Delegace na SP v Praze
Delegace na Světový pohár v Praze Tróji 18. - 21. 6. 2015
2015 Canoe Slalom World Cup 1 | ||||||
Prague, CZE | ||||||
19. - 21. June | příjezd | |||||
1 | Jury Chair 1 | name TBC | ||||
2 | Jury 2 | name TBC | ||||
3 | Jury 3 | name TBC | ||||
4 | Chief Official | Jean Michel Prono | ||||
5 | Chief Judge | Sue Natoli | ||||
6 | Technical Organiser | |||||
7 | Competition Manager | |||||
8 | 1 | Assist. Chief Judge | Kutá Lenka | čtvrtek 14 hod | ||
9 | Video Judge 1 | Eric Loken | ||||
10 | Video Judge 2 | Lars Andernach | ||||
11 | 2 | Strat Judge | Fořt Ivan | čtvrtek 14 hod | ||
12 | 3 | Finish Judge | Aleš Petr | čtvrtek 14 hod | ||
13 | 4 | Chief of Scoring | Demjanová Lenka | čtvrtek 14 hod | ||
14 | Course Designer | |||||
15 | Course Designer | |||||
16 | 5 | Equipment Controller | Jílek Ladislav | středa večer | ||
17 | Gate Judge 1 | Alison Smedley | ||||
18 | 6 | Gate Judge 2 | Macíková Jana | čtvrtek 14 hod | ||
19 | 7 | Gate Judge 3 | Hana Kneblová | omluvit | ||
20 | Gate Judge 4 | Philippe Calmette | ||||
21 | Gate Judge 5 | Shona Jennings | ||||
22 | Gate Judge 6 | Steve Linkstead | ||||
23 | Gate Judge 7 | Markus Hermann | ||||
24 | Gate Judge 8 | Ralf Kriegel | ||||
25 | Gate Judge 9 | Nikolaos Karydis | ||||
26 | Gate Judge 10 | Enrica Berlingieri | ||||
27 | Gate Judge 11 | Aki Baba | ||||
28 | Gate Judge 12 | Gerd Stock | ||||
29 | Gate Judge 13 | Agnieszka Grudzinski | ||||
30 | Gate Judge 14 | Jan Maco | ||||
31 | Gate Judge 15 | Brian Fike | ||||
32 | 8 | scoring | Roleček Luděk ml. | Kromě měřičů stačí příjezd ve čtvrtek na cca 18 hod - předjízda | ||
33 | 9 | scoring | Rolečková Libuše | |||
34 | 10 | SIWI data | Skuhrovcová Ivana | |||
35 | 11 | SIWI data | Hegerová Hana | |||
36 | 12 | equipment controller 2 | Kratochvílová Michaela | středa večer | ||
37 | 13 | scribe 1 | Rychterová Zdena | |||
38 | 14 | scribe 2 | Šedivá Kateřina | |||
39 | 15 | scribe 3 | Heger Martin | |||
40 | 16 | scribe 4 | Havlíková Iva | |||
41 | 17 | scribe 5 | Havlíková Táňa | |||
42 | 18 | scribe 6 | Šedivá Iva | |||
43 | 19 | scribe 7 | Černohouzová Jindřiška | |||
44 | 20 | testování tlačítek 1 | Fusková Dana | Tito rozhodčí budou potřeba asi jenom v pátek odpoledne a v sobotu. Ještě bude upřesněno. | ||
45 | 21 | testování tlačítek 2 | Gregorová Stanislava | |||
46 | 22 | testování tlačítek 3 | Jordánová Lenka | |||
47 | 23 | testování tlačítek 4 | Kolařík Vladimír | |||
48 | 24 | testování tlačítek 5 | Kolaříková Michaela | |||
49 | 25 | testování tlačítek 6 | Paraniak Jan | |||
50 | 26 | testování tlačítek 7 | Žůrková Jana |