Konečné výsledky ČPV 2010 | - |
C2 dospělí |
Celkové výsledky |
Otava |
Sázava |
Svratka |
Blanice |
Úhlava |
Teplá |
Střela |
Hamerský potok |
K1 muži | K1 ženy | C1 muži | C2 dospělí | K1 hoši | K1 dívky | C2 mládež |
Oddíly mládež | Oddíly dospělí |
Poř. | Jméno závodníka | Oddíl | Kód | Otava | Sázava | Svratka | Blanice | Úhlava | Teplá | Střela | Hamerák | Celkem | ||||||||
Poř. | Body | Poř. | Body | Poř. | Body | Poř. | Body | Poř. | Body | Poř. | Body | Poř. | Body | Poř. | Body | Body | ||||
1. | Michal Jenček Miloš Jenček |
VK Slavia Hradec Králové | 1-093 | 3 | 97 | 4 | 96 | 2 | 98 | 1 | 99 | 1 | 99 | 6 | 94 | 2 | 98 | 1 | 99 | 493 |
2. | Filip Rabiňák Jan Rabiňák |
Spoje Praha - loděnice | 1-008 | - | - | 2 | 98 | - | - | 2 | 98 | 3 | 97 | 1 | 99 | 4 | 96 | - | - | 488 |
3. | Pavel Fojtík Daniela Fojtíková |
TJ Sokol Kobylisy | 1-091 | 2 | 98 | 6 | 94 | - | - | 3 | 97 | 5 | 95 | 5 | 95 | 3 | 97 | 5 | 95 | 482 |
4. | Tomáš Kučera Jana Dífková |
TJ Union Plzeň | 1-046 | - | - | 8 | 92 | - | - | - | - | 6 | 94 | 7 | 93 | 7 | 93 | 6 | 94 | 466 |
5. | Jiří Fichtner Otakar Chramosta |
KČT Úhlava Přeštice | 1-094 | - | - | 12 | 88 | - | - | 7 | 93 | 2 | 98 | 12 | 88 | 5 | 95 | - | - | 462 |
6. | Roman Mach Alexandra Koutná |
VOKTL Brno | 1-070 | - | - | 9 | 91 | - | - | 5 | 95 | 8 | 92 | 11 | 89 | 12 | 88 | 13 | 87 | 455 |
7. | Zdena Tischerová Pavel Hruškoci |
Oddíl Racek DDM Brno | 1-071 | 7 | 93 | 14 | 86 | 5 | 95 | 10 | 90 | - | - | 19 | 81 | 14 | 86 | 14 | 86 | 450 |
8. | David Fait Karel Fait |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | 13 | 87 | - | - | 4 | 96 | 13 | 87 | 17 | 83 | - | - | 10 | 90 | - | - | 443 |
9. | Aleš Dvořák Jana Svobodová |
SK Zlíchov | 9-007 | - | - | - | - | - | - | 19 | 81 | - | - | 14 | 86 | 6 | 94 | 8 | 92 | 353 |
10. | Kateřina Huvarová Jiří Hodic |
VS Kačeři Chrudim | 1-063 | 6 | 94 | 10 | 90 | 6 | 94 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 278 |
11. | David Havlíček Kateřina Havlíčková |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | 8 | 92 | 18 | 82 | 10 | 90 | - | - | - | - | 264 | |
12. | Pavel Drbal Zdenka Pálková |
SK Zlíchov | 9-007 | - | - | - | - | - | - | 31 | 69 | - | - | 13 | 87 | 13 | 87 | - | - | 243 |
13. | Petr Bláha Ivana Foryová |
Spoje Praha - loděnice | 1-008 | - | - | 26 | 74 | 12 | 88 | - | - | - | - | 22 | 78 | - | - | - | - | 240 |
14. | Michal Šíf Hana Ondriková |
DDM SOVA Cheb | 1-051 | - | - | - | - | - | - | 21 | 79 | 22 | 78 | 18 | 82 | - | - | - | - | 239 |
15. | Pavel Sedlák Aneta Fořtová |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | 22 | 78 | 28 | 72 | 15 | 85 | - | - | - | - | 235 |
16. | Jiří Střešník Jiří Anderle |
STS Chvojkovice - Brod | - | - | - | - | 13 | 87 | 20 | 80 | - | - | - | - | - | - | 33 | 67 | 234 | |
17. | Martin Weber Jana Weberová |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | 28 | 72 | - | - | 27 | 73 | 24 | 76 | - | - | 221 |
18. | Ondřej Nejdl Jana Ripňáková |
Spoje Praha - loděnice | 1-008 | - | - | - | - | - | - | 34 | 66 | 26 | 74 | - | - | 21 | 79 | - | - | 219 |
19. | Tomáš Neumann Jindřich Neumann |
Oddíl Racek DDM Brno | 1-071 | - | - | 1 | 99 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | 98 | 197 |
20.-21. | Alžběta Mourečková Tomáš Moureček st. |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | 33 | 67 | 38 | 62 | 33 | 67 | - | - | - | - | 196 |
20.-21. | Miloň Halama Radek Halama |
KVT Rakovník | 1-029 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | 97 | 1 | 99 | - | - | 196 |
22. | Miroslav Blahník Markéta Míšková |
KV Karlovy Vary | 1-048 | - | - | - | - | 3 | 97 | 9 | 91 | - | - | - | - | - | - | - | - | 188 |
23. | Martin Kraml Kristýna Jírová |
SK Zlíchov | 9-007 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 15 | 85 | 7 | 93 | 178 |
24. | František Remar Miloň Halama |
KVT Rakovník | 1-029 | - | - | 13 | 87 | - | - | 12 | 88 | - | - | - | - | - | - | - | - | 175 |
25. | Zdeňka Štýbrová Miroslav Blahník |
KV Karlovy Vary | 1-048 | - | - | - | - | - | - | - | - | 15 | 85 | - | - | 11 | 89 | - | - | 174 |
26. | Milan Legát Jana Mentlíková |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | 8 | 92 | 24 | 76 | - | - | - | - | - | - | - | - | 168 |
27. | Jan Hruška st. Jan Hruška ml. |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | 14 | 86 | 19 | 81 | - | - | - | - | - | - | 167 |
28. | Aleš Skřivan Kateřina Skřivanová |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | - | - | 13 | 87 | 21 | 79 | - | - | - | - | 166 |
29.-30. | Julie Kleiberová Michal Kleiber |
VK Slavia Hradec Králové | 1-093 | - | - | 18 | 82 | - | - | 18 | 82 | - | - | - | - | - | - | - | - | 164 |
29.-30. | Oliver Kucka Jaroslav Veit |
Čtyřka Praha | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 20 | 80 | 16 | 84 | - | - | 164 | |
31. | Michal Černý Jiří Černý |
TJ Sokol Kobylisy | 1-091 | 14 | 86 | 24 | 76 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 162 |
32. | František Kalásek Soňa Valentová |
Sofa Praha | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 23 | 77 | 18 | 82 | 159 | |
33. | Lukáš Bauer Jitka Hladovcová |
Čtyřka Praha | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 26 | 74 | 18 | 82 | - | - | 156 | |
34. | Jakub Micka Ulča |
SK Zlíchov | 9-007 | - | - | - | - | - | - | - | - | 32 | 68 | 16 | 84 | - | - | - | - | 152 |
35. | Dan Krahulec |
SK Zlíchov | 9-007 | - | - | - | - | - | - | - | - | 31 | 69 | 23 | 77 | - | - | - | - | 146 |
36. | Miluše Nohejlová Vlasta Nohejlová |
VK Poldi Kladno | 1-028 | - | - | 20 | 80 | - | - | - | - | - | - | 35 | 65 | - | - | - | - | 145 |
37. | Jakub Landa Veronika Bugošová |
Frýbovci | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 31 | 69 | 28 | 72 | - | - | 141 | |
38. | Aleš Jungbauer Karolína Kozlovská |
TJ Bohemians Praha | 1-024 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 34 | 66 | 40 | 60 | - | - | 126 |
39.-40. | Jan Rabiňák Ondřej Rabiňák |
Spoje Praha - loděnice | 1-008 | 1 | 99 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 99 |
39.-40. | Jan Sloupenský Vojtěch Janda |
VS Kačeři Chrudim | 1-063 | - | - | - | - | 1 | 99 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 99 |
41. | Václav Černý Pavel France |
TJ SLAVOJ SEVEROTUK Ústí n/L | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | 98 | - | - | - | - | 98 | |
42.-43. | Pavel Berounský Miroslav Blahník |
KV Karlovy Vary | 1-048 | - | - | 3 | 97 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 97 |
42.-43. | Karel Hlaváček Dominik Zimmer |
TJ Union Plzeň | 1-046 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 3 | 97 | 97 |
44.-48. | Eva Kovářová Lucie Machálková |
TJ Bohemians Praha | 1-024 | 4 | 96 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 96 |
44.-48. | Dagmar Hasnedlová Dan Hasnedl |
Meloun | - | - | - | - | - | - | 4 | 96 | - | - | - | - | - | - | - | - | 96 | |
44.-48. | Štěpánka Jedličková Karel Hlaváček |
TJ Union Plzeň | 1-046 | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 | 96 | - | - | - | - | - | - | 96 |
44.-48. | Lenka Kučerová Karel Hlaváček |
TJ Union Plzeň | 1-046 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 | 96 | - | - | - | - | 96 |
44.-48. | Pavel France Tereza Franceová |
Klub vodáků Střekov | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 4 | 96 | 96 | |
49.-50. | Vilém Klepač Jan Poštulka |
TJ Bohemians Praha | 1-024 | 5 | 95 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 95 |
49.-50. | Viktor Panc Karel Hlaváček |
TJ Union Plzeň | 1-046 | - | - | 5 | 95 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 95 |
51. | Vít Skála Ondřej Racek |
TJ Bohemians Praha | 1-024 | - | - | - | - | - | - | 6 | 94 | - | - | - | - | - | - | - | - | 94 |
52.-54. | Tadeáš Valenta Vojtěch Janda |
VS Kačeři Chrudim | 1-063 | - | - | 7 | 93 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 93 |
52.-54. | Pavel Malý Petr Mikulášek |
Meloun | - | - | - | - | 7 | 93 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 93 | |
52.-54. | Petr Šlechta Lenka Šlechtová |
Kolečko team | - | - | - | - | - | - | - | - | 7 | 93 | - | - | - | - | - | - | 93 | |
55.-57. | Jan Kukla Bára Kostková |
TJ Bohemians Praha | 1-024 | 8 | 92 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 92 |
55.-57. | Anna Čechmánková Renata Neumannová |
Oddíl Racek DDM Brno | 1-071 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 8 | 92 | - | - | - | - | 92 |
55.-57. | Aleš Skřivan Lenka Skřivanová |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 8 | 92 | - | - | 92 |
58.-63. | Jiří Sika Jiří Kovář |
TJ ČSAD Plzeň | 1-043 | 9 | 91 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 91 |
58.-63. | Monika Bláhová Zbyněk Bláha |
VK Slavia Hradec Králové | 1-093 | - | - | - | - | 9 | 91 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 91 |
58.-63. | Jaroslav Vanko Kateřina Pšeničková |
Řeka klub pro vodní sporty | 1-023 | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | 91 | - | - | - | - | - | - | 91 |
58.-63. | Miroslav Bitter Roman Linda |
TJ SLAVOJ SEVEROTUK Ústí n/L | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | 91 | - | - | - | - | 91 | |
58.-63. | Vladimír Hendrych Hana Hendrychová |
Hendrych Plzeň | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | 91 | - | - | 91 | |
58.-63. | Honza Káva Josef Čech |
Vodáci Hronov | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | 91 | 91 | |
64.-67. | Jiří Kronika Daniel Kronika |
TJ Slovan Jindřichův Hradec | 1-038 | 10 | 90 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 90 |
64.-67. | Michal Urbánek Jana Rohlenová |
VS Kačeři Chrudim | 1-063 | - | - | - | - | 10 | 90 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 90 |
64.-67. | Pevel Marz Jaroslav Iha |
KČT Kdyně | - | - | - | - | - | - | - | - | 10 | 90 | - | - | - | - | - | - | 90 | |
64.-67. | Honza Škvor Dan Kop |
SK Zlíchov | 9-007 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 10 | 90 | 90 |
68.-73. | Zdena Hlaváčková Barbora Plachetková |
TJ Bohemians Praha | 1-024 | 11 | 89 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 89 |
68.-73. | Jiří Toporský ml. Jiří Toporský st. |
STS Chvojkovice - Brod | - | - | 11 | 89 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 89 | |
68.-73. | Tomáš Moureček st. Miroslava Ježková Diviaková |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | 11 | 89 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 89 |
68.-73. | Ondřej Vyčítal Jiří Knupa |
TJ Union Plzeň | 1-046 | - | - | - | - | - | - | 11 | 89 | - | - | - | - | - | - | - | - | 89 |
68.-73. | František Přibáň Martin Květoň |
USK outdoor ZČU Plzeň | - | - | - | - | - | - | - | - | 11 | 89 | - | - | - | - | - | - | 89 | |
68.-73. | Tomáš Almer Zdena Almerová |
Klub extrémních jezdců na klidných vodách | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 11 | 89 | 89 | |
74.-76. | Václav Šíma st. Dan Hendrych |
Vodáci Prachatice | 1-087 | 12 | 88 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 88 |
74.-76. | Jiří Kolovský Ilona Kolovská |
Kolečko team | - | - | - | - | - | - | - | - | 12 | 88 | - | - | - | - | - | - | 88 | |
74.-76. | Jakub Litvian Milan Litvian |
Ká-Servis | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 12 | 88 | 88 | |
77.-78. | Marek Kolomazník Jaromír Kabeláč |
Oddíl Racek DDM Brno | 1-071 | - | - | - | - | 14 | 86 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 86 |
77.-78. | Tomáš Almer Zdenka Almerová |
Klub extrémních jezdců na klidných vodách | - | - | - | - | - | - | - | - | 14 | 86 | - | - | - | - | - | - | 86 | |
79.-82. | Soňa Vyhnalová Pavel Malý |
Meloun | 15 | 85 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 85 | |
79.-82. | Lukáš Bauer Jan Makarius |
Čtyřka Praha | - | - | 15 | 85 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 85 | |
79.-82. | Martin Kačur Pavel Kačur |
Meloun | - | - | - | - | - | - | 15 | 85 | - | - | - | - | - | - | - | - | 85 | |
79.-82. | Iveta Geryková Martin Buchtel |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 15 | 85 | 85 | |
83.-87. | Kateřina Pšeničková Jakub Nový |
Řeka klub pro vodní sporty | 1-023 | 16 | 84 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 84 |
83.-87. | Tomáš Vašátko Aneta Vašátková |
VK Slavia Hradec Králové | 1-093 | - | - | 16 | 84 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 84 |
83.-87. | Petr Ludačka st. Petr Ludačka ml. |
Vodáci Prachatice | 1-087 | - | - | - | - | - | - | 16 | 84 | - | - | - | - | - | - | - | - | 84 |
83.-87. | Marek Veselský Honza Škvor |
SK Zlíchov | 9-007 | - | - | - | - | - | - | - | - | 16 | 84 | - | - | - | - | - | - | 84 |
83.-87. | Tomáš Zouhar Ladislava Křížová |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 16 | 84 | 84 | |
88.-93. | Petr Havlíček Iva Kalivodová |
Vodáci Prachatice | 1-087 | 17 | 83 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 83 |
88.-93. | Vlastimil Bloudek Antonín Kučera |
STS Chrášťany | - | - | 17 | 83 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 83 | |
88.-93. | Jaroslav Veit David Svoboda |
Čtyřka Praha | - | - | - | - | - | - | 17 | 83 | - | - | - | - | - | - | - | - | 83 | |
88.-93. | Kateřina Bartošová Kateřina Šebestová |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17 | 83 | - | - | - | - | 83 | |
88.-93. | Václav Čechmánek Renata Neumannová |
Oddíl Racek DDM Brno | 1-071 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17 | 83 | - | - | 83 |
88.-93. | Jana Jirásková Ludmila Jirásková |
Vodáci Hronov | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 17 | 83 | 83 | |
94.-96. | Anežka Pačesová Tereza Stachová |
Vodácký klub Slavoj Praha | 1-013 | - | - | 19 | 81 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 81 |
94.-96. | Václav Endršt Ladislav Šiška |
Šlápoty Osek | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 19 | 81 | - | - | 81 | |
94.-96. | Miroslav Choura Helena Chourová |
STS Chrášťany | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 19 | 81 | 81 | |
97.-99. | Petr Šedivý Lenka Schneidarová |
USK outdoor ZČU Plzeň | - | - | - | - | - | - | - | - | 20 | 80 | - | - | - | - | - | - | 80 | |
97.-99. | Tomáš Kopecký David Vydra |
TJ Slavia Žižkov | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 20 | 80 | - | - | 80 | |
97.-99. | Martin Švadlena Radek Čížek |
Ká-Servis | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 20 | 80 | 80 | |
100.-102. | Jaroslav Hlaváček st. Jana Langmajerová |
TJ Union Plzeň | 1-046 | - | - | 21 | 79 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 79 |
100.-102. | Tomáš Přerost Michal Přerost |
Vodáci Prachatice | 1-087 | - | - | - | - | - | - | - | - | 21 | 79 | - | - | - | - | - | - | 79 |
100.-102. | Ondřej Sienczak Zuzana Horová |
RK Žamberk | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 21 | 79 | 79 | |
103.-105. | Ivo Pudil Pavel Pudil |
VS Kačeři Chrudim | 1-063 | - | - | 22 | 78 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 78 |
103.-105. | Jan Hruška st. Pavla Fialová |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 22 | 78 | - | - | 78 |
103.-105. | Matthias Batsch Martin Schilling |
Neckarrafts | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 22 | 78 | 78 | |
106.-109. | Jiřina Bloudková Anna Kučerová |
STS Chrášťany | - | - | 23 | 77 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 77 | |
106.-109. | Michal Valdman |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | 23 | 77 | - | - | - | - | - | - | - | - | 77 | |
106.-109. | Milan Kubík Jan Jandík |
STS Chvojkovice - Brod | - | - | - | - | - | - | - | - | 23 | 77 | - | - | - | - | - | - | 77 | |
106.-109. | Otto Hais Milan Kotilínek |
Šumavské vydry | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 23 | 77 | 77 | |
110.-112. | Marek Cozl Michal Smola |
KOLEGA Vodák | - | - | - | - | - | - | - | - | 24 | 76 | - | - | - | - | - | - | 76 | |
110.-112. | Zdeněk Fryš Tereza Fryšová |
TJ ČSAD Plzeň | 1-043 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 24 | 76 | - | - | - | - | 76 |
110.-112. | Aleš Doležal Dáša Doležalová |
Ká-Servis | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 24 | 76 | 76 | |
113.-118. | Kateřina Holmanová Marek Kolomazník |
Oddíl Racek DDM Brno | 1-071 | - | - | 25 | 75 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 75 |
113.-118. | Patrika Veselá Denisa Molková |
KČT Úhlava Přeštice | 1-094 | - | - | - | - | - | - | 25 | 75 | - | - | - | - | - | - | - | - | 75 |
113.-118. | Oto Hais Milan Kotilínek |
Šumavské vydry | - | - | - | - | - | - | - | - | 25 | 75 | - | - | - | - | - | - | 75 | |
113.-118. | Anna Hejzková Karel Fait |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 25 | 75 | - | - | - | - | 75 |
113.-118. | Hana Vydrová Jana Lášková |
TJ Slavia Žižkov | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 25 | 75 | - | - | 75 | |
113.-118. | Pavel Malý Lukáš Lojda |
Meloun | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 25 | 75 | 75 | |
119.-121. | Tomáš Hamouz Kateřina Lorencová |
TJ Slavoj Oděvní služba | 1-016 | - | - | - | - | - | - | 26 | 74 | - | - | - | - | - | - | - | - | 74 |
119.-121. | Lucie Horčičková Vojtěch Kačaba |
Kačaba TEAM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 26 | 74 | - | - | 74 | |
119.-121. | Radomír Illík Marie Soukupová |
Klub extrémních jezdců na klidných vodách | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 26 | 74 | 74 | |
122.-126. | Josef Linhart Martin Pešava |
VK Slavia Hradec Králové | 1-093 | - | - | 27 | 73 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 73 |
122.-126. | Alena Maroušová Dan Krahulec |
SK Zlíchov | 9-007 | - | - | - | - | - | - | 27 | 73 | - | - | - | - | - | - | - | - | 73 |
122.-126. | Jiří Zahradil Jan Madanský |
KOLEGA Vodák | - | - | - | - | - | - | - | - | 27 | 73 | - | - | - | - | - | - | 73 | |
122.-126. | Pavel Čech Jakub Zapadlo |
SBMK OkaLoki | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 27 | 73 | - | - | 73 | |
122.-126. | Michal Červený Monika Pavláčová |
TOM Skorci Vsetín | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 27 | 73 | 73 | |
127.-129. | Hana Toušková ml. Hana Toušková st. |
Vodáci Prachatice | 1-087 | - | - | 28 | 72 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 72 |
127.-129. | Petr Weglvod Tobias Weglvod |
Jenaev Kanu | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 28 | 72 | - | - | - | - | 72 | |
127.-129. | Šáírka Pugnerová Jan Sommer |
Ká-Servis | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 28 | 72 | 72 | |
130.-134. | Milena Tláskalová Petr Feikl |
TJ Slavoj Oděvní služba | 1-016 | - | - | - | - | - | - | 29 | 71 | - | - | - | - | - | - | - | - | 71 |
130.-134. | Michal Valdman Petr Krásnický |
Piráti z Janovic/HO Šumava | - | - | - | - | - | - | - | - | 29 | 71 | - | - | - | - | - | - | 71 | |
130.-134. | Albert Weber Jan Hruška st. |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 29 | 71 | - | - | - | - | 71 |
130.-134. | Pavel Sedlák Alena Fořtová |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 29 | 71 | - | - | 71 |
130.-134. | Hana Vrbanová Markéta Nováková |
Ká-Servis | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 29 | 71 | 71 | |
135.-139. | Bartoloměj Pecháček Miroslava Ježková Diviaková |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | 30 | 70 | - | - | - | - | - | - | - | - | 70 |
135.-139. | Anna Kulíšková Adam Pešek |
USK outdoor ZČU Plzeň | - | - | - | - | - | - | - | - | 30 | 70 | - | - | - | - | - | - | 70 | |
135.-139. | Zdeněk Maršálek Oksana Vakrušová |
Frýbovci | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 30 | 70 | - | - | - | - | 70 | |
135.-139. | Ondřej Šťastný Irena Šťastná |
Oddíl Racek DDM Brno | 1-071 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 30 | 70 | - | - | 70 |
135.-139. | Helena Kleinerová Petr Procházka |
Oddíl Racek DDM Brno | 1-071 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 30 | 70 | 70 |
140.-141. | Pavel Škrtlant Jaroslav Voříšek |
Šlápoty Osek | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 31 | 69 | - | - | 69 | |
140.-141. | Jana Vortnerová Pavel Trávníček |
Travo | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 31 | 69 | 69 | |
142.-145. | Eva Dobruská Milan Kavan |
TJ Bohemians Praha | 1-024 | - | - | - | - | - | - | 32 | 68 | - | - | - | - | - | - | - | - | 68 |
142.-145. | Miroslav Topinka David Kounovský |
Frýbovci | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 32 | 68 | - | - | - | - | 68 | |
142.-145. | Zdeněk Maršálek Oksana Vachrušová |
Frýbovci | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 32 | 68 | - | - | 68 | |
142.-145. | Jan Štěpánek Hana Šámanková |
TOM Skorci Vsetín | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 32 | 68 | 68 | |
146.-147. | Endršť Šiška |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | 33 | 67 | - | - | - | - | - | - | 67 | |
146.-147. | Josef Pelíšek Jitka Řehořová |
Žbluňk Plzeň | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 33 | 67 | - | - | 67 | |
148.-150. | Tomáš Zítka Daniel Koželuh |
Modrý vlnky | - | - | - | - | - | - | - | - | 34 | 66 | - | - | - | - | - | - | 66 | |
148.-150. | Martina Petržílková Pavel Havelík |
SBMK OkaLoki | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 34 | 66 | - | - | 66 | |
148.-150. | Jan Česnek Barča Hynková |
TOM Skorci Vsetín | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 34 | 66 | 66 | |
151.-154. | Jarda Jadlovský Katka Škvorová |
Sportovní klub vozíčkářů | - | - | - | - | - | - | 35 | 65 | - | - | - | - | - | - | - | - | 65 | |
151.-154. | Egner M. Voříšková |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | 35 | 65 | - | - | - | - | - | - | 65 | |
151.-154. | Kateřina Voříšková Tomáš Voříšek |
Šlápoty Osek | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 35 | 65 | - | - | 65 | |
151.-154. | Olina Ebrová Jitka Vagnerová |
Klub extrémních jezdců na klidných vodách | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 35 | 65 | 65 | |
155.-159. | Tomáš Kocík |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | 36 | 64 | - | - | - | - | - | - | - | - | 64 | |
155.-159. | Jan Švec Petr Švec |
KOLEGA Vodák | - | - | - | - | - | - | - | - | 36 | 64 | - | - | - | - | - | - | 64 | |
155.-159. | Jan Lančí Klára Kohoutková |
Kohoutek Team | 1-089 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 36 | 64 | - | - | - | - | 64 |
155.-159. | Tomáš Komenda Martin Štefan |
SBMK OkaLoki | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 36 | 64 | - | - | 64 | |
155.-159. | Petr Konečný Kamila Brančová |
Sportovní klub Havířov | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 36 | 64 | 64 | |
160.-163. | Tomáš Pučálka Hanka Malotinová |
Sportovní klub vozíčkářů | - | - | - | - | - | - | 37 | 63 | - | - | - | - | - | - | - | - | 63 | |
160.-163. | Jana Filipová Jiří Sedláček |
USK outdoor ZČU Plzeň | - | - | - | - | - | - | - | - | 37 | 63 | - | - | - | - | - | - | 63 | |
160.-163. | M Pospíšilová Tomáš Smyčka |
N62 Kladno | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 37 | 63 | - | - | 63 | |
160.-163. | Petr Goldman Markéta Stiborková |
Sportovní klub Havířov | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 37 | 63 | 63 | |
164.-165. | Zuzka Přibilová Míša Lucáková |
Sportovní klub vozíčkářů | - | - | - | - | - | - | 38 | 62 | - | - | - | - | - | - | - | - | 62 | |
164.-165. | Tomáš Moureček st. Dan Fořt |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 1-092 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 38 | 62 | - | - | 62 |
166.-167. | Michaela Paurová Jan Almer |
Klub extrémních jezdců na klidných vodách | - | - | - | - | - | - | - | - | 39 | 61 | - | - | - | - | - | - | 61 | |
166.-167. | Jan Honka Miroslav Knob |
Klub Kamenice | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 39 | 61 | - | - | 61 | |
168. | Voříšek Voříšková |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | 40 | 60 | - | - | - | - | - | - | 60 | |
169. | Radomír Ilík Veronika Ilíková |
Klub extrémních jezdců na klidných vodách | - | - | - | - | - | - | - | - | 41 | 59 | - | - | - | - | - | - | 59 | |
170. | Zdeněk Cik Jindřiška Mužíková |
USK outdoor ZČU Plzeň | - | - | - | - | - | - | - | - | 42 | 58 | - | - | - | - | - | - | 58 | |
171. | Lucie Oliberiusová Ondřej Spurný |
Mejlovo parta | - | - | - | - | - | - | - | - | 43 | 57 | - | - | - | - | - | - | 57 | |
172. | Hodek Kraisinger |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | 44 | 56 | - | - | - | - | - | - | 56 | |
173. | Šumavy Král Tomáš Kocík |
Piráti z Janovic/HO Šumava | - | - | - | - | - | - | - | - | 45 | 55 | - | - | - | - | - | - | 55 | |
174. | Voříšek Kraisinger |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | 46 | 54 | - | - | - | - | - | - | 54 | |
175. | Jan Markvart Petr Hamáček |
Hami | - | - | - | - | - | - | - | - | 47 | 53 | - | - | - | - | - | - | 53 | |
176. | Endrštová Voříšková |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | 48 | 52 | - | - | - | - | - | - | 52 | |
177. | Olga Ebrová Jitka Vágnerová |
Klub extrémních jezdců na klidných vodách | - | - | - | - | - | - | - | - | 49 | 51 | - | - | - | - | - | - | 51 | |
178. | Lněničková Vlasák |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | 50 | 50 | - | - | - | - | - | - | 50 | |
179. | Roman Celler Eliška Glasová |
Hardly ahtletic | - | - | - | - | - | - | - | - | 51 | 49 | - | - | - | - | - | - | 49 | |
180. | Škrdlant Manírová |
Oddíl jednotlivců | - | - | - | - | - | - | - | - | 52 | 48 | - | - | - | - | - | - | 48 | |
181. | Lukáš Řehoř Kateřina Prokopcová |
Pelíšek | - | - | - | - | - | - | - | - | 53 | 47 | - | - | - | - | - | - | 47 | |
182. | Josef Pelíšek Jitka Řehořová |
Pelíšek | - | - | - | - | - | - | - | - | 54 | 46 | - | - | - | - | - | - | 46 | |
183. | Karel Grund Jaroslava Studená |
USK outdoor ZČU Plzeň | - | - | - | - | - | - | - | - | 55 | 45 | - | - | - | - | - | - | 45 | |
184. | Jan Voraček Jana Charvátová |
Hardly ahtletic | - | - | - | - | - | - | - | - | 56 | 44 | - | - | - | - | - | - | 44 |