- 106 10.08.2019 sobota, Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 107 11.08.2019 neděle, Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
10.08.2019 - 11.08.2019, SK VS Benátky nad Jizerou
on-line přihlašování od 04.07.2019 00:00:00 do 07.08.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 106 so 107 ne | 06.07.19 00:28:50 | |
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | V | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 106 so 107 ne | 24.07.19 18:21:32 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 106 so 107 ne | 24.07.19 18:23:09 | |
C1M | Miller Jan | 1968 | V | 2 | TJ Turnov | 062010 | 106 so 107 ne | 29.07.19 19:38:12 | |
C1M | David Ondřej | 1984 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045009 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045022 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
C1M | Hauck Marek | 1977 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045035 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045012 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
C1M | Indruch Tomáš | 1976 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045001 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 106 so 107 ne | 03.08.19 21:46:36 | |
C1M | Jiras Marek | 1976 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011095 | 106 so 107 ne | 03.08.19 21:46:36 | |
C1M | Pollert Jaroslav | 1971 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009060 | 106 so 107 ne | 03.08.19 21:46:36 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 106 so 107 ne | 03.08.19 21:46:36 | |
C1M | Nováček Michal | 1977 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034025 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | |
C1M | Vorel Zdeněk | 1974 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057044 | 106 so 107 ne | 05.08.19 18:36:52 | |
C1M | Kremr Patrik | 1972 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009108 | 106 so 107 ne | 05.08.19 23:29:07 | |
C1M | Kvapil Martin | 1976 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035009 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:07:52 | |
C1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:34:12 | ||
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | |
C1M | Beier Artur | 1970 | V | 2 | Loko Trutnov | 060001 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | |
C1M | Háša Michal | 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:07:40 | |
C1M | Karlovský Ondřej | 1991 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012022 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:28:53 | ||
C1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 2 | VS Tábor | 030025 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
C1M | Hajský Stanislav | 1969 | V | 2 | TJ Semily | 059016 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | |
C1M | Tatíček Miroslav | 1985 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057049 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | ||
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | ||
C1M | Tomek Lukáš | 1987 | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009100 | 106 so 107 ne | 07.08.19 22:25:28 | ||
C1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 106 so 107 ne | 07.08.19 23:14:10 | |
C1M | Kuna Alois | 1960 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 | 106 so 107 ne | 07.08.19 23:14:10 | |
C1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 106 so 107 ne | 07.08.19 23:14:10 | |
C1M | Ladýř Karel | 1972 | V | 3+ | KVS Hradec Králové | 045013 | 106 so 107 ne | Jen sobota | 30.07.19 18:50:43 |
C1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 106 so 107 ne | 03.08.19 12:40:33 | |
C1M | Keš Miroslav | 1967 | V | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026020 | 106 so 107 ne | 05.08.19 09:22:45 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 106 so 107 ne | 05.08.19 15:13:54 | |
C1M | Mulač Oldřich | 1961 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034020 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | |
C1M | Smetánka Radek | 1976 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034022 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | |
C1M | Hák Jiří | 1952 | V | 3+ | Loko Trutnov | 060002 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | |
C1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | |
C1M | Bolehovský Jiří | 1974 | V | 3+ | Loko Trutnov | 060026 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | |
C1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:37:34 | |
C1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 106 so 107 ne | Jen sobota | 06.08.19 21:07:21 |
C1M | Válek Michal | 1974 | V | 3+ | VS Tábor | 030022 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | V | 3+ | VS Tábor | 030045 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | |
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | DM | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | |
C1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3+ | SK Třebechovice | 011088 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | |
C1M | Škranc Jiří | 1965 | V | 3 | Kotva Bráník | 077007 | 106 so 107 ne | 02.08.19 07:42:25 | |
C1M | Šerý Michal | 1971 | V | 3 | C&K Rožátov | 088003 | 106 so 107 ne | 02.08.19 08:11:08 | |
C1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:27:09 | |
C1M | Micka Jakub | 1983 | V | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064048 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:56:10 | |
C1M | Egert Luděk | 1971 | V | 3 | KK Rakovník | 017012 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:24:39 | |
C1M | Egert Tomáš | 2004 | DM | 3 | KK Rakovník | 017003 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:24:39 | |
C1M | Šrámek Jaroslav | 1957 | V | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043068 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:34:12 | |
C1M | Těhle Zbyněk | 1964 | V | 3 | SK Štětí | 050022 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:11:22 | |
C1M | Míl Pavel | 1967 | V | 3 | Loko Trutnov | 060038 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | |
C1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:37:34 | |
C1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012083 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:28:53 | |
C1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
C1M | Fencl Jáchym | 2003 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057087 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | |
C1M | Ruffer Matěj | 1999 | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | ||
C1M | Miller Jan | 1997 | 3 | TJ Turnov | 062001 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:48:41 | ||
C1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
C1M | Machuta Zdeněk | 1964 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
C1M | Vít Matyáš | 2009 | PZ | KVS Hradec Králové | 045027 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | ||
C1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | ||
C1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | ||
C1M | Petřík Marek | 2008 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | ||
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:07:52 | ||
C1M | Bolehovský Oto | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060070 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | ||
C1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:07:40 | ||
C1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | VS Tábor | 030072 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | ||
C1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 106 so 107 ne | 07.08.19 10:13:52 | ||
C1M | Pechač Jonáš | 2004 | DM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 106 so 107 ne | 07.08.19 15:29:05 | ||
C1M | Ctibor Jan | 1988 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023010 | 106 so 107 ne | 07.08.19 23:14:10 | |||
celkem C1M: 79 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 106 so 107 ne | 05.08.19 09:14:16 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 106 so 107 ne | 05.08.19 10:31:41 | |
C1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:07:52 | |
C1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | ||
C1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2 | VS Tábor | 030043 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
C1Ž | Kašparová Anna | 1985 | 2 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055012 | 106 so 107 ne | 07.08.19 14:33:50 | ||
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
C1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 106 so 107 ne | 05.08.19 23:29:07 | |
C1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 3+ | VS Tábor | 030046 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
C1Ž | Bundová Simona | 2004 | DM | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | |
C1Ž | Machutová Iva | 2003 | DM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
C1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZS | 3 | KVS Hradec Králové | 045033 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
C1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZS | 3 | KVS Hradec Králové | 117321 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
C1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 106 so 107 ne | 05.08.19 18:52:01 | |
C1Ž | Červenková Vanessa | 2003 | DM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 106 so 107 ne | 05.08.19 18:52:01 | |
C1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
C1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
C1Ž | Fryšová Petra | 1993 | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009075 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:56:33 | ||
C1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
C1Ž | Jelínková Sára | 2005 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:53:26 | ||
C1Ž | Pollertová Ema | 2003 | DM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:53:26 | ||
celkem C1Ž: 21 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Šrámek Jiří Šrámek Jaroslav | 1966 1957 | V | 2 | KK Rakovník SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 017058 043068 | 106 so 107 ne | 19.07.19 08:57:31 | |
C2M | Jiras Marek Pollert Jaroslav | 1976 1971 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Univerzitní sportovní klub Praha | 011095 009060 | 106 so 107 ne | 03.08.19 21:46:36 | |
C2M | Pechač Jonáš Pollert Jáchym | 2004 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 009136 | 106 so 107 ne | 03.08.19 21:46:36 | |
C2M | Záruba Martin Vorel Zdeněk | 1974 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové TJ Syntesia Pardubice | 053026 057044 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:27:09 | |
C2M | Nedvídek František Hák Jiří | 1944 1952 | V | 2 | TJ Dvůr Králové Loko Trutnov | 053011 060002 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:27:09 | |
C2M | Pechlát Hynek Holý Jiří | 1971 1957 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. KK Rakovník | 042019 017007 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:37:34 | |
C2M | Válek Michal Kubeš Vladimír | 1974 1961 | V | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030022 030011 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
C2M | Benhák Jiří Benhák Ladislav | 1956 1954 | V | 2 | Delfín Jablonec SK Vodní slalom České Budějovice | 046031 023002 | 106 so 107 ne | 07.08.19 11:06:56 | |
C2M | Hanuš Jiří Marek Matyáš | 2002 2003 | DS | 2 | SK Třebechovice SK Třebechovice | 061041 061025 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
C2M | Šenk Marek Jakubů Jaroslav | 1974 1973 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011020 011009 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
C2M | Boček Zdeněk Jindrák Petr | 1975 1969 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 023006 007041 | 106 so 107 ne | Jen sobota | 07.08.19 23:14:10 |
C2M | Egert Tomáš Pšenička Václav | 2004 2001 | DS | 3 | KK Rakovník KK Rakovník | 017003 017022 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:24:39 | |
C2M | Lepík Filip Mulač Oldřich | 1976 1961 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV TJ SK Hubertus KV | 034017 034020 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | |
C2M | Velenovský Jiří Riant Martin | 1978 1977 | V | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030072 030065 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
C2M | Slavík Vojtěch Saal Štěpán | 2005 2001 | DS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL Wild Water Canoe Club FROL | 090011 046048 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | |
C2M | Indruch Tomáš Indruch Jaromír | 1976 1976 | V | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045001 045007 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | ||
C2M | Fuchs Jakub Fuchs Matouš | 1999 2002 | Delfín Jablonec Delfín Jablonec | 046017 046042 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:50:09 | |||
C2M | Vaněk Daniel Štercl Vít | 2008 1999 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. TJ DUKLA Praha | 011059 012056 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |||
C2M | Westfal Mattias Sedlařík Adam | 2004 2005 | DM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014094 014073 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | ||
C2M | Abraham Tomáš Abraham Tomáš | 1992 1969 | SK VS Benátky nad Jizerou SK VS Benátky nad Jizerou | 010013 010003 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |||
celkem C2M: 20 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Kašparová Anna Mulačová Marta | 1985 1986 | Sk VS Slávia Hradec Králové SK Vodní slalom České Budějovice | 055012 097012 | 106 so 107 ne | 07.08.19 14:33:50 | |||
C2Ž | Sakalová Magdaléna Sakalová Markéta | 2007 2007 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 014081 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | ||
C2Ž | Doležalová Viktorie Kofroňová Zuzana | 2001 2002 | DS | SK VS Benátky nad Jizerou SK VS Benátky nad Jizerou | 010110 010009 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | ||
celkem C2Ž: 3 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Konvalinková Irena Outrata Jindřich | 1977 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057042 057033 | 106 so 107 ne | 03.08.19 12:40:33 | |
C2X | Podzimková Markéta Pechlát Hynek | 1974 1971 | V | 2 | TJ Ohře Klášterec Klub vodních sportů Sušice z.s. | 048033 042019 | 106 so 107 ne | 04.08.19 21:31:52 | |
C2X | Mrůzek David Mrůzková Michala | 1976 1979 | V | 2 | TJ DUKLA Praha TJ Bohemians Praha | 012010 001072 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:28:53 | |
C2X | Šejvlová Lenka Holý Jiří | 1973 1957 | V | 2 | KK Rakovník KK Rakovník | 017002 017007 | 106 so 107 ne | 07.08.19 09:09:46 | |
C2X | Pospíšilová Jitka Boček Zdeněk | 1989 1975 | 2 | VS Tábor SK Vodní slalom České Budějovice | 030019 023006 | 106 so 107 ne | 07.08.19 14:51:46 | ||
C2X | Kliščová Barbora Marek Matyáš | 2002 2003 | DS | 2 | SK Třebechovice SK Třebechovice | 061042 061025 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
C2X | Samková Olga Drábek Matyáš | 2005 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice KVS Hradec Králové | 061039 045022 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
C2X | Jindrák Petr Pavelková Irena | 1969 1974 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Univerzitní sportovní klub Praha | 007041 009059 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:45:21 | |
C2X | Horák David Brožová Petra | 1976 1994 | 3 | Wild Water Canoe Club FROL Wild Water Canoe Club FROL | 090008 090005 | 106 so 107 ne | 02.08.19 15:11:02 | ||
C2X | Šindelářová Tereza Válek Michal | 2004 2006 | DM | 3 | VS Tábor VS Tábor | 030046 030025 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
C2X | Nekolná Žofie Štercl Dominik | 2006 2005 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. TJ DUKLA Praha | 011034 012083 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
C2X | Machuta Zdeněk Machutová Iva | 1964 2003 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 014019 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
C2X | Kohoutová Lenka Egert Luděk | 1974 1971 | V | Kotva Bráník KK Rakovník | 077016 017012 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:24:39 | ||
C2X | Vojtíková Klára Voneš Jakub | 2007 2007 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 011065 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | ||
C2X | Hanuš Tomáš Haviárová Zuzana | 2005 2005 | ZS | SK Třebechovice TJ Syntesia Pardubice | 061011 057170 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | ||
celkem C2X: 15 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Mrůzek David | 1976 | V | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012010 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:28:53 | |
K1M | Abraham Tomáš | 1992 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010013 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | ||
K1M | Stránský Dominik | 1999 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010026 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | ||
K1M | Špalek Matěj | 2000 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010099 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | ||
K1M | Hek Jan | 1979 | V | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049013 | 106 so 107 ne | 30.07.19 17:09:29 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 106 so 107 ne | 02.08.19 15:08:13 | |
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 106 so 107 ne | 03.08.19 12:40:33 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 106 so 107 ne | 04.08.19 11:30:57 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 106 so 107 ne | 04.08.19 20:15:41 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 106 so 107 ne | 05.08.19 07:47:53 | |
K1M | Záruba Martin | 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053026 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:27:09 | |
K1M | Troch Petr | 1971 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053021 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:27:09 | |
K1M | Lepík Filip | 1976 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034017 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1M | Báča Milan | 1973 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011021 | 106 so 107 ne | 05.08.19 22:22:27 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 106 so 107 ne | 05.08.19 22:37:06 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 106 so 107 ne | 06.08.19 08:37:20 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 106 so 107 ne | 06.08.19 14:29:28 | |
K1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:34:12 | ||
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | |
K1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:37:34 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 106 so 107 ne | Jen sobota | 06.08.19 21:07:21 |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 106 so 107 ne | Jen sobota | 06.08.19 21:07:21 |
K1M | Háša Michal | 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:07:40 | |
K1M | Kozderka Pavel | 1985 | 2 | TJ Turnov | 062017 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:21:57 | ||
K1M | Bohatý Karel | 2001 | DS | 2 | SK Třebechovice | 061027 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:28:53 | |
K1M | Šorel Martin | 2001 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012018 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:28:53 | |
K1M | Štercl Vít | 1999 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012056 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:28:53 | ||
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:29:44 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:29:44 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:29:58 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 106 so 107 ne | 07.08.19 11:06:56 | |
K1M | Bouzek Filip | 1992 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042024 | 106 so 107 ne | 07.08.19 11:28:42 | ||
K1M | Potužák Jan | 1988 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 106 so 107 ne | 07.08.19 11:28:42 | ||
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 106 so 107 ne | 07.08.19 16:06:59 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 2 | SK Třebechovice | 011088 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1M | Jeremiaš Jan | 1985 | 2 | SK Třebechovice | 061008 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | ||
K1M | Marek Matyáš | 2003 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061025 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1M | Měchura Jiří | 1954 | V | 2 | SK Třebechovice | 061019 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1M | Hanuš Jiří | 2002 | DS | 2 | SK Třebechovice | 061041 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1M | Hošek Ondřej | 1995 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103020 | 106 so 107 ne | 07.08.19 19:58:14 | ||
K1M | Petr Lukáš | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011048 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:22:35 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 011070 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:22:35 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052025 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:44:32 | |
K1M | Stehno Petr | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090034 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Kysela David | 1977 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014024 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Machuta Zdeněk | 1964 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 106 so 107 ne | 07.08.19 23:14:10 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 106 so 107 ne | 07.08.19 23:14:10 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 106 so 107 ne | 07.08.19 23:14:10 | |
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 106 so 107 ne | 07.08.19 23:39:18 | |
K1M | Houska Jan | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009123 | 106 so 107 ne | 07.08.19 23:39:18 | |
K1M | Sahula Matěj | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010102 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1M | Stránský Daniel | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010103 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1M | Juda Mikuláš | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010109 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3+ | KK Rakovník | 017058 | 106 so 107 ne | 19.07.19 08:57:31 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
K1M | Pultera Zbyněk | 1958 | V | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129022 | 106 so 107 ne | 04.08.19 21:19:58 | |
K1M | Jánský Pavel | 1975 | V | 3+ | TJ Dvůr Králové | 053013 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:27:09 | |
K1M | Egert Tomáš | 2004 | DM | 3+ | KK Rakovník | 017003 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:24:39 | |
K1M | Pšenička Luděk | 1960 | V | 3+ | KK Rakovník | 017026 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:24:39 | |
K1M | Pšenička Václav | 2001 | DS | 3+ | KK Rakovník | 017022 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:24:39 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 106 so 107 ne | 05.08.19 15:13:54 | |
K1M | Červenka Ondřej | 1996 | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034043 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | ||
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 106 so 107 ne | 06.08.19 07:47:16 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001111 | 106 so 107 ne | 06.08.19 08:37:20 | |
K1M | Jacoš Pavel | 1988 | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035023 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:07:53 | ||
K1M | Kubát Jiří | 1988 | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035024 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:07:53 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:07:40 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030025 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1M | Riant Martin | 1977 | V | 3+ | VS Tábor | 030065 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1M | Hajský Stanislav | 1969 | V | 3+ | TJ Semily | 059016 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 3+ | TJ Semily | 059012 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | |
K1M | Vodrážka Matěj | 2004 | DM | 3+ | TJ Semily | 059049 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | |
K1M | Pártl Miroslav | 1954 | V | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024018 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:29:58 | |
K1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012083 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:47:15 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 033009 | 106 so 107 ne | 07.08.19 09:52:33 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
K1M | Kuchař Antonín | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011057 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | DM | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | |
K1M | Manas Adam | 2004 | DM | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047012 | 106 so 107 ne | 07.08.19 16:06:59 | |
K1M | Cinko Radek | 1993 | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057065 | 106 so 107 ne | 07.08.19 17:35:49 | ||
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | V | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1M | Šulc Karel | 2000 | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011017 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1M | Štibrányi David | 2004 | DM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011068 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
K1M | Jindrák Petr | 1969 | V | 3+ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:45:21 | |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | DM | 3+ | SK Třebechovice | 061013 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:45:50 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | |
K1M | Jahoda Jakub | 2004 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090022 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012087 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Novák Jindřich | 1964 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014021 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Adášek Alois | 2002 | DS | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010111 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1M | Konvalinka Ondřej | 2007 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057028 | 106 so 107 ne | 03.08.19 12:40:33 | |
K1M | Bareš Hugo | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009027 | 106 so 107 ne | 04.08.19 20:51:33 | |
K1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:27:09 | |
K1M | Troch Jan | 2003 | DM | 3 | TJ Dvůr Králové | 053023 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:27:09 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:24:39 | |
K1M | Poduška Patrik | 1976 | V | 3 | Sokol Trója | 086006 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:49:09 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1M | Král Matěj | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1M | Báča Jakub | 1994 | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011019 | 106 so 107 ne | 05.08.19 22:22:27 | ||
K1M | Polívka Karel | 1945 | V | 3 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055021 | 106 so 107 ne | 05.08.19 22:37:25 | |
K1M | Piskáček Jan | 1966 | V | 3 | SK Štětí | 050016 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:11:22 | |
K1M | Těhle Zbyněk | 1964 | V | 3 | SK Štětí | 050022 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:11:22 | |
K1M | Pechlát Adam | 2007 | ZM | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:37:34 | |
K1M | Jarolímek Otto | 1961 | V | 3 | TJ Turnov | 062006 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:21:57 | |
K1M | Kvíčala Čestmír | 1970 | V | 3 | TJ Turnov | 062031 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:21:57 | |
K1M | Kvíčala Matyáš | 2005 | ZS | 3 | TJ Turnov | 062022 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:21:57 | |
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | ZM | 3 | VS Tábor | 030074 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059024 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | |
K1M | Řehák Jiří | 2003 | DM | 3 | TJ Semily | 059044 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | |
K1M | Slavík Daniel | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059026 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | |
K1M | Bureš Jan | 1978 | V | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042062 | 106 so 107 ne | 07.08.19 11:28:42 | |
K1M | Plášil Hynek | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | |
K1M | Černík Jan | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057100 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | |
K1M | Mihalik Tomáš | 2004 | DM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047023 | 106 so 107 ne | 07.08.19 16:06:59 | |
K1M | Hanuš Tomáš | 2005 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061011 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1M | Samek Petr | 2008 | ZM | 3 | SK Třebechovice | 061004 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1M | Jahna Ondřej | 2005 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061007 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1M | Foltín Šimon | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
K1M | Malinský Petr | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011067 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
K1M | Nahodil Václav | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011081 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
K1M | Šenk Alexandr | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011014 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
K1M | Wais Jakub | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011032 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:44:32 | |
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061016 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:45:50 | |
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:45:50 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | |
K1M | Vraný Matěj | 2006 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090007 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:56:33 | |
K1M | Hrňák Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Westfal Mattias | 2004 | DM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014094 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | ZM | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010115 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 010112 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1M | Semerád Vít | 2010 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 106 so 107 ne | 30.07.19 17:09:29 | ||
K1M | Vít Matyáš | 2009 | PZ | KVS Hradec Králové | 045027 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | ||
K1M | Konvalinka Štěpán | 2009 | PZ | TJ Syntesia Pardubice | 057027 | 106 so 107 ne | 03.08.19 12:40:33 | ||
K1M | Podzimek Jan | 2004 | DM | TJ Ohře Klášterec | 048034 | 106 so 107 ne | 04.08.19 21:31:52 | ||
K1M | Augustýn Jakub | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049031 | 106 so 107 ne | 05.08.19 12:22:17 | ||
K1M | Kareš Samuel | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049023 | 106 so 107 ne | 05.08.19 12:22:17 | ||
K1M | Langer Filip | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | ||
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | ||
K1M | Pelikán Martin | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 106 so 107 ne | 06.08.19 08:37:20 | ||
K1M | Přibyla Šimon | 2004 | DM | TJ Bohemians Praha | 001138 | 106 so 107 ne | 06.08.19 08:37:20 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:07:53 | ||
K1M | Bolehovský Oto | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060070 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | ||
K1M | Lev Ondřej | 2008 | ZM | Loko Trutnov | 060093 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | ||
K1M | Fuchs Matouš | 2002 | DS | Delfín Jablonec | 046042 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:50:09 | ||
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:07:40 | ||
K1M | Kovář Zbyněk | 1977 | V | TJ DUKLA Praha | 012062 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:28:53 | ||
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | ||
K1M | Kulhánek Adam | 2009 | PZ | TJ Syntesia Pardubice | 057102 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | ||
K1M | Ruffer Jakub | 2007 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057099 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | ||
K1M | Černoch Štěpán | 2009 | PZ | TJ DNT VS Kadaň | 047004 | 106 so 107 ne | 07.08.19 16:06:59 | ||
K1M | Hoření Hynek | 2011 | PZ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 106 so 107 ne | 07.08.19 16:06:59 | ||
K1M | Hoření Petr | 1975 | V | TJ DNT VS Kadaň | 047025 | 106 so 107 ne | 07.08.19 16:06:59 | ||
K1M | Pollert Metoděj | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009110 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:49:12 | ||
K1M | Foltín Radim | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011052 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1M | Hlaváček Tadeáš Samuel | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011018 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1M | Kepšta Martin | 2009 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011027 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1M | Mrůzek David | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011053 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1M | Novotný Matyáš | 2009 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011031 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1M | Růžička Jan | 2009 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011063 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1M | Uhlík Kryštof | 2008 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1M | Vaněk Daniel | 2008 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011059 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1M | Hadraba Michal | 1976 | V | Wild Water Canoe Club FROL | 090032 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | ||
K1M | Dvořák Vít | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009057 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:56:33 | ||
K1M | Hilar Mikoláš | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009063 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:56:33 | ||
K1M | Skalka Matěj | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009131 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:56:33 | ||
K1M | Sussland Dominik | 2009 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009132 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:56:33 | ||
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | ||
K1M | Abraham Jiří | 1977 | V | SK VS Benátky nad Jizerou | 010001 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | ||
K1M | Abraham Tomáš | 1969 | V | SK VS Benátky nad Jizerou | 010003 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | ||
K1M | Slavík Matěj | 2008 | ZM | SK VS Benátky nad Jizerou | 010120 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | ||
celkem K1M: 199 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2+ | VS Tábor | 030043 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 106 so 107 ne | 30.07.19 17:09:29 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 106 so 107 ne | 30.07.19 17:09:29 | |
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
K1Ž | Haucková Ilona | 1978 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045036 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
K1Ž | Pavelková Irena | 1974 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009059 | 106 so 107 ne | 30.07.19 20:51:05 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 106 so 107 ne | 31.07.19 09:12:50 | |
K1Ž | Červenková Vanessa | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 106 so 107 ne | 31.07.19 09:12:50 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 106 so 107 ne | 05.08.19 09:14:16 | |
K1Ž | Lagnerová Jana | 1959 | V | 2 | SK Domeček Soběslav | 026010 | 106 so 107 ne | 05.08.19 09:22:45 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 106 so 107 ne | 05.08.19 10:31:41 | |
K1Ž | Zárubová Michaela | 1986 | 2 | TJ Dvůr Králové | 053008 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:27:09 | ||
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2005 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049009 | 106 so 107 ne | 05.08.19 12:22:17 | |
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | ZS | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | |
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1Ž | Báčová Michaela | 1998 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011023 | 106 so 107 ne | 05.08.19 22:22:27 | ||
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 106 so 107 ne | 05.08.19 23:29:07 | |
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:07:53 | |
K1Ž | Bednářová Anna | 2002 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043006 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:34:12 | |
K1Ž | Houšková Kateřina | 2003 | DM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043014 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:34:12 | |
K1Ž | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:53:26 | |
K1Ž | Pollertová Ema | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:53:26 | |
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | ||
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030046 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1Ž | Kašparová Anna | 1985 | 2 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055012 | 106 so 107 ne | 07.08.19 14:33:50 | ||
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 106 so 107 ne | 07.08.19 16:06:59 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1Ž | Strasserová Barbora | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052011 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:44:32 | |
K1Ž | Hrdličková Sára | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014015 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1Ž | Machutová Iva | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1Ž | Kofroňová Zuzana | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045033 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
K1Ž | Mulačová Marta | 1986 | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 097012 | 106 so 107 ne | 01.08.19 17:19:50 | ||
K1Ž | Pšeničková Jana | 1998 | 3+ | KK Rakovník | 017023 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:24:39 | ||
K1Ž | Přibylová Karolína | 1978 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034016 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | |
K1Ž | Borská Alena | 1976 | V | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001067 | 106 so 107 ne | 06.08.19 08:37:20 | |
K1Ž | Pechlátová Nikola | 2004 | DM | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:37:34 | |
K1Ž | Kristl Anouk | 2003 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009015 | 106 so 107 ne | 06.08.19 21:53:26 | |
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030067 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030068 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1Ž | Buriánková Anežka | 1994 | 3+ | TJ Semily | 059011 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | ||
K1Ž | Lacinová Leona | 1974 | V | 3+ | TJ Semily | 059008 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | |
K1Ž | Řeháková Dana | 1970 | V | 3+ | TJ Semily | 059045 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:11:36 | |
K1Ž | Forejtová Andrea | 1988 | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024007 | 106 so 107 ne | 07.08.19 08:29:58 | ||
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 106 so 107 ne | 07.08.19 12:13:47 | |
K1Ž | Bundová Simona | 2004 | DM | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | |
K1Ž | Kliščová Barbora | 2002 | DS | 3+ | SK Třebechovice | 061042 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1Ž | Burgerová Ester | 2004 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090019 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:54:01 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1Ž | Bašková Petra | 1981 | V | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010040 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1Ž | Doležalová Viktorie | 2001 | DS | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010110 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1Ž | Nováčková Michala | 1984 | V | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010012 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1Ž | Plavjaniková Petra | 1975 | V | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010034 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1Ž | Ponížilová Miroslava | 1988 | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010106 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | ||
K1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZS | 3 | KVS Hradec Králové | 117321 | 106 so 107 ne | 30.07.19 18:50:43 | |
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 106 so 107 ne | 03.08.19 21:46:36 | |
K1Ž | Podzimková Markéta | 1974 | V | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048033 | 106 so 107 ne | 04.08.19 21:31:52 | |
K1Ž | Janská Lucie | 2006 | ZS | 3 | TJ Dvůr Králové | 053032 | 106 so 107 ne | 05.08.19 11:27:09 | |
K1Ž | Kohoutová Lenka | 1974 | V | 3 | Kotva Bráník | 077016 | 106 so 107 ne | 05.08.19 14:24:39 | |
K1Ž | Podušková Klára | 2008 | ZM | 3 | Sokol Trója | 086008 | 106 so 107 ne | 05.08.19 21:02:35 | |
K1Ž | Beierová Běta | 2008 | ZM | 3 | Loko Trutnov | 060063 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | |
K1Ž | Tesařová Eliška | 2007 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012031 | 106 so 107 ne | 06.08.19 22:28:53 | |
K1Ž | Nováková Marcela | 1974 | V | 3 | VS Tábor | 030070 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1Ž | Smetanová Anna | 2002 | DS | 3 | VS Tábor | 030048 | 106 so 107 ne | 07.08.19 07:22:55 | |
K1Ž | Šejvlová Lenka | 1973 | V | 3 | KK Rakovník | 017002 | 106 so 107 ne | 07.08.19 09:09:46 | |
K1Ž | Žďárská Laura | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057062 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | |
K1Ž | Hoření Hedvika | 2008 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047008 | 106 so 107 ne | 07.08.19 16:06:59 | |
K1Ž | Haviárová Zuzana | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057170 | 106 so 107 ne | 07.08.19 18:28:03 | |
K1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
K1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | |
K1Ž | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 106 so 107 ne | 07.08.19 21:46:25 | |
K1Ž | Plašilová Drahomíra | 1961 | V | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010033 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |
K1Ž | Šrétrová Štěpánka | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 106 so 107 ne | 30.07.19 17:09:29 | ||
K1Ž | Apolínová Nela | 2007 | ZM | TJ SK Hubertus KV | 034055 | 106 so 107 ne | 05.08.19 17:49:46 | ||
K1Ž | Bláhová Karolína | 2007 | ZM | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043008 | 106 so 107 ne | 06.08.19 15:34:12 | ||
K1Ž | Levová Viktorie | 2006 | ZS | Loko Trutnov | 060092 | 106 so 107 ne | 06.08.19 20:25:00 | ||
K1Ž | Panzerová Kateřina | 2003 | DM | TJ Loko Plzeň | 039020 | 106 so 107 ne | Jen sobota | 06.08.19 21:07:21 | |
K1Ž | Šandová Anežka | 2003 | DM | TJ Syntesia Pardubice | 057105 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | ||
K1Ž | Plášilová Anežka | 2002 | DS | TJ Syntesia Pardubice | 057064 | 106 so 107 ne | 07.08.19 13:09:11 | ||
K1Ž | Hatoňová Vilemína | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011025 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1Ž | Pádivá Františka | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011036 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1Ž | Vatěrová Amálie | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011083 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1Ž | Vencová Alžběta | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011080 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1Ž | Zaťková Eliška | 2009 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011062 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:15:50 | ||
K1Ž | Podušková Julie | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 106 so 107 ne | 07.08.19 20:56:33 | ||
K1Ž | Tichá Anna | 1988 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010006 | 106 so 107 ne | 08.08.19 10:35:43 | |||
celkem K1Ž: 89 | |||||||||
počty C1M: 79 C1Ž: 21 C2M: 20 C2Ž: 3 C2X: 15 K1M: 199 K1Ž: 89 celkem: 426 |