Kanoe.cz

Nové přihlašování na závody rychlosti

csk logoZprovoznění nového systému na přihlašování na závody v rychlostní kanoistice. Kdo chce ušetřit čas sobě při psaní přihlášky, ušetřit čas pořadatelům závodů, mrkněte sem. 

Aktuálně: Nový systém má úspěch, uživatelé jsou rádi, že se nemusí starat o ročník narození, kategorii a vpisovat data do excelové tabulky. Statovka a přihláška se vytvoří sama a dá se tisknout.

 

Po dvou letech jsem společně s Radkem Uhlířem, Standou Ježkem, Adamem Ondráčkem a Michalem Burdíkem dával dohromady systém přihlašování k závodům, který by byl začleněn do celkového administračního systému sekce rychlost a aby splňoval požadavky trenérů a pořadatelů závodů.

Tento systém již byl několikrát nasazen na pořádání malych závodů a nyní je třeba ho spustit  pro veřejnost. Doufám že systém unese větší zatížení. Přesto si raději pamatujte, že jako záchrana je zde klávesa "F5".

Mrkněte na videonávody a budete překvapeni.

Díky spoluautorům

Medvěd (Marek Vávra) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

Videonávody 

Jak se zaregistrovat do systému

 

Jak se přihlásit na závody

 

nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost