• 1
  • 2
  • 3

SÁZAVA Paddleboard River Cup 2014

První paddleboardový závod letošní sezóny se snad bude dle původního plánu konat na Sázavě v úseku Krhanice - Kamenný přívoz. Náhradní tratí pak je úsek Žampach - Pikovice. V případě absolutně nepříznivého vodního stavu se akce přesouvá do pražského Bráníku na akci Dračí Popel.Definitivní rozhodnutí o vodním terénu padne v pátek odpoledne a bude uveřejněno zde na facebooku a v článku na serveru kanoe.czStart závodu je předběžně plánován na 13:00 hod. Akce probíhá současně se závody raftů. V dopoledních hodinách je možné volné sjíždění závodního úseku s tím, že je třeba neomezovat v jízdě závodící rafty. Vyhlášení výsledků proběhne v cíli cca 30 minut po dojetí posledního závodníka.Místo a čas S.U.P.er večerní zábavy je věcí dohody zúčastněných.

Základní pravidla závodu:

Závodí se v kategoriích muži a ženy. Všichni startují hromadně a najednou způsobem "Le Mans" (prkno na vodě, závodník na břehu). Prkno musí být nafukovací s délkou max. do 11´´. Závodník musí být vybaven plovací vestou a přilbou a musí být dobrým plavcem. Všichni startují na vlastní nebezpečí.

Účast závodníků na jiných typech prken je možná. V případě účasti více jak 3 závodníků mimo hlavní kategorii bude vyhlášena kategorie "no limit". Pro tyto závodníky platí veškerá ostatní pravidla a startují společně s ostatními.

Startovné: 80 Kč

Aktuality sledujte nejlépe na facebooku "River Paddleboarding" nebo "Paddleboarding CZ"

Kontakt:

Tomas Albey Vanecek
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
723454602

Facebook PADDLEBOARDGURU.cz

Facebook Padlleboardista.cz

Facebook CFSUP

Facebook SUPTHEMAG

Facebook SUPRACERR

PADDLELEAGUE.com

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00