Kanoe.cz

Nové přihlašování na závody rychlosti

csk logoZprovoznění nového systému na přihlašování na závody v rychlostní kanoistice. Kdo chce ušetřit čas sobě při psaní přihlášky, ušetřit čas pořadatelům závodů, mrkněte sem. 

Aktuálně: Nový systém má úspěch, uživatelé jsou rádi, že se nemusí starat o ročník narození, kategorii a vpisovat data do excelové tabulky. Statovka a přihláška se vytvoří sama a dá se tisknout.

 

Po dvou letech jsem společně s Radkem Uhlířem, Standou Ježkem, Adamem Ondráčkem a Michalem Burdíkem dával dohromady systém přihlašování k závodům, který by byl začleněn do celkového administračního systému sekce rychlost a aby splňoval požadavky trenérů a pořadatelů závodů.

Tento systém již byl několikrát nasazen na pořádání malych závodů a nyní je třeba ho spustit  pro veřejnost. Doufám že systém unese větší zatížení. Přesto si raději pamatujte, že jako záchrana je zde klávesa "F5".

Mrkněte na videonávody a budete překvapeni.

Díky spoluautorům

Medvěd (Marek Vávra) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

Videonávody 

Jak se zaregistrovat do systému

 

Jak se přihlásit na závody

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 

nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost