• 1
  • 2
  • 3

V Tróji se rozhodne o reprezentaci - přijďte se podívat

O víkendu se bude konat 5. a 6. Český pohár ve slalomu na umělé slalomové dráze v Praze – Tróji. Za účasti všech našich hvězd se zároveň uzavře nominace do seniorské reprezentace.

Tu čeká od 24. do 26. června Mistrovství Evropy na dráze ve slovinském Tacenu. V červenci pak následuje seriál Světových pohárů. Ve třech červencových víkendech se odehrají tři závody SP a to na všech olympijských tratích v Evropě. Vše odstartují 8. – 10.7. řecké Atény. Poté se kanoisté přesunou na dráhu v Augsburgu, která hostila mnichovské hry 1972 (německý „Eiskanal“ je také vůbec první umělou dráhou na světě). A sérii SP uzavře závod ve španělském La Seu d’Urgel neboli trať XXV. LOH v Barceloně, kde si pro zlato dojel kanoista Lukáš Pollert.

V Tróji se uzavře i nominace na Mistrovství Evropy do 23 let. To se stejně jako v loňské sezóně uskuteční, v polovině srpna, v polském Krakově.

Nominační závody v Tróji se budou konat na trati Mistrovství světa seniorů 2006. Naposledy se u nás tato nejvýznamnější soutěž konala v roce 1967 na Vltavě pod Litpenskou přehradou. To, že Praha bude důstojným místem konání MS se mohou všichni příchozí přesvědčit již tento víkend. Start kvalifikačních jízd obou nominačních závodů je v 10.15. Finálová klání začínají ve 13.00. Pořadí kategorií v obou dnech je C1,K1Ž,C2 a K1M. Vyhlášení vítězů pak následuje 15 minut po skončení závodu.

Propozice víkendových závodů naleznete zde
Stránky Mistrovství Evropy ve slovinském Tacenu naleznete zde

David Knebel


Partneři vodního slalomu

Skupina ČEZUniqaAutoTreidGalasportHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePRO

 

Příprava Juniorské reprezentace probíhá za Podpory

NadaceCEZ

 

Fyzioterapii ReprezentaČníhO družstVA "A" zajišťuje

Monada - klinika komplexni rehabilitace

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00