- 90 29.06.2024 sobota, Slalom ve Strakonicích + MČR Veteránů+Pohár předžáků, startovné: mládež 100,- dospělí 200,-
- 91 30.06.2024 neděle, Slalom ve Strakonicích, pohár předžáků, startovné: mládež 100,- dospělí 200,-
29.06.2024 - 30.06.2024, Otava Strakonice
on-line přihlašování od 23.05.2024 00:00:00 do 25.06.2024 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Leskovjan Martin | 1986 | VM | 2+ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007016 | 90 so 91 ne | 24.06.24 19:32:48 | |
C1M | Buchtel Martin | 1982 | VM | 2+ | TJ SK Hubertus KV | 034033 | 90 so 91 ne | 25.06.24 06:56:12 | |
C1M | Karásek Petr | 1986 | VM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009018 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Miller Jan | 1968 | VS | 2 | TJ Turnov | 062010 | 90 so 91 ne | 23.05.24 20:22:57 | |
C1M | Keš Miroslav | 1967 | VS | 2 | SK Domeček Soběslav | 026020 | 90 so 91 ne | 17.06.24 11:44:54 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | ||
C1M | Pivoňka Zdeněk | 1982 | VM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066006 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | VS | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 90 so 91 ne | 20.06.24 15:10:11 | |
C1M | Míka Viktor | 1977 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 90 so 91 ne | 21.06.24 14:48:18 | |
C1M | Habich Lukáš | 1991 | 2 | VS Tábor | 030003 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | ||
C1M | Háša Michal | 1981 | VM | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 90 so 91 ne | 25.06.24 04:35:40 | |
C1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 90 so 91 ne | 25.06.24 10:15:04 | |
C1M | Volák Jaroslav | 1990 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 90 so 91 ne | 25.06.24 11:26:22 | ||
C1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 90 so 91 ne | 25.06.24 22:43:25 | ||
C1M | Kvapil Martin | 1976 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035009 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:27:56 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | DM | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:27:56 | |
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
C1M | Řežábek Dominik | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Havlíček Jan | 1982 | VM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009021 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Pollert Jaroslav | 1971 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009060 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
C1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
C1M | Weber Oldřich | 1987 | VM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023133 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
C1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
C1M | Jícha Dušan | 1982 | VM | 3+ | TJ Sokol Písek | 080008 | 90 so 91 ne | 28.05.24 08:16:32 | |
C1M | David Ondřej | 1984 | VM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045009 | 90 so 91 ne | 12.06.24 21:06:02 | |
C1M | Táborský Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
C1M | Vejvančický Pavel | 2009 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
C1M | Wendl Miloslav | 1978 | V | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066011 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
C1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 90 so 91 ne | 20.06.24 21:25:08 | |
C1M | Špaček Jiří | 1974 | V | 3+ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008005 | 90 so 91 ne | 21.06.24 14:48:18 | |
C1M | Bačina Jan | 2006 | DS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
C1M | Bačina Tomáš | 2008 | DM | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043004 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
C1M | Filipi Robert | 1964 | VS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
C1M | Krofta Dominik | 1993 | 3+ | VS Tábor | 030047 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | ||
C1M | Zajíc Kryštof | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030083 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | |
C1M | Kuděj Jan | 2011 | ZS | 3+ | Loko Trutnov | 060090 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | |
C1M | Hák Jiří | 1952 | VS | 3+ | Loko Trutnov | 060002 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | |
C1M | Rolinec František | 2008 | DM | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 90 so 91 ne | 25.06.24 11:26:22 | |
C1M | Sládek Michal | 2009 | DM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039005 | 90 so 91 ne | 25.06.24 12:16:56 | |
C1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
C1M | Nožíř David | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
C1M | Kvapil Kryštof | 2012 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:27:56 | |
C1M | Hradilek Václav | 1982 | VM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009014 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Dvorník Štěpán | 2010 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009017 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Král Vít | 2012 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009159 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Kostkan Lukáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009141 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Sehnal Štěpán | 1985 | VM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009076 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Pinkava Jonáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Kastner Adam | 2012 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
C1M | Vejvančický Petr | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
C1M | Žáček Vojtěch | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066035 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
C1M | Kolman Filip | 1973 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 | 90 so 91 ne | 21.06.24 14:48:18 | |
C1M | Kolman Vít | 2010 | ZS | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 90 so 91 ne | 21.06.24 14:48:18 | |
C1M | Kuchař Jaromír | 1974 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053027 | 90 so 91 ne | 21.06.24 21:39:39 | |
C1M | Hoření Hynek | 2011 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | |
C1M | Bačina Jan | 1973 | V | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043056 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
C1M | Komínek Vojtěch | 2008 | DM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043023 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
C1M | Merenus Jan | 2012 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043215 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
C1M | Hovorka Matouš | 2009 | DM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043024 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
C1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 90 so 91 ne | 25.06.24 04:35:40 | |
C1M | Šerý Michal | 1971 | V | 3 | C&K Rožátov | 088003 | 90 so 91 ne | 25.06.24 04:56:30 | |
C1M | Gomboš Miroslav | 2009 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060006 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | |
C1M | Míl Pavel | 1967 | VS | 3 | Loko Trutnov | 060038 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | |
C1M | Vídeňský Antonín | 2008 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060016 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | |
C1M | Růžička Marcel | 2009 | DM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048045 | 90 so 91 ne | 25.06.24 11:26:22 | |
C1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
C1M | Myška Matěj | 2009 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
C1M | Pšenička Luděk | 1960 | VS | 3 | KK Rakovník | 017026 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:54:09 | |
C1M | Junek Vojtěch | 2011 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011037 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
C1M | Zach Jeroným | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011003 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
C1M | Votava Michal | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009176 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Dvorník Jonáš | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009002 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Geiger Mikuláš | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1M | Kuna Alois | 1960 | VS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023059 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
C1M | Beck Hynek | 2012 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052033 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
C1M | Milyan Štěpán | 2012 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052031 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
C1M | Hrobský Milan | 1983 | VM | Raft klub Troja | 097014 | 90 so 91 ne | 19.06.24 23:27:12 | ||
C1M | Komínek Mikuláš | 2013 | ZM | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043017 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | ||
C1M | Komínek Štěpán | 2011 | ZS | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043019 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | ||
C1M | Merenus Matouš | 2015 | PZ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043010 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | ||
C1M | Koplík Tomáš | 1986 | VM | Delfín Jablonec | 046132 | 90 so 91 ne | 25.06.24 10:34:58 | ||
C1M | Fikejs Jáchym | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
C1M | Kasper Matěj | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024101 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
C1M | Vošalík Štěpán | 2013 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024113 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
C1M | Piskáček Jan | 1941 | VS | SK Štětí | 050015 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:53:38 | ||
C1M | Svoboda František | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014072 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | ||
C1M | Machuta Zdeněk | 1964 | VS | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | ||
C1M | Špaček Matyáš | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009177 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
C1M | Kos Eduard | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009178 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
C1M | Hradecký Daniel | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009179 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
C1M | Kolář Jiří | 1975 | V | Univerzitní sportovní klub Praha | 009167 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
C1M | Krejčí Antonín | 1955 | VS | TJ Roztoky | 065002 | 90 so 91 ne | 26.06.24 14:40:34 | ||
celkem C1M: 94 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 90 so 91 ne | 25.06.24 10:15:04 | ||
C1Ž | Davidová Michaela | 2009 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045004 | 90 so 91 ne | 12.06.24 21:06:02 | |
C1Ž | Marková Kristýna | 2009 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 90 so 91 ne | 24.06.24 21:57:16 | |
C1Ž | Vonešová Adéla | 2013 | ZM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
C1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:27:56 | |
C1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
C1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
C1Ž | Linhartová Emílie | 2009 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1Ž | Jumrová Johana | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009109 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
C1Ž | Mrůzková Marie | 2011 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011086 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:35:31 | |
C1Ž | Křižková Anna | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011043 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
C1Ž | Havlíčková Kateřina | 1985 | VM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009031 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1Ž | Bačáková Radka | 1983 | VM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1Ž | Válková Tereza | 2012 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030054 | 90 so 91 ne | 26.06.24 09:00:02 | |
C1Ž | Hybrantová Anna | 2011 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023176 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
C1Ž | Petriková Barbora | 2008 | DM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052046 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
C1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | |
C1Ž | Stárková Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043028 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
C1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | DS | 3 | Otava Strakonice | 027003 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
C1Ž | Kašparová Anna | 1985 | VM | 3 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055012 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:17:58 | |
C1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
C1Ž | Šenková Aniko | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011050 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
C1Ž | Mazúrková Lola | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009171 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1Ž | Votavová Anežka | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009175 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C1Ž | Hybrantová Eliška | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023175 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
C1Ž | Petrová Lenka | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023040 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
C1Ž | Purgerová Šárka | 1984 | VM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023117 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
C1Ž | Šímová Viktorie | 2011 | ZS | Otava Strakonice | 027010 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | ||
C1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
C1Ž | Kasperová Kateřina | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024011 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
C1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
C1Ž | Volfová Nela | 2014 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011085 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | ||
C1Ž | Sehnalová Marie | 1981 | VM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009073 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
celkem C1Ž: 35 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Šrámek Jiří Bačina Jan | 1966 1973 | VS | 2 | KK Rakovník SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 017058 043056 | 90 so 91 ne | 18.06.24 15:14:46 | |
C2M | Větrovský Jiří Jindrák Petr | 1966 1969 | VS | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 095002 007041 | 90 so 91 ne | 20.06.24 15:10:11 | |
C2M | Bokr Tomáš Rubín Daniel | 1990 1975 | 2 | TJ Bohemians Praha TJ DUKLA Praha | 001081 012032 | 90 so 91 ne | 24.06.24 09:45:49 | ||
C2M | Mrůzek Matěj Mrůzek David | 2015 1976 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. TJ DUKLA Praha | 011087 012010 | 90 so 91 ne | 25.06.24 08:50:35 | |
C2M | Hradilek Václav Sehnal Štěpán | 1982 1985 | VM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009014 009076 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
C2M | Turner Karel Weber Oldřich | 2004 1987 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 023133 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | ||
C2M | Kolman Filip Kolman Vít | 1973 2010 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 008127 | 90 so 91 ne | 21.06.24 14:48:18 | |
C2M | Adamec Jakub Hron Robin | 1984 1979 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 014023 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
C2M | Krejčí Hynek Krejčí Antonín | 1978 1955 | VS | 3 | TJ Roztoky TJ Roztoky | 065026 065002 | 90 so 91 ne | 26.06.24 14:40:34 | |
C2M | Kastner Adam Žáček Vojtěch | 2012 2013 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 066035 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |||
C2M | Merenus Matouš Merenus Jan | 2015 2012 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043010 043215 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |||
C2M | Vaněk Alexandr Vaněk Jiří | 2017 1987 | VM | TJ Roztoky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 065004 014009 | 90 so 91 ne | 26.06.24 14:40:34 | ||
celkem C2M: 12 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Konvalinková Irena Outrata Jindřich | 1977 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057042 057033 | 90 so 91 ne | 20.06.24 21:25:08 | |
C2X | Zárubová Michaela Wendl Miloslav | 1986 1978 | V | 2 | TJ Dvůr Králové Vodácký oddíl Horšovský Týn | 053008 066011 | 90 so 91 ne | 21.06.24 21:39:39 | |
C2X | Bokrová Kristýna Martin Jakub | 1991 2009 | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001033 001107 | 90 so 91 ne | 24.06.24 09:45:49 | ||
C2X | Merenus Jan Merenusová Barbora | 1983 1984 | VM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043035 043214 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
C2X | Jindrák Petr Kašparová Anna | 1969 1985 | VS | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Sk VS Slávia Hradec Králové | 007041 055012 | 90 so 91 ne | 24.06.24 19:32:48 | |
C2X | Pospíšilová Jitka Boček Zdeněk | 1989 1975 | V | 2 | VS Tábor SK Vodní slalom České Budějovice | 030019 023006 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | |
C2X | Mrůzek David Mrůzková Michala | 1976 1979 | V | 2 | TJ DUKLA Praha TJ Bohemians Praha | 012010 001072 | 90 so 91 ne | 25.06.24 08:55:04 | |
C2X | Kolářová Martina Rubín Daniel | 1978 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice TJ DUKLA Praha | 023093 012032 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
C2X | Míka Viktor Borská Alena | 1977 1976 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. TJ Bohemians Praha | 008016 001067 | 90 so 91 ne | 21.06.24 14:48:18 | |
C2X | Kolman Filip Trefná Hana | 1973 1975 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. TJ Bohemians Praha | 008022 001045 | 90 so 91 ne | 21.06.24 14:48:18 | |
C2X | Holý Jiří Šejvlová Lenka | 1957 1973 | VS | 3 | KK Rakovník KK Rakovník | 017007 017002 | 90 so 91 ne | 25.06.24 20:52:30 | |
C2X | Adamec Jáchym Kudějová Kristýna | 2011 1988 | VM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014043 014053 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
celkem C2X: 12 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Buchtel Martin | 1982 | VM | 1 | TJ SK Hubertus KV | 034033 | 90 so 91 ne | 25.06.24 06:56:12 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | 2+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 90 so 91 ne | 24.06.24 14:42:02 | ||
K1M | Kuliha Jakub | 2009 | DM | 2 | KK Opava | 121045 | 90 so 91 ne | 17.06.24 10:46:29 | |
K1M | Táborský Jan | 2003 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | ||
K1M | Míka Viktor | 1977 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 90 so 91 ne | 21.06.24 14:48:18 | |
K1M | Záruba Martin | 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053026 | 90 so 91 ne | 21.06.24 21:39:39 | |
K1M | Němec Aleš | 1976 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047015 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | |
K1M | Bačina Jan | 2006 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
K1M | Švejd Jan | 2004 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 90 so 91 ne | 24.06.24 14:42:02 | ||
K1M | Bouzek Filip | 1992 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042024 | 90 so 91 ne | 24.06.24 14:42:02 | ||
K1M | Vozka Aleš | 1989 | VM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042029 | 90 so 91 ne | 24.06.24 14:42:02 | |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | DS | 2 | Otava Strakonice | 027002 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | 2 | Otava Strakonice | 027017 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | ||
K1M | Škop Jan | 2007 | DS | 2 | Otava Strakonice | 027016 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | DM | 2 | VS Tábor | 030074 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | |
K1M | Maťha Marduk | 2010 | ZS | 2 | VS Tábor | 030051 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | |
K1M | Háša Michal | 1981 | VM | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 90 so 91 ne | 25.06.24 04:35:40 | |
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 90 so 91 ne | 25.06.24 06:56:12 | |
K1M | Kepšta Martin | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011027 | 90 so 91 ne | 25.06.24 08:50:35 | |
K1M | Růžička Jan | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011063 | 90 so 91 ne | 25.06.24 08:50:35 | |
K1M | Mrůzek David | 1976 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012010 | 90 so 91 ne | 25.06.24 08:55:04 | |
K1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 90 so 91 ne | 25.06.24 10:15:04 | |
K1M | Rolinec František | 2008 | DM | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 90 so 91 ne | 25.06.24 11:26:22 | |
K1M | Volák Jaroslav | 1990 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048068 | 90 so 91 ne | 25.06.24 11:26:22 | ||
K1M | Sládek Michal | 2009 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039005 | 90 so 91 ne | 25.06.24 12:16:56 | |
K1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2005 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 90 so 91 ne | 25.06.24 22:43:25 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | DM | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:27:56 | |
K1M | Adamec Jáchym | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014043 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1M | Adamec Jakub | 1984 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | VS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1M | Prell Pavel | 1976 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014017 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1M | Machuta Zdeněk | 1964 | VS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1M | Dvorník Štěpán | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009017 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Král Tomáš | 1979 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009056 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Kolář Lukáš | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009069 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | ||
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1M | Petr Martin | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023043 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1M | Beck Hynek | 2012 | ZM | 2 | TJ Loko Žatec | 052033 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
K1M | Milyan Daniel | 1971 | V | 2 | TJ Loko Žatec | 052012 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | ||
K1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 90 so 91 ne | 25.05.24 06:45:21 | |
K1M | Kuliha Jan | 2011 | ZS | 3+ | KK Opava | 121053 | 90 so 91 ne | 17.06.24 10:46:29 | |
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | DM | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
K1M | Cinko Radek | 1993 | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057065 | 90 so 91 ne | 19.06.24 22:53:28 | ||
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 90 so 91 ne | 20.06.24 21:25:08 | |
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | VS | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 90 so 91 ne | 22.06.24 20:04:45 | |
K1M | Pavlík Pavel | 1998 | 3+ | SK Třebechovice | 061014 | 90 so 91 ne | 22.06.24 20:04:45 | ||
K1M | Hoření Hynek | 2011 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | |
K1M | Cubr Filip | 2000 | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038008 | 90 so 91 ne | 23.06.24 19:50:22 | ||
K1M | Kraus Václav | 1961 | VS | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 90 so 91 ne | 23.06.24 19:50:22 | |
K1M | Bačina Tomáš | 2008 | DM | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043004 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
K1M | Filipi Robert | 1964 | VS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
K1M | Komínek Vojtěch | 2008 | DM | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043023 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
K1M | Merenus Jan | 2012 | ZM | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043215 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:35:56 | |
K1M | Svoboda Benjamín | 2007 | DS | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042031 | 90 so 91 ne | 24.06.24 14:42:02 | |
K1M | Voják Jakub | 2008 | DM | 3+ | Otava Strakonice | 027024 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1M | Piskáček Jan | 1966 | VS | 3+ | SK Štětí | 050016 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:51:53 | |
K1M | Augustýn Jakub | 2009 | DM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049031 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:00:16 | |
K1M | Lebr Johan Benedikt | 2009 | DM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049023 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:00:16 | |
K1M | Novák Dalibor | 2009 | DM | 3+ | VS Tábor | 030042 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | |
K1M | Riant Antonín | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030040 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 90 so 91 ne | 25.06.24 04:35:40 | |
K1M | Procházka Miloš | 1954 | VS | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 90 so 91 ne | 25.06.24 06:56:12 | |
K1M | Kuděj Jan | 2011 | ZS | 3+ | Loko Trutnov | 060090 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | |
K1M | Mrůzek David | 2010 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011053 | 90 so 91 ne | 25.06.24 08:50:35 | |
K1M | Růžička Marcel | 2009 | DM | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048045 | 90 so 91 ne | 25.06.24 11:26:22 | |
K1M | Komiš Jan | 2011 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039011 | 90 so 91 ne | 25.06.24 12:16:56 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | 3+ | TJ Loko Plzeň | 033009 | 90 so 91 ne | 25.06.24 12:16:56 | ||
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039055 | 90 so 91 ne | 25.06.24 12:16:56 | |
K1M | Myška Matěj | 2009 | DM | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | VS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | DS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Kvapil Kryštof | 2012 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:27:56 | |
K1M | Kubát Jiří | 1988 | VM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035024 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:27:56 | |
K1M | Kysela David | 1977 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014024 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1M | Burger Jonatan | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009155 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Kostkan Lukáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009141 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Král Vít | 2012 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009159 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | DS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Hotový Václav | 2006 | DS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023057 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1M | Dovala Jakub | 2007 | DS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052043 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
K1M | Milyan Štěpán | 2012 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052031 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | 3+ | TJ Loko Žatec | 052025 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | ||
K1M | Jelínek Tomáš | 1975 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046077 | 90 so 91 ne | 10.06.24 13:45:10 | |
K1M | Hortvík David | 2010 | ZS | 3 | Delfín Jablonec | 046101 | 90 so 91 ne | 10.06.24 13:45:10 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | VS | 3 | KK Rakovník | 017058 | 90 so 91 ne | 18.06.24 15:14:46 | |
K1M | Kastner Adam | 2012 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
K1M | Vejvančický Petr | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
K1M | Žáček Vojtěch | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066035 | 90 so 91 ne | 19.06.24 20:53:33 | |
K1M | Hájek Roman | 1963 | VS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118032 | 90 so 91 ne | 21.06.24 09:42:07 | |
K1M | Maikranz Petr | 1967 | VS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118034 | 90 so 91 ne | 21.06.24 09:42:07 | |
K1M | Bašus Ondřej | 1987 | VM | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008038 | 90 so 91 ne | 21.06.24 14:48:18 | |
K1M | Kolman Vít | 2010 | ZS | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 90 so 91 ne | 21.06.24 14:48:18 | |
K1M | Kuchař Jaromír | 1974 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053027 | 90 so 91 ne | 21.06.24 21:39:39 | |
K1M | Rusz Josef | 2009 | DM | 3 | SK Třebechovice | 061028 | 90 so 91 ne | 22.06.24 20:04:45 | |
K1M | Winter Eduard | 1956 | VS | 3 | Delfín Jablonec | 046026 | 90 so 91 ne | 22.06.24 23:04:06 | |
K1M | Franc Karel | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047007 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | |
K1M | Hoření Petr | 1975 | V | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047025 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | |
K1M | Štěpina Dominik | 2012 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047021 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | |
K1M | Kulhánek Josef | 1951 | VS | 3 | Delfín Jablonec | 046010 | 90 so 91 ne | 24.06.24 09:11:01 | |
K1M | Čapek Ondřej | 2012 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043025 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
K1M | Hovorka Matouš | 2009 | DM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043024 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
K1M | Komínek Mikuláš | 2013 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043017 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
K1M | Komínek Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043019 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
K1M | Bureš Jan | 1978 | V | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042062 | 90 so 91 ne | 24.06.24 14:42:02 | |
K1M | Holub Kryštof | 2010 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027034 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1M | Kocum Šimon | 2008 | DM | 3 | Otava Strakonice | 027004 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1M | Říha Jakub | 2012 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027011 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1M | Škop Josef | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027026 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1M | Vondra Václav | 1957 | VS | 3 | Otava Strakonice | 027020 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1M | Vopalecký Antonín | 2013 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027037 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1M | Jindrák Petr | 1969 | VS | 3 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 | 90 so 91 ne | 24.06.24 19:32:48 | |
K1M | Chládek Václav | 1987 | VM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049032 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:00:16 | |
K1M | Mrkvička Filip | 2011 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049044 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:00:16 | |
K1M | Hart Adam | 2010 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049037 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:00:16 | |
K1M | Nový Mikuláš | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049045 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:00:16 | |
K1M | Koshelev Sergey | 1960 | VS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042040 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:00:47 | |
K1M | Riant Josef | 2013 | ZM | 3 | VS Tábor | 030056 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | |
K1M | Riant Martin | 1977 | V | 3 | VS Tábor | 030065 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | |
K1M | Dolejš Martin | 1980 | VM | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034015 | 90 so 91 ne | 25.06.24 06:56:12 | |
K1M | Gomboš Miroslav | 2009 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060006 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | |
K1M | Vídeňský Antonín | 2008 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060016 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | |
K1M | Jedlička Adam Kryštof | 2012 | ZM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048037 | 90 so 91 ne | 25.06.24 11:26:22 | |
K1M | Petrilák Pavel | 1975 | V | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048043 | 90 so 91 ne | 25.06.24 11:26:22 | |
K1M | Fikejs Adam | 1985 | VM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024086 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Řepa Martin | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024119 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Pártl Miroslav | 1954 | VS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024018 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Kintzl Daniel | 1978 | V | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024029 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Vošalík Štěpán | 2013 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024113 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Kasper Matěj | 2013 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024101 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1M | Pšenička Luděk | 1960 | VS | 3 | KK Rakovník | 017026 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:54:09 | |
K1M | Kaplický Petr | 1974 | V | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011060 | 90 so 91 ne | 25.06.24 18:31:30 | |
K1M | Junek Vojtěch | 2011 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011037 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
K1M | Nožíř David | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
K1M | Zach Jeroným | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011003 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
K1M | Jacoš Pavel | 1988 | VM | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035023 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:27:56 | |
K1M | Vybulka Jan | 1969 | VS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014007 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1M | Drdácký Matěj | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009182 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Hradecký Daniel | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009179 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Matuštík Robert | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009198 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Balín Oskar | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009203 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Pavelka Hugo | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009124 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Geiger Mikuláš | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Dvorník Jonáš | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009002 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1M | Hybrant Vlastimil | 1980 | VM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023092 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1M | Sukdol Filip | 2008 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023102 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1M | Krejčí Hynek | 1978 | V | 3 | TJ Roztoky | 065026 | 90 so 91 ne | 26.06.24 14:40:34 | |
K1M | Žatecký Jiří | 1969 | VS | 3 | TJ Roztoky | 065008 | 90 so 91 ne | 26.06.24 14:40:34 | |
K1M | Kozohorský Vojtěch | 1991 | 3 | TJ Roztoky | 065022 | 90 so 91 ne | 26.06.24 14:40:34 | ||
K1M | Klíma Mikuláš | 2012 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052010 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
K1M | Groncki Tadeáš | 2010 | ZS | Delfín Jablonec | 046123 | 90 so 91 ne | 10.06.24 13:45:10 | ||
K1M | Kubát František | 2014 | PZ | KVS Hradec Králové | 045015 | 90 so 91 ne | 12.06.24 21:06:02 | ||
K1M | Němec Filip | 2016 | PZ | TJ DNT VS Kadaň | 047018 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | ||
K1M | Merenus Matouš | 2015 | PZ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043010 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | ||
K1M | Paulík Tomáš | 2008 | DM | Otava Strakonice | 027019 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | ||
K1M | Marek Vojtěch | 2013 | ZM | TJ Dvůr Králové | 053022 | 90 so 91 ne | 24.06.24 21:53:54 | ||
K1M | Klenčík Josef | 2016 | PZ | Loko Trutnov | 060025 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | ||
K1M | Matěna Jonáš | 2014 | PZ | Loko Trutnov | 060023 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | ||
K1M | Urban Jakub | 2012 | ZM | Loko Trutnov | 060029 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | ||
K1M | Mrůzek Matěj | 2015 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011087 | 90 so 91 ne | 25.06.24 08:50:35 | ||
K1M | Fikejs Jáchym | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
K1M | Babor Stanislav | 1958 | VS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024019 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
K1M | Ouředník Šimon | 2012 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024123 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
K1M | Šafařík Pavel | 1978 | V | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024099 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
K1M | Panocha Jan | 2015 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024115 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
K1M | Kaplický Daniel | 2009 | DM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011076 | 90 so 91 ne | 25.06.24 18:31:30 | ||
K1M | Volf Tomáš | 2016 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011089 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | ||
K1M | Křižka Tomáš | 2015 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011100 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | ||
K1M | Císař Filip | 2014 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011098 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | ||
K1M | Gala František | 2015 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011099 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | ||
K1M | Micka Albert | 2015 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011083 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | ||
K1M | Čermák Matyáš | 2012 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014108 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | ||
K1M | Heun Oskar | 2016 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014110 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | ||
K1M | Koudelka Jan | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014039 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | ||
K1M | Páca František | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014107 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | ||
K1M | Řejha Vít | 2015 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014085 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | ||
K1M | Svoboda František | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014072 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | ||
K1M | Drdácký Šimon | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009180 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
K1M | Špaček Matyáš | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009177 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
K1M | Kos Eduard | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009178 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
K1M | Hradilek Bořivoj | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009199 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
K1M | Řehoř Vojtěch | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009196 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
K1M | Milyan Kryštof | 2016 | PZ | TJ Loko Žatec | 052022 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | ||
celkem K1M: 195 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 90 so 91 ne | 25.06.24 10:15:04 | ||
K1Ž | Davidová Michaela | 2009 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045004 | 90 so 91 ne | 12.06.24 21:06:02 | |
K1Ž | Zárubová Michaela | 1986 | VM | 2 | TJ Dvůr Králové | 053008 | 90 so 91 ne | 21.06.24 21:39:39 | |
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | DS | 2 | Otava Strakonice | 027003 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1Ž | Marková Kristýna | 2009 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 90 so 91 ne | 24.06.24 21:57:16 | |
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | VM | 2 | VS Tábor | 030019 | 90 so 91 ne | 25.06.24 00:04:36 | |
K1Ž | Kašparová Anna | 1985 | VM | 2 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055012 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:17:58 | |
K1Ž | Mrůzková Marie | 2011 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011086 | 90 so 91 ne | 25.06.24 08:50:35 | |
K1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:27:56 | |
K1Ž | Kudějová Kristýna | 1988 | VM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014053 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1Ž | Vaňková Kristýna | 1991 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014040 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | ||
K1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1Ž | Jumrová Johana | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009109 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | VM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1Ž | Purgerová Šárka | 1984 | VM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023117 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1Ž | Milyanová Andrea | 1987 | VM | 2 | TJ Loko Žatec | 052081 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052046 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
K1Ž | Foltysová Lily Anne | 2011 | ZS | 3+ | KK Opava | 121074 | 90 so 91 ne | 17.06.24 10:46:29 | |
K1Ž | Foltysová Tereza Abigail | 2009 | DM | 3+ | KK Opava | 121081 | 90 so 91 ne | 17.06.24 10:46:29 | |
K1Ž | Lagnerová Jana | 1959 | VS | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026010 | 90 so 91 ne | 17.06.24 11:44:54 | |
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | |
K1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | |
K1Ž | Bokrová Kristýna | 1991 | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001033 | 90 so 91 ne | 24.06.24 09:45:49 | ||
K1Ž | Petriláková Markéta | 2009 | DM | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048022 | 90 so 91 ne | 25.06.24 11:26:22 | |
K1Ž | Forejtová Andrea | 1988 | VM | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024007 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1Ž | Křižková Anna | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011043 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
K1Ž | Vonešová Adéla | 2013 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
K1Ž | Šejvlová Lenka | 1973 | V | 3+ | KK Rakovník | 017002 | 90 so 91 ne | 25.06.24 20:52:30 | |
K1Ž | Linhartová Emílie | 2009 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1Ž | Válková Tereza | 2012 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030054 | 90 so 91 ne | 26.06.24 09:00:02 | |
K1Ž | Hybrantová Anna | 2011 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023176 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1Ž | Strasserová Barbora | 2001 | 3+ | TJ Loko Žatec | 052011 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | ||
K1Ž | Samešová Věra | 1955 | VS | 3 | Delfín Jablonec | 046018 | 90 so 91 ne | pouze závod v sobotu | 10.06.24 13:45:10 |
K1Ž | Ruszová Jitka | 2013 | ZM | 3 | SK Třebechovice | 061030 | 90 so 91 ne | 22.06.24 20:04:45 | |
K1Ž | Hoření Hedvika | 2008 | DM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047008 | 90 so 91 ne | 23.06.24 07:53:12 | |
K1Ž | Trefná Hana | 1975 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001045 | 90 so 91 ne | 24.06.24 09:45:49 | |
K1Ž | Borská Alena | 1976 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001067 | 90 so 91 ne | 24.06.24 09:45:49 | |
K1Ž | Stárková Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043028 | 90 so 91 ne | 24.06.24 10:02:02 | |
K1Ž | Heřmanská Veronika | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027007 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1Ž | Cháberová Eliška | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027001 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1Ž | Šímová Viktorie | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027010 | 90 so 91 ne | 24.06.24 17:45:22 | |
K1Ž | Marková Jitka | 1978 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053033 | 90 so 91 ne | 24.06.24 21:53:54 | |
K1Ž | Petriláková Anastázie | 2007 | DS | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048023 | 90 so 91 ne | 25.06.24 11:26:22 | |
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | 3 | TJ Loko Plzeň | 039015 | 90 so 91 ne | 25.06.24 12:16:56 | ||
K1Ž | Fišerová Lenka | 1988 | VM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039021 | 90 so 91 ne | 25.06.24 12:16:56 | |
K1Ž | Sládková Linda | 2004 | 3 | TJ Loko Plzeň | 039009 | 90 so 91 ne | 25.06.24 12:16:56 | ||
K1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1Ž | Kasperová Kateřina | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024011 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | |
K1Ž | Šenková Aniko | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011050 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | |
K1Ž | Hronová Hana | 2013 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014089 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1Ž | Řejhová Veronika | 2012 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014084 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | |
K1Ž | Mazúrková Lola | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009171 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1Ž | Votavová Anežka | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009175 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1Ž | Hájková Eliška | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009200 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | |
K1Ž | Hybrantová Eliška | 2009 | DM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023175 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1Ž | Kolářová Martina | 1978 | V | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023093 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1Ž | Petrová Lenka | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023040 | 90 so 91 ne | 26.06.24 10:19:38 | |
K1Ž | Žatecká Taťána | 2007 | DS | 3 | TJ Roztoky | 065014 | 90 so 91 ne | 26.06.24 14:40:34 | |
K1Ž | Synková Valentýna | 2007 | DS | 3 | TJ Loko Žatec | 052070 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | |
K1Ž | Davidová Karolína | 2014 | PZ | KVS Hradec Králové | 045011 | 90 so 91 ne | 12.06.24 21:06:02 | ||
K1Ž | Pešková Martina | 1978 | V | SK VS Benátky nad Jizerou | 010015 | 90 so 91 ne | 20.06.24 22:08:43 | ||
K1Ž | Kovářová Josefína | 2015 | PZ | Loko Trutnov | 060031 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | ||
K1Ž | Portychová Anežka | 2015 | PZ | Loko Trutnov | 060020 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | ||
K1Ž | Růžičková Nela | 2010 | ZS | Loko Trutnov | 060014 | 90 so 91 ne | 25.06.24 07:11:03 | ||
K1Ž | Fikejsová Barbora | 2015 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024112 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
K1Ž | Ouředníková Sofie | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024122 | 90 so 91 ne | 25.06.24 15:27:06 | ||
K1Ž | Volfová Nela | 2014 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011085 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | ||
K1Ž | Pešková Adéla | 2016 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011097 | 90 so 91 ne | 25.06.24 19:50:41 | ||
K1Ž | Hrňáková Dorota | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014103 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:39:42 | ||
K1Ž | Sehnalová Marie | 1981 | VM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009073 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
K1Ž | Havlíčková Kateřina | 1985 | VM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009031 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
K1Ž | Fridrichová Alice Ludmila | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009204 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
K1Ž | Slezáková Matylda | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009195 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
K1Ž | Lukešová Sára | 2016 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009194 | 90 so 91 ne | 25.06.24 23:54:38 | ||
K1Ž | Fleisigová Alžběta | 1990 | TJ Roztoky | 065021 | 90 so 91 ne | 26.06.24 14:40:34 | |||
K1Ž | Chovančíková Iveta | 1979 | V | TJ Roztoky | 065007 | 90 so 91 ne | 26.06.24 14:40:34 | ||
K1Ž | Milyanová Anežka | 2014 | PZ | TJ Loko Žatec | 052001 | 90 so 91 ne | 27.06.24 10:11:05 | ||
celkem K1Ž: 82 | |||||||||
počty C1M: 94 C1Ž: 35 C2M: 12 C2X: 12 K1M: 195 K1Ž: 82 celkem: 430 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
TJ Kralupy: 3C1M: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 celkem : 3