• 1

Seminář pro instruktory a vedoucí oddílů vodní turistiky 2021

Vážení přátelé, vodáci,
i přes nejistou situaci, plánujeme uspořádat seminář pro instruktory a vedoucí oddílů vodní turistiky, který bude zaměřen na techniku jízdy, metodiku výcviku na kánoích a kajacích a záchranu ve vodní turistice.
Akce se uskuteční 15.-16. května 2021 na kanále v Roztokách u Křivoklátu. V sobotu plánujeme výcvik na lodích, v neděli plavání......

Pro členy oddílů ČSK sekce vodní turistiky je účast na semináři zdarma. Doporučujeme začínajícím vedoucím a instruktorům i jejich pomocníkům z řad větší mládeže. Zúčastnit se mohou všichni dospělí členové, mládež pouze v doprovodu dospělé osoby z oddílu, která za ni zodpovídá. Podmínkou účasti je dobrý zdravotní stav a odpovídající vybavení (neopren, boty, bunda, vesta, helma). Kromě praxe se dozvíte i teoretické znalosti potřebné k pravidelné činnosti ve vodáckém oddíle a pořádání akcí. Uvítáme i vaše vlastní náměty, dotazy a zkušenosti.
Prosím o předběžné přihlášky mailem, až bude jisto, zda je možné akci uskutečnit, pošlu pokyny k účasti.
Na seminář bude navazovat akreditované školení VT a zkouška „Instruktor VT“ podle NSK.
________________________________________
Pro přihlášky, dotazy, informace, doporučení dalších školení a možnosti získání kvalifikace ve vodní turistice mě můžete kontaktovat, ráda vysvětlím, poradím, zajistím.
Renata Neumannová, tel.: 604 737 687, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00