- 88 29.06.2024 sobota, Slalom v Dolních Kounicích, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 89 30.06.2024 neděle, Slalom v Dolních Kounicích, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
29.06.2024 - 30.06.2024, TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
on-line přihlašování od 26.05.2024 00:00:00 do 23.06.2024 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | |
C1M | Šamánek Filip | 2010 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
C1M | Raděj Tomáš | 2002 | 3+ | Raft team H2O Jeseník | 188001 | 88 so 89 ne | 21.06.24 19:34:39 | ||
C1M | Hasala Matyáš | 2008 | DM | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118058 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | |
C1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
C1M | Tobiáš Matěj | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103046 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
C1M | Rubint Martin | 1990 | 3 | VK Kroměříž | 112030 | 88 so 89 ne | 20.06.24 05:50:04 | ||
C1M | Raděj Alexandr | 2006 | DS | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188012 | 88 so 89 ne | 21.06.24 19:34:39 | |
C1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | |
C1M | Blažek Antonín | 2013 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106102 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |
C1M | Machain Jiří | 2012 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 562135 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | ||
C1M | Černý Maxmilian | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119030 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
C1M | Slovák Jakub | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119244 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
C1M | Velešík Antonín | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119248 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
C1M | Basaraba Eduard | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119056 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
C1M | Slovák Sebastian | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119245 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
C1M | Kos Ondřej | 2011 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106115 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | ||
C1M | Kutý Lukáš | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106110 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | ||
celkem C1M: 18 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Šamánková Klára | 2013 | ZM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103002 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
C1Ž | Minárová Natálie | 2001 | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118036 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | ||
C1Ž | Nekudová Klára | 2013 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103004 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
C1Ž | Koplíková Adéla | 2009 | DM | 3 | VK Kroměříž | 112054 | 88 so 89 ne | 20.06.24 05:50:04 | |
C1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |
C1Ž | Ručková Adéla | 2004 | Raft team H2O Jeseník | 188009 | 88 so 89 ne | 21.06.24 19:34:39 | |||
C1Ž | Kašparů Julie | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119029 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
C1Ž | Knebelová Klaudie | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119258 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
C1Ž | Macháčková Nikol | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106008 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | ||
C1Ž | Šotolová Radka Abigail | 2012 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106038 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | ||
celkem C1Ž: 10 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Kupka Lukáš Hasala Matyáš | 2007 2008 | 3 | VK Tzunami Ostrava VK Tzunami Ostrava | 118026 118058 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | ||
celkem C2M: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Koplíková Adéla Rubint Martin | 2009 1990 | VK Kroměříž VK Kroměříž | 112054 112030 | 88 so 89 ne | 20.06.24 05:50:04 | |||
C2X | Gabrlíková Eliška Kos Ondřej | 2011 2011 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 106115 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |||
C2X | Blažková Alžběta Kutá Lucie | 2010 2011 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106101 106100 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |||
celkem C2X: 3 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Bednárek Jan | 1983 | VM | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135001 | 88 so 89 ne | 19.06.24 06:17:56 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | ||
K1M | Raděj Tomáš | 2002 | 2 | Raft team H2O Jeseník | 188001 | 88 so 89 ne | 21.06.24 19:34:39 | ||
K1M | Šamánek Pavel | 1972 | V | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103038 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1M | Šamánek Filip | 2010 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1M | Ligurský Ivo | 1990 | 3+ | VK Kroměříž | 112046 | 88 so 89 ne | 20.06.24 05:50:04 | ||
K1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | |
K1M | Kupka Lukáš | 2007 | DS | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | |
K1M | Zaoral Matěj | 2011 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103055 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1M | Polák Oliver | 2009 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103053 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1M | Vogl David | 2011 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103050 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1M | Tobiáš Matěj | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103046 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1M | Machain Jiří | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 562135 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | VS | 3 | VK Kroměříž | 112014 | 88 so 89 ne | 20.06.24 05:50:04 | |
K1M | Fijalík Ondřej | 1982 | VM | 3 | VK Kroměříž | 112066 | 88 so 89 ne | 20.06.24 05:50:04 | |
K1M | Raděj Alexandr | 2006 | DS | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188012 | 88 so 89 ne | 21.06.24 19:34:39 | |
K1M | Vyroubal Adam | 2006 | DS | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188014 | 88 so 89 ne | 21.06.24 19:34:39 | |
K1M | Blažek Antonín | 2013 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106102 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |
K1M | Kos Ondřej | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106115 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |
K1M | Kupka Petr | 1981 | VM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118053 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | |
K1M | Hasala Matyáš | 2008 | DM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118058 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | |
K1M | Michalčák Ondřej | 2012 | ZM | Vodní sporty Zábřeh | 135008 | 88 so 89 ne | 19.06.24 06:17:56 | ||
K1M | Tobiáš Pavel | 1983 | VM | Kanoe Klub Spoj Brno | 103054 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | ||
K1M | Kubíček David | 2014 | PZ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103056 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | ||
K1M | Basaraba Eduard | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119056 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1M | Černý Maxmilian | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119030 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1M | Knebel Robin | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119257 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1M | Slovák Jakub | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119244 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1M | Slovák Sebastian | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119245 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1M | Velešík Antonín | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119248 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1M | Velešík Václav | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119249 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1M | Hanuliak Jan | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119256 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1M | Hanuliak Jonáš | 2018 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119063 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1M | Kutý Lukáš | 2014 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106110 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | ||
K1M | Stratil Michal | 1973 | V | TJ Vodní Sporty Litovel | 106027 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | ||
K1M | Kobližka Michal | 2010 | ZS | VK Tzunami Ostrava | 118008 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | ||
K1M | Vašíček Daniel | 2018 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118018 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | ||
K1M | Novosad Tobiáš | 2016 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118064 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | ||
K1M | Veselý Lukáš | 2015 | PZ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108094 | 88 so 89 ne | 23.06.24 22:35:31 | ||
celkem K1M: 40 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Minárová Natálie | 2001 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118036 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | ||
K1Ž | Kempná Andrea | 2006 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118029 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | |
K1Ž | Procházková Pavla | 1983 | VM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103011 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1Ž | Nekudová Klára | 2013 | ZM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103004 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1Ž | Šamánková Klára | 2013 | ZM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103002 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1Ž | Koplíková Adéla | 2009 | DM | 3+ | VK Kroměříž | 112054 | 88 so 89 ne | 20.06.24 05:50:04 | |
K1Ž | Danišová Terezie | 2001 | 3+ | Raft team H2O Jeseník | 188016 | 88 so 89 ne | 21.06.24 19:34:39 | ||
K1Ž | Gabrlíková Eliška | 2011 | ZS | 3+ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106099 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |
K1Ž | Kubíčková Nikola | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103040 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1Ž | Klimešová Kristýna | 2009 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103016 | 88 so 89 ne | 19.06.24 21:39:37 | |
K1Ž | Ručková Adéla | 2004 | 3 | Raft team H2O Jeseník | 188009 | 88 so 89 ne | 21.06.24 19:34:39 | ||
K1Ž | Macháčková Nikol | 2013 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106008 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |
K1Ž | Kutá Lucie | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106100 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |
K1Ž | Škopová Sofie | 2012 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106066 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |
K1Ž | Šotolová Radka Abigail | 2012 | ZM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106038 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | |
K1Ž | Juránková Aneta | 2013 | ZM | Vodní sporty Zábřeh | 135029 | 88 so 89 ne | 19.06.24 06:17:56 | ||
K1Ž | Kašparů Julie | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119029 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1Ž | Knebelová Klaudie | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119258 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1Ž | Hájková Meda | 2016 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119065 | 88 so 89 ne | 23.06.24 12:05:57 | ||
K1Ž | Blažková Alžběta | 2010 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106101 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | ||
K1Ž | Škopová Klaudie | 2015 | PZ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106067 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | ||
K1Ž | Zapletalová Klára | 2013 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106051 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:16:31 | ||
K1Ž | Kupková Zuzana | 2015 | PZ | VK Tzunami Ostrava | 118039 | 88 so 89 ne | 23.06.24 16:57:42 | ||
K1Ž | Cigánková Veronika | 2011 | ZS | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108030 | 88 so 89 ne | 23.06.24 22:35:31 | ||
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 88 so 89 ne | 23.06.24 22:35:31 | |||
celkem K1Ž: 25 | |||||||||
počty C1M: 18 C1Ž: 10 C2M: 1 C2X: 3 K1M: 40 K1Ž: 25 celkem: 97 |