• 1

Další seminář vodní záchrany 2011

Výbor sekce vodní turistiky Českého svazu kanoistů připravuje další seminář – kurs vodní záchrany na kanále v Roztokách u Křivoklátu, na řece Berounce, ř. km 63,0.

Termín je stanoven na 4.9.2011, začátek v 9 hod. ukončení cca v 15 hod. Po stránce záchrany kurs zajistí instruktor Mgr. Jiří Vrba, lektor UP Olomouc.

Sekce VT pořádá a dle finančních možností podporuje školení cvičitelů a záchrany. Cílem je praktickou formou přinést do oddílů informace o riziku na vodě a seznámit vodáky s možnostmi sebezáchrany a záchrany. V každém oddíle by měl fungovat cvičitel a záchranář. Vzhledem k velkému zájmu vodáků v minulém roce žádáme oddíly o nahlášení zájemců v dostatečném předstihu. ČSK-VT hradí účastníkům kursovné a pronájem kanálu, náklady na dopravu a stravování si hradí účastníci sami.

Podmínkou účasti je členství v ČSK, dobrá znalost plavání, dobrý zdravotní stav, vlastní vybavení pro plavání a záchranu, zejména správné boty, oblečení, neoprén, vhodnou vestu, bundu, helmu, házečku, nůž, píšťalku, karabiny, rukavice apod.

Maximální počet je v tomto typu kursu 16 vodáků. Pokud bude zájemců více, budeme nuceni omezit maximální počet účastníků přihlášených ze stejného oddílu na maximálně 4.                                                               

Přihlášky prosím adresujte na : 
Miloslav Svoboda, Bukovany 195, 25741 Týnec nad Sázavou.

Kanál v Roztokách je krátký a poměrně bezpečný. Stravování je možné na místě. Více informací na www.rakokanoe.cz.

Míla Svoboda - „Kuře“ , výbor ČSK – VT

MT 605 222448

 

Přihlášku včetně tohoto textu stáhnete zde

 

 

 

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00