• 1
  • 2
  • 3

Goumois International 2005

Ve dnech 27.-29. května 2005 se uskuteční ve francouzském příhraničním městečku GOUMOIS mezinárodní závod ve slalomu, který je otevřený pro všechny závodníky z České a Slovenské republiky. Nemáte-li vyjeté České poháry, je tu zajímavá alternativa na kvalitní závod.

Ve dnech 27.-29.kvetna 2005 se uskutecni ve francouzskem prihranicnim mestecku GOUMOIS mezinarodni zavod ve slalomu, ktery je otevreny pro vsechny zavodniky z Ceske a Slovenske republiky.

Zavod bude probihat na prirodni trati na rece Doubs (hranicni reka mezi Francii a Svycarskem), ktera patri spolu s jejim okolim k jedne z nejkrasnejsich casti francouzskeho regionu Jura. Tato prirodni trat byla v roce 2001 dejistem zavodu Svetoveho poharu ve vodnim slalomu.

V letosnim roce zatim prislibil ucast na mezinarodnim zavode vitez poslednich Olympijskych her v Atenach Benoit Peschier a dale se pocita s ucasti reprezentacnich druzstev Svycarska, Velke Britanie, Nizozemi a Spanelska.

Vase dotazy muzete posilat v cestine na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo ve francouzstine ci anglictine primo na adresu organizatora zavodu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V prilohach najdete zakladni informace tykajici se mezinarodniho zavodu, prihlaskovy formular a k dispozici jsou i adresy a kontakty na ubytovaci zarizeni (turisticke chaty).
V miste zavodu (na louce u reky) je moznost stanovani za ktere neni vybiran zadny poplatek.

  • základní informace  44 kB
  • přihláškový formulář  34 kB
  • ubytování  129 kB

 

Jan Pischek


Partneři vodního slalomu

Skupina ČEZUniqaAutoTreidGalasportHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePRO

 

Příprava Juniorské reprezentace probíhá za Podpory

NadaceCEZ

 

Fyzioterapii ReprezentaČníhO družstVA "A" zajišťuje

Monada - klinika komplexni rehabilitace

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00