dana ml. | 1 | TJ ValMez | 13 |
Hala Jiří | 3 | SKUP Olomouc | 13 |
Macášek Josef | 3 | TJ Bechyně | 12 |
Martin Václav | 1 | Bohemians Pha | 12 |
Rychterová Petra | 2 | TJ Dvůr Král. n.L. | 12 |
Šedivý Václav | 3 | TJ Česká Lípa | 12 |
Vavrla Dušan | 3 | TSUNAMI | 11 |
Kratochvílová Michaela | 2 | SK UP Olomouc | 10,5 |
Macášková Ladislava | 3 | TJ Bechyně | 10,5 |
Dvořáková Hana | 3 | SKVS ČB | 9 |
Černá Lenka | 3 | 8 | |
Bican Jakub | 3 | SKVS ČB | 7,5 |
Kudějová Jana | 1 | Elektro | 7,5 |
Roleček Luděk ml. | SKK Vysoké Mýto | 7,5 | |
Kulhánek Josef | 3 | Jablonec | 7 |
Musil Pavel | 3 | Jablonec | 7 |
Pechlátová Eva | 1 | KVS Sušice | 6 |
Přechová Eva | 1 | KVS Sušice | 6 |
Puškarčuková Miroslava | 3 | Č. Lípa | 6 |
Roučková Jaroslava | 1 | SK Mondi Štětí | 6 |
Outrata Jindřich | Pardubice | 6 | |
Boháč Robert | 3 | TSUNAMI | 4 |
Boch Pavel | 3 | Semily | 4 |
Fiala Hynek | 3 | SKUP Olomouc | 4 |
Lagnerová Lenka | 3 | SK Domeček | 4 |
Měšťan Ladislav | Bechyně | 4 | |
Měšťan Zdeněk | Bechyně | 4 | |
Řeháková Bára | 3 | TJVS Litovel | 4 |
Divoký Vlastimil | SKVS ČB | 3 | |
Koudelka Zdeněk | SKVS ČB | 3 | |
Kutý Tomáš | 3 | TJVS Litovel | 2 |
Lagner Václav | 3 | SK Domeček | 1,5 |
V příloze naleznete body i za jednotlivé závody. Případné reklamace posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..