• 1
  • 2
  • 3

Technická komise Ocean paddling 2018

Sezona závodů v rámci ocean paddling se rozběhla a pomalu se blíží první závody i pro tým Surfski.cz.

Na přelomu dubna a května proběhlo úvodní soustředění letošního roku na poloostrově Premantura na chorvatské Istrii. Výborné podmínky včetně větrného třetího dne umožnili kromě běžného tréninku i downwing surfing na trase Marlera run mezi místními ostrovy.

Prvním větším závodem bude mezinárodní mistrovství Německa od 21.6.-24.6. v Reriku u Baltského moře, kde kromě singlových závodů bude stejně jako loni zařazen i deblový závod na trati cca 20km z ostrova Poel na pevninu s cílem v městečku Rerik (http://www.hawaiiansportsclub.de ).

Na přelomu července a srpna od 26.7.-29.7.2018 se jako vložený závod německého Ostsee cupu uskuteční již třetí ročník oficiálního mistrovství ČR v Ocean paddling (http://www.oc-sharks.de/index.php/oc-ostseecup ). Současně tento závod bude nominačním závodem pro zájemce o účast na ME v Ocean paddling, které se uskuteční v říjnu letošního roku ve Španělsku. Surfski.cz v rámci této akce bude pořádat druhý ročník pádlovacího campu otevřeného pro všechny české příznivce surfski a outrigger paddling.

Na konci prázdnin se uskuteční další významný podnik a to Nelo Summer Challenge v portugalském Esposende (http://summerchallenge.nelo.eu/ ), který je zařazen mezi Title race v rámci světové série.

Dalším z vrcholů letošní sezóny bude již zmiňované ME, které se uskuteční ve španělské Villajoyjose (https://canoe-europe.org/calendar/2018-eca-ocean-racing-european-championships-85 ) 6.-7. října 2018.

Další informace o závodech na surfski a činnosti sdružení Surfski.cz se zájemci mohou dozvědět na FCB profilu Surfski.cz.

Facebook SurfSki CZ

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00