• 1
  • 2
  • 3

Soutěž o nejlepší bundošprajdu jde do finále, dorazilo přes 150 návrhů

První fáze netradiční soutěže o nejlepší návrh olympijské bundošprajdy je ukončena. Fanoušci vodního slalomu mohli své návrhy zasílat od 1. do 21. března – během těchto tří týdnů organizátoři obdrželi neskutečných 153 návrhů! Nyní už je pouze na odborné porotě složené z reprezentantů, aby vybrala nejlepší design, ve kterém se česká olympijská čtveřice představí na letošních hrách v Tokiu.

 „Moc mě potěšilo a zároveň i překvapilo, kolik návrhů designu nám v rámci soutěže přišlo,“ přiznává kanoista Lukáš Rohan. „Úkol vybrat pro nás ten nejlepší tak bude nesmírně složitý. Každý z nich má totiž v sobě kus originality,“ dodává český reprezentant, který společně s Jiřím Prskavcem, Terezou Fišerovou, Kateřinou Minařík Kudějovou a Tomášem Rakem v tomto týdnu rozhodne o vítězném návrhu. "Moc se mi líbí rozmanitost a hlavně množství zaslaných návrhů. Děkujeme všem, kteří se na soutěži podíleli. Teď bude na nás, aby vítězný návrh byl vidět co nejvýš na OH v Tokiu," doplňuje kajakář Jiří Prskavec. 

Vyhlášení vítěze proběhne 28. března na sociálních sítích @czechcanoe (Facebook a Instagram). Kromě faktu, že se ve vybraném designu čeští reprezentanti představí přímo v Tokiu, se autor vítězného designu může těšit na 365 půllitrových plechovek Big Shock! s příchutí dle vlastního výběru a víkendové zapůjčení vozu Toyota.

Tagy: Olympijské hry, vodní slalom, Navrhni design


Partneři vodního slalomu

Skupina ČEZUniqaAutoTreidGalasportHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePRO

 

Příprava Juniorské reprezentace probíhá za Podpory

NadaceCEZ

 

Fyzioterapii ReprezentaČníhO družstVA "A" zajišťuje

Monada - klinika komplexni rehabilitace

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00