• 1
  • 2
  • 3

Výsledky obecných testů RDJ

V sobotu 25.1. byla ve Sportovním centru Nymburk prověřena kondice juniorské reprezentace. Testy proběhly v tradičních disciplínách: benč max. kg, přítah max. kg, maximální počet shybů, počet opakování v benči i přítahu s 50% vlastní hmotnosti za 2min, běh 1500 / 800m, plavání 200m.

 Výsledky testů RDJ 25.1.20. ZDE xls

Při početné marodce se testování se zúčastnilo "jen" 45 sportovců, kteří budou v letošní sezóně usilovat o nominace na mezinárodní soutěže juniorů. V Nymburku byly opět k vidění i některé velmi dobré výkony.

V tabulkách je také vyčíslen přehled individuálního vývoje výkonnosti, který je nejvýznamnější a nejvíce vypovídá o kvalitě přípravy. Cílem nejsou "vynikající" výkony v disciplínách testů, ale kvalitní kondiční příprava, která se projeví také právě výkony v testech a jejich zlepšování, což by mělo být jednou z motivací v náročné přípravě.
Určitá úroveň výkonů závodníka alespoň v některých z disciplín značně souvisí s výkonností v rychlostní kanoistice, ne-li ji podmiňuje. Součástí souboru je žebříček všech juniorů podle komplexního bodování obecných testů za posledních 13 let. Není náhodou, že úspěšní reprezentanti figurují v přední části tabulky všestranné připravenosti juniorů.
Děkuji všem trenérům za celodenní měření výkonů, v případě připomínek k přehledům výsledků mě kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Partneři rychlostní kanoistiky

ERGOAlpinePROLabe Aréna

 

Facebook ICF

Facebook ČSK RK

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00