- 98 20.07.2024 sobota, ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L., startovné: mládež 40,- dospělí 40,-
- 99 21.07.2024 neděle, ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L., startovné: mládež 40,- dospělí 40,-
20.07.2024 - 21.07.2024, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 30.04.2024 00:00:00 do 15.07.2024 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Jiras Filip | 2005 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 98 so 99 ne | 26.06.24 21:57:44 | ||
C1M | Voneš Jakub | 2007 | DS | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 98 so 99 ne | 26.06.24 21:59:22 | |
C1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 98 so 99 ne | 17.05.24 07:03:59 | |
C1M | Fabian František | 2009 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 98 so 99 ne | 20.06.24 18:58:01 | |
celkem C1M: 4 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZS | 2+ | KK Opava | 121014 | 98 so 99 ne | 10.06.24 12:47:36 | |
C1Ž | Srpová Stela | 2006 | DS | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 98 so 99 ne | 20.06.24 18:58:01 | |
celkem C1Ž: 2 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Bízek Marek | 2005 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 98 so 99 ne | 26.06.24 21:57:44 | ||
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | 2+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 98 so 99 ne | 11.06.24 23:01:54 | ||
K1M | Synek Přemysl | 2007 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 98 so 99 ne | 17.05.24 07:03:59 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | DM | 2 | KK Opava | 121001 | 98 so 99 ne | 10.06.24 12:47:36 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121031 | 98 so 99 ne | 10.06.24 12:47:36 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | DS | 2 | KK Opava | 121017 | 98 so 99 ne | 10.06.24 12:47:36 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | DS | 2 | KK Opava | 121007 | 98 so 99 ne | 10.06.24 12:47:36 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 98 so 99 ne | 11.06.24 23:01:54 | |
K1M | Švejd Jan | 2004 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 98 so 99 ne | 11.06.24 23:01:54 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | DM | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 98 so 99 ne | 14.06.24 08:19:32 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 98 so 99 ne | 17.06.24 07:34:10 | |
K1M | Fabian František | 2009 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 98 so 99 ne | 20.06.24 18:58:01 | |
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 010112 | 98 so 99 ne | 26.06.24 21:57:44 | |
K1M | Novotný Matyáš | 2009 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011031 | 98 so 99 ne | 26.06.24 21:59:22 | |
celkem K1M: 14 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | DS | 1 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 98 so 99 ne | 11.06.24 23:01:54 | |
K1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121014 | 98 so 99 ne | 10.06.24 12:47:36 | |
K1Ž | Srpová Stela | 2006 | DS | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 98 so 99 ne | 20.06.24 18:58:01 | |
celkem K1Ž: 3 | |||||||||
počty C1M: 4 C1Ž: 2 K1M: 14 K1Ž: 3 celkem: 23 |
Zahraniční závodníci
Kategorie C1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kulczycki Konrad | 2011 | ZS | POL Poland KKK / theKULbrothers | 98 so 99 ne | 06.05.24 11:33:00 | |
C1M | Ellis Declan | 2003 | AUS Australia Aus | 98 so 99 ne | 14.05.24 01:59:25 | ||
C1M | Shamieh Daniel | 2001 | AUS Australia Aus | 98 so 99 ne | 14.05.24 01:59:25 | ||
C1M | Mackie Ewan | 2004 | AUS Australia Aus | 98 so 99 ne | 14.05.24 01:59:25 | ||
C1M | Bassett Lachlan | 1999 | AUS Australia Aus | 98 so 99 ne | 14.05.24 01:59:25 | ||
C1M | Arnu Jonathan | 2010 | ZS | GER Germany KK Rosenheim | 98 so 99 ne | 30.05.24 17:51:43 | |
C1M | Arnu Marian | 2008 | DM | GER Germany KK Rosenheim | 98 so 99 ne | 30.05.24 17:51:43 | |
C1M | Egyházy Matúš | 2010 | ZS | SVK Slovakia ŠKP Bratislava | 98 so 99 ne | 06.06.24 09:31:47 | |
C1M | Vainauskas Paulius | 2008 | DM | LTU Lithuania BSK Regesa, Kaunas | 98 so 99 ne | 07.06.24 13:40:16 | |
C1M | Pezzaioli Vittorio | 2002 | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:36:16 | ||
C1M | Pezzaioli Vittorio | 2002 | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:40:31 | ||
C1M | Zachos Ioannis | 2008 | DM | GRE Greece Nautical Club of Chalkida | 98 so 99 ne | 11.06.24 10:53:48 | |
C1M | Krauße Yannick | 2010 | ZS | GER Germany KST-Rhein-Ruhr | 98 so 99 ne | 11.06.24 13:51:50 | |
C1M | McKenna Harry | 2006 | DS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 12.06.24 11:31:53 | |
C1M | Arden Lewis | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1M | Blythe Abel | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1M | Cleator Alex | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1M | Griffiths Sid | 2011 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1M | Kent Thomas | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1M | Mitchell Jake | 2010 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1M | Aston Toby | 2003 | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:40:33 | ||
C1M | Smith Philip | 2004 | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:40:33 | ||
C1M | Wickiel Stanisław | 2007 | DS | POL Poland AZS-AWF KRAKÓW | 98 so 99 ne | 14.06.24 13:38:38 | |
C1M | Egyházy Dominik | 2008 | DM | SVK Slovakia ŠKP Bratislava | 98 so 99 ne | 17.06.24 09:47:45 | |
C1M | Pumputis Visvaldas | 2007 | DS | LTU Lithuania Regata | 98 so 99 ne | 17.06.24 19:26:25 | |
C1M | Reys Oliver | 2011 | ZS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
C1M | Reys Thomas | 2008 | DM | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
C1M | Fina Dennis | 2009 | DM | ITA Italy Granda Canoa Club | 98 so 99 ne | 19.06.24 17:15:32 | |
C1M | Macúš Ľudovít | 2001 | SVK Slovakia Peter Mráz | 98 so 99 ne | 24.06.24 08:38:24 | ||
C1M | Dubovický Michal | 2006 | DS | SVK Slovakia Žilinský Klub Vodákov | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:08:36 | |
C1M | Chevalier Félix | 2007 | DS | 0 Vézère ck | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:13:43 | |
C1M | Collet Titouan | 2010 | ZS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
C1M | Debliquy Elouan | 2006 | DS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
C1M | Le Nevez Simon | 2005 | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | ||
C1M | Piton gurvan | 2007 | DS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
C1M | Schubert Julius | 2010 | ZS | GER Germany Kanu und Segel Gilde Hildesheim | 98 so 99 ne | 27.06.24 17:12:43 | |
C1M | Schubert Johann | 2009 | DM | GER Germany Kanu und Segel Gilde Hildesheim | 98 so 99 ne | 27.06.24 17:12:43 | |
C1M | Neubauer Paul | 2010 | ZS | GER Germany Kanu und Segel Gilde Hildesheim | 98 so 99 ne | 27.06.24 17:12:43 | |
C1M | Hočevar Žiga Lin | 2007 | DS | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
C1M | Kočar Enej | 2009 | DM | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
celkem C1M: 40 | |||||||
Kategorie C1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Cuignon Vittoria | 2010 | ZS | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 98 so 99 ne | 23.05.24 12:10:44 | |
C1Ž | Rhodes Hannah | 2005 | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 29.05.24 14:25:03 | ||
C1Ž | Schade Mia Sophie | 2007 | DS | GER Germany KVS Schwerte | 98 so 99 ne | 30.05.24 12:39:46 | |
C1Ž | Hellmeier Lina | 2009 | DM | GER Germany KVS Schwerte | 98 so 99 ne | 30.05.24 12:39:46 | |
C1Ž | Danišová Hana | 2010 | ZS | SVK Slovakia ŠKP Bratislava | 98 so 99 ne | 06.06.24 09:31:47 | |
C1Ž | Cameron Sophie | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:36:16 | |
C1Ž | McLean Taliesin | 2007 | DS | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:36:16 | |
C1Ž | Ogilvie Sophie | 1999 | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:36:16 | ||
C1Ž | Ogilivie Sohpie | 1999 | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:40:31 | ||
C1Ž | McLean Taliesin | 2007 | DS | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:40:31 | |
C1Ž | Cameron Sophie | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:40:31 | |
C1Ž | Horlova Oleksandra | 2003 | UKR Ukraine Kayachok Lviv | 98 so 99 ne | 07.06.24 20:16:14 | ||
C1Ž | Goodman Jessica | 2011 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1Ž | Macklin Daisy | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1Ž | Owen Charlotte | 2010 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1Ž | Rodi Willow | 2011 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1Ž | Scott Holly | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1Ž | Wilde Jasmine | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
C1Ž | Collins Aimee | 2005 | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:40:33 | ||
C1Ž | Shattock Katie | 2004 | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:40:33 | ||
C1Ž | Kaiser Nora | 2010 | ZS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
C1Ž | Bähner Merle | 2007 | DS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
C1Ž | Rex Rosie | 2008 | DM | NZL New Zealand New Zealand | 98 so 99 ne | 20.06.24 23:29:29 | |
C1Ž | Estanguet Rozmarina | 2006 | DS | FRA France Estanguet | 98 so 99 ne | 21.06.24 07:42:27 | |
C1Ž | Estanguet Youlia | 2003 | FRA France Estanguet | 98 so 99 ne | 21.06.24 07:42:27 | ||
C1Ž | Chlebová Ivana | 2003 | SVK Slovakia Peter Mráz | 98 so 99 ne | 24.06.24 08:38:24 | ||
C1Ž | Ďuratná Stanislava | 2005 | SVK Slovakia Žilinský Klub Vodákov | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:08:36 | ||
C1Ž | Brossard Suzanne | 2007 | DS | 0 Vézère ck | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:13:43 | |
C1Ž | Pichard Honorine | 2007 | DS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
C1Ž | Quemerais Léna | 2006 | DS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
C1Ž | Pannek Änna | 2010 | ZS | GER Germany Kanu und Segel Gilde Hildesheim | 98 so 99 ne | 27.06.24 17:12:43 | |
C1Ž | Bukanov Abubakir | 1996 | UZB Uzbekistan UZB | 98 so 99 ne | 27.06.24 19:53:24 | ||
C1Ž | Lampič Ema | 2006 | DS | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
C1Ž | Senica Lea | 2007 | DS | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
celkem C1Ž: 34 | |||||||
Kategorie K1M | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kulczycki Konrad | 2011 | ZS | POL Poland KKK / theKULbrothers | 98 so 99 ne | 06.05.24 11:33:00 | |
K1M | Kulczycki Marek | 2009 | DM | POL Poland KKK / theKULbrothers | 98 so 99 ne | 06.05.24 11:33:00 | |
K1M | Petzold Maximilian | 2009 | DM | GER Germany SV Bayreuth | 98 so 99 ne | 06.05.24 14:57:11 | |
K1M | Gorwa Lorenz | 2010 | ZS | GER Germany SV Bayreuth | 98 so 99 ne | 06.05.24 15:57:32 | |
K1M | Hosenfeld Eike | 2012 | ZM | GER Germany KC Fulda | 98 so 99 ne | 11.05.24 19:13:00 | |
K1M | Hosenfeld Marlon | 2008 | DM | GER Germany KC Fulda | 98 so 99 ne | 11.05.24 19:13:00 | |
K1M | Denner Felix | 2010 | ZS | GER Germany KC Fulda | 98 so 99 ne | 11.05.24 19:13:00 | |
K1M | Robertson Eli | 2006 | DS | NZL New Zealand Canoe Slalom Bay of Plenty | 98 so 99 ne | 13.05.24 06:11:09 | |
K1M | Pope Benjamin | 1994 | AUS Australia Aus | 98 so 99 ne | 14.05.24 01:59:25 | ||
K1M | Cowan Padraig | 2003 | IRL Ireland Breadalbane CC | 98 so 99 ne | 15.05.24 06:34:35 | ||
K1M | Galea Riley | 2005 | AUS Australia Melbourne Canoe Club | 98 so 99 ne | 15.05.24 07:40:19 | ||
K1M | Nabili Nathan | 2006 | DS | GBR United Kingdom Pinkston | 98 so 99 ne | 18.05.24 16:56:52 | |
K1M | Belot de la Hunaudaye Brando | 2007 | DS | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 98 so 99 ne | 23.05.24 12:10:44 | |
K1M | Armando Filippo | 2009 | DM | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 98 so 99 ne | 23.05.24 12:10:44 | |
K1M | Žagar Luka | 2009 | DM | SLO Slovenia TKI HRASTNIK | 98 so 99 ne | 27.05.24 14:51:56 | |
K1M | Walling Callum | 1999 | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 29.05.24 14:25:03 | ||
K1M | Massey Callum | 2003 | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 29.05.24 14:25:03 | ||
K1M | Arrowsmith Thomas | 2006 | DS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 29.05.24 14:25:03 | |
K1M | Bäbler Maximilian | 2007 | DS | GER Germany KVS Schwerte | 98 so 99 ne | 30.05.24 12:39:46 | |
K1M | Bothner Willem | 2007 | DS | GER Germany KVS Schwerte | 98 so 99 ne | 30.05.24 12:39:46 | |
K1M | Seibert Joseph | 2007 | DS | GER Germany KVS Schwerte | 98 so 99 ne | 30.05.24 12:39:46 | |
K1M | Stwerka Niko | 2008 | DM | GER Germany Kanu Club Hohenlimburg | 98 so 99 ne | 30.05.24 17:03:38 | |
K1M | Arnu Jonathan | 2010 | ZS | GER Germany KK Rosenheim | 98 so 99 ne | 30.05.24 17:51:43 | |
K1M | Arnu Marian | 2008 | DM | GER Germany KK Rosenheim | 98 so 99 ne | 30.05.24 17:51:43 | |
K1M | Martin Peiker | 2010 | ZS | EST Estonia SK Pirita | 98 so 99 ne | 03.06.24 09:33:16 | |
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | DM | CZE Czech republic SK VS Benátky nad Jizerou, z.s. | 98 so 99 ne | 04.06.24 17:38:55 | |
K1M | Egyházy Matúš | 2010 | ZS | SVK Slovakia ŠKP Bratislava | 98 so 99 ne | 06.06.24 09:31:47 | |
K1M | Radovich Matej | 2010 | ZS | SVK Slovakia ŠKP Bratislava | 98 so 99 ne | 06.06.24 09:31:47 | |
K1M | Hudek Jonáš | 2010 | ZS | SVK Slovakia ŠKP Bratislava | 98 so 99 ne | 06.06.24 09:31:47 | |
K1M | Hudek Ondrej | 2012 | ZM | SVK Slovakia ŠKP Bratislava | 98 so 99 ne | 06.06.24 09:31:47 | |
K1M | Averkinas Adrijus | 2007 | DS | LTU Lithuania BSK Regesa, Kaunas | 98 so 99 ne | 07.06.24 13:40:16 | |
K1M | Popiera Rokas | 2008 | DM | LTU Lithuania BSK Regesa, Kaunas | 98 so 99 ne | 07.06.24 13:40:16 | |
K1M | Daunoras Kornelijus | 2008 | DM | LTU Lithuania BSK Regesa, Kaunas | 98 so 99 ne | 07.06.24 13:40:16 | |
K1M | Vainauskas Paulius | 2008 | DM | LTU Lithuania BSK Regesa, Kaunas | 98 so 99 ne | 07.06.24 13:40:16 | |
K1M | Petkevicius Herkus | 2008 | DM | LTU Lithuania BSK Regesa, Kaunas | 98 so 99 ne | 07.06.24 13:40:16 | |
K1M | Styra Benas | 2011 | ZS | LTU Lithuania BSK Regesa, Kaunas | 98 so 99 ne | 07.06.24 13:40:16 | |
K1M | Karpavicius Irmantas | 2011 | ZS | LTU Lithuania BSK Regesa, Kaunas | 98 so 99 ne | 07.06.24 13:40:16 | |
K1M | Ilgauskas Domantas | 2012 | ZM | LTU Lithuania BSK Regesa, Kaunas | 98 so 99 ne | 07.06.24 13:40:16 | |
K1M | Ritchie Scott | 2006 | DS | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:36:16 | |
K1M | Robb Murray | 2006 | DS | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:36:16 | |
K1M | Wyllie Oscar | 2006 | DS | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:36:16 | |
K1M | Ritchie Scott | 2006 | DS | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:40:31 | |
K1M | Robb Murray | 2006 | DS | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:40:31 | |
K1M | Wyllie Oscar | 2006 | DS | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:40:31 | |
K1M | Janda Jiří | 2008 | DM | SVK Slovakia ŠKPDK | 98 so 99 ne | 08.06.24 22:25:06 | |
K1M | Schiel Simon | 2005 | GER Germany KSV Bad Kreuznach | 98 so 99 ne | 09.06.24 09:11:32 | ||
K1M | Zachos Dimitrios | 2011 | ZS | GRE Greece Nautical Club of Chalkida | 98 so 99 ne | 11.06.24 10:53:48 | |
K1M | Krauße Yannick | 2010 | ZS | GER Germany KST-Rhein-Ruhr | 98 so 99 ne | 11.06.24 13:51:50 | |
K1M | McKenna Harry | 2006 | DS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 12.06.24 11:31:53 | |
K1M | Arden Lewis | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1M | Blythe Abel | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1M | Clarke Dan | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1M | Cleator Alex | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1M | Griffiths Sid | 2011 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1M | Kent Thomas | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1M | Kirby Harry | 2007 | DS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1M | Mitchell Jake | 2010 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1M | Wright Theo | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1M | Yates Reuben | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1M | Ferdinand Handro | 2011 | ZS | GER Germany SKG Hanau | 98 so 99 ne | 13.06.24 22:32:21 | |
K1M | Stroß Ben | 2009 | DM | GER Germany SKG Hanau | 98 so 99 ne | 13.06.24 22:32:21 | |
K1M | Stroß Robin | 2006 | DS | GER Germany SKG Hanau | 98 so 99 ne | 13.06.24 22:32:21 | |
K1M | Kleszcz Eryk | 2008 | DM | POL Poland AZS-AWF KRAKÓW | 98 so 99 ne | 14.06.24 13:38:38 | |
K1M | Mazurek Wiktor | 2009 | DM | POL Poland AZS-AWF KRAKÓW | 98 so 99 ne | 14.06.24 13:38:38 | |
K1M | Hamerski Mateusz | 2007 | DS | POL Poland AZS-AWF KRAKÓW | 98 so 99 ne | 14.06.24 13:38:38 | |
K1M | Marszałowicz Paweł | 2009 | DM | POL Poland AZS-AWF KRAKÓW | 98 so 99 ne | 14.06.24 13:38:38 | |
K1M | Brański Adam | 2009 | DM | POL Poland AZS-AWF KRAKÓW | 98 so 99 ne | 14.06.24 13:38:38 | |
K1M | Gromadka Adam | 2009 | DM | POL Poland AZS-AWF KRAKÓW | 98 so 99 ne | 14.06.24 13:38:38 | |
K1M | Lenhard Joe Seidlitz | 2010 | ZS | GER Germany SG Einheit Spremberg | 98 so 99 ne | 16.06.24 08:02:27 | |
K1M | Alfons Kießlich | 2011 | ZS | GER Germany SG Einheit Spremberg | 98 so 99 ne | 16.06.24 08:02:27 | |
K1M | Vilkaitis Marius | 2008 | DM | LTU Lithuania Regata | 98 so 99 ne | 17.06.24 19:26:25 | |
K1M | Alechnovič Lukaš | 2006 | DS | LTU Lithuania Regata | 98 so 99 ne | 17.06.24 19:26:25 | |
K1M | Weigl Luis | 2005 | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | ||
K1M | Badde Noah | 2010 | ZS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Bitsch Samuel | 2010 | ZS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Eichele Levi | 2010 | ZS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Heller Tim | 2011 | ZS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Reys Oliver | 2011 | ZS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Eichele Moritz | 2008 | DM | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Neumann Matti | 2009 | DM | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Reys Thomas | 2008 | DM | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Schmidt Johann | 2009 | DM | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Hartmann Luis | 2006 | DS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Lehner Paul | 2007 | DS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Neumann Kalle | 2007 | DS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Wolf Felix | 2007 | DS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Bunte Tim | 2007 | DS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Becke David | 2006 | DS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1M | Phelan Colm | 1970 | V | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 18.06.24 22:26:57 | |
K1M | Greeves Richard | 1976 | V | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 18.06.24 22:26:57 | |
K1M | Phelan Colm | 1970 | V | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 18.06.24 22:29:03 | |
K1M | Greeves Richard | 1976 | V | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 18.06.24 22:29:03 | |
K1M | Phelan Colm | 1970 | V | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 18.06.24 22:30:20 | |
K1M | Greeves Richard | 1976 | V | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 18.06.24 22:30:20 | |
K1M | ARMIČ ANEJ | 2007 | DS | SLO Slovenia KAJAK KANU KLUB TACEN | 98 so 99 ne | 19.06.24 10:08:46 | |
K1M | VOLOVŠEK BRIN | 2009 | DM | SLO Slovenia KAJAK KANU KLUB TACEN | 98 so 99 ne | 19.06.24 10:08:46 | |
K1M | LAMPE ALJAŽ | 2009 | DM | SLO Slovenia KAJAK KANU KLUB TACEN | 98 so 99 ne | 19.06.24 10:08:46 | |
K1M | GRM LOVRO | 2009 | DM | SLO Slovenia KAJAK KANU KLUB TACEN | 98 so 99 ne | 19.06.24 10:08:46 | |
K1M | Fina Oliver | 2009 | DM | ITA Italy Granda Canoa Club | 98 so 99 ne | 19.06.24 17:15:32 | |
K1M | Ferrero Mattia | 2009 | DM | ITA Italy Granda Canoa Club | 98 so 99 ne | 19.06.24 17:15:32 | |
K1M | Collier Nick | 2003 | NZL New Zealand New Zealand | 98 so 99 ne | 20.06.24 23:29:29 | ||
K1M | O'Neill Adam | 2007 | DS | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 21.06.24 12:19:25 | |
K1M | Murphy Cillian | 2007 | DS | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 21.06.24 12:19:25 | |
K1M | Dorran Conor | 2007 | DS | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 21.06.24 12:19:25 | |
K1M | Greaves Declan | 2008 | DM | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 21.06.24 12:19:25 | |
K1M | Campbell Joseph | 2008 | DM | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 21.06.24 12:19:25 | |
K1M | Phelan Odhrán | 2008 | DM | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 21.06.24 12:19:25 | |
K1M | O'Hare Rian | 2008 | DM | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 21.06.24 12:19:25 | |
K1M | Geheb Daniel | 2006 | DS | GER Germany KC Hilden | 98 so 99 ne | 25.06.24 10:16:55 | |
K1M | Laryea Nelian Dennis | 2007 | DS | GER Germany WSC LIPPSTADT | 98 so 99 ne | 25.06.24 22:33:55 | |
K1M | Galdia Juraj | 2010 | ZS | SVK Slovakia Žilinský Klub Vodákov | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:08:36 | |
K1M | Galdia Matúš | 2012 | ZM | SVK Slovakia Žilinský Klub Vodákov | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:08:36 | |
K1M | Gjabel Branislav | 2009 | DM | SVK Slovakia Žilinský Klub Vodákov | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:08:36 | |
K1M | Kuchyňa Ondrej | 2010 | ZS | SVK Slovakia Žilinský Klub Vodákov | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:08:36 | |
K1M | Mojík Tobias | 2010 | ZS | SVK Slovakia Žilinský Klub Vodákov | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:08:36 | |
K1M | Venetianér Martin | 2009 | DM | SVK Slovakia Žilinský Klub Vodákov | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:08:36 | |
K1M | Chevalier Félix | 2007 | DS | 0 Vézère ck | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:13:43 | |
K1M | Tin Kos | 2006 | DS | SLO Slovenia Kajak klub TKI Hrastnik | 98 so 99 ne | 26.06.24 12:57:57 | |
K1M | Gal Železnik | 2007 | DS | SLO Slovenia Kajak klub TKI Hrastnik | 98 so 99 ne | 26.06.24 12:57:57 | |
K1M | Luka Žagar | 2009 | DM | SLO Slovenia Kajak klub TKI Hrastnik | 98 so 99 ne | 26.06.24 12:57:57 | |
K1M | Tai Kolar | 2008 | DM | SLO Slovenia Kajak klub TKI Hrastnik | 98 so 99 ne | 26.06.24 12:57:57 | |
K1M | Matic Ristovnik | 2009 | DM | SLO Slovenia Kajak klub TKI Hrastnik | 98 so 99 ne | 26.06.24 12:57:57 | |
K1M | Benjamin Vretič | 2010 | ZS | SLO Slovenia Kajak klub TKI Hrastnik | 98 so 99 ne | 26.06.24 12:57:57 | |
K1M | Kaiser Diego | 2006 | DS | GER Germany MKV Berlin | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:30:27 | |
K1M | Collet Titouan | 2010 | ZS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1M | Debliquy Elouan | 2006 | DS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1M | Delafoy Corentin | 2010 | ZS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1M | Le Guen Jonas | 2005 | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | ||
K1M | Le Nevez Simon | 2005 | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | ||
K1M | Le Touze Liam | 2008 | DM | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1M | Line Charly | 2010 | ZS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1M | Molina Combot Louka | 2008 | DM | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1M | Piton Gurvan | 2007 | DS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1M | Pontillo Sasha | 2010 | ZS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1M | Auznieks Klāvs | 2007 | DS | LAT Latvia SK Atvars | 98 so 99 ne | 27.06.24 10:51:24 | |
K1M | Macijausks Martins | 2006 | DS | LAT Latvia SK Atvars | 98 so 99 ne | 27.06.24 10:51:24 | |
K1M | Plīte Pēteris | 2006 | DS | LAT Latvia SK Atvars | 98 so 99 ne | 27.06.24 10:51:24 | |
K1M | Panevičs Valters | 2008 | DM | LAT Latvia SK Atvars | 98 so 99 ne | 27.06.24 10:51:24 | |
K1M | Wilhelmer Noah | 2006 | DS | AUT Austria OKV | 98 so 99 ne | 27.06.24 12:26:30 | |
K1M | Seebacher Jakob | 2008 | DM | AUT Austria OKV | 98 so 99 ne | 27.06.24 12:26:30 | |
K1M | Rohrmeister Lukas | 2007 | DS | AUT Austria OKV | 98 so 99 ne | 27.06.24 12:26:30 | |
K1M | Steinbrenner Max | 2009 | DM | AUT Austria OKV | 98 so 99 ne | 27.06.24 12:26:30 | |
K1M | Schubert Julius | 2010 | ZS | GER Germany Kanu und Segel Gilde Hildesheim | 98 so 99 ne | 27.06.24 17:12:43 | |
K1M | Schubert Johann | 2009 | DM | GER Germany Kanu und Segel Gilde Hildesheim | 98 so 99 ne | 27.06.24 17:12:43 | |
K1M | Neubauer Paul | 2010 | ZS | GER Germany Kanu und Segel Gilde Hildesheim | 98 so 99 ne | 27.06.24 17:12:43 | |
K1M | Hočevar Žiga Lin | 2007 | DS | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
K1M | Kočar Enej | 2009 | DM | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
K1M | Tilinger Tadej | 2008 | DM | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
K1M | Škoda Matic | 2011 | ZS | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
K1M | Lampelj Jure | 2009 | DM | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
celkem K1M: 150 | |||||||
Kategorie K1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Denner Amelie | 2008 | DM | GER Germany KC Fulda | 98 so 99 ne | 11.05.24 19:13:00 | |
K1Ž | Alberto Margherita | 2010 | ZS | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 98 so 99 ne | 23.05.24 12:10:44 | |
K1Ž | Montaldo Elisa | 2010 | ZS | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 98 so 99 ne | 23.05.24 12:10:44 | |
K1Ž | Bufo Francesca | 2010 | ZS | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 98 so 99 ne | 23.05.24 12:10:44 | |
K1Ž | Cuignon Vittoria | 2010 | ZS | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 98 so 99 ne | 23.05.24 12:10:44 | |
K1Ž | Gambella Ester | 2007 | DS | ITA Italy Ivrea Canoa Club | 98 so 99 ne | 23.05.24 12:10:44 | |
K1Ž | Lancaster Evie | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 29.05.24 14:25:03 | |
K1Ž | Walling Joely | 2003 | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 29.05.24 14:25:03 | ||
K1Ž | Schade Mia Sophie | 2007 | DS | GER Germany KVS Schwerte | 98 so 99 ne | 30.05.24 12:39:46 | |
K1Ž | Hellmeier Lina | 2009 | DM | GER Germany KVS Schwerte | 98 so 99 ne | 30.05.24 12:39:46 | |
K1Ž | Schniewind Mara | 2009 | DM | GER Germany KVS Schwerte | 98 so 99 ne | 30.05.24 12:39:46 | |
K1Ž | Arnu Mia | 2006 | DS | GER Germany KK Rosenheim | 98 so 99 ne | 30.05.24 17:51:43 | |
K1Ž | Marie Peiker | 2012 | ZM | EST Estonia SK Pirita | 98 so 99 ne | 03.06.24 09:33:16 | |
K1Ž | Brown Tazmin | 2003 | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 03.06.24 13:31:45 | ||
K1Ž | O'Connor Eiri | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 04.06.24 16:53:05 | |
K1Ž | Taunt Robyn | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 04.06.24 16:53:05 | |
K1Ž | Elcock Lara | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 04.06.24 16:53:05 | |
K1Ž | Danišová Hana | 2010 | ZS | SVK Slovakia ŠKP Bratislava | 98 so 99 ne | 06.06.24 09:31:47 | |
K1Ž | Cameron Aimee | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:36:16 | |
K1Ž | Toovey Hannah | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:36:16 | |
K1Ž | Cameron Aimee | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:40:31 | |
K1Ž | Toovey Hannah | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle Scotland | 98 so 99 ne | 07.06.24 14:40:31 | |
K1Ž | Horlova Oleksandra | 2003 | UKR Ukraine Kayachok Lviv | 98 so 99 ne | 07.06.24 20:16:14 | ||
K1Ž | Horlova Valentyna | 2005 | UKR Ukraine Kayachok Lviv | 98 so 99 ne | 07.06.24 20:16:14 | ||
K1Ž | Darm Helena | 2007 | DS | GER Germany KSV Bad Kreuznach | 98 so 99 ne | 09.06.24 09:11:32 | |
K1Ž | Ochi Masumi | 1997 | JPN Japan Oita canoe association | 98 so 99 ne | 12.06.24 21:28:27 | ||
K1Ž | Alfer Sofia | 2007 | DS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Forster Sophie | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Goodman Jessica | 2011 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Hobbs Maddie | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Macklin Daisy | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Mitchell Emma | 2011 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Owen Charlotte | 2010 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Rodi Willow | 2011 | ZS | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Scott Holly | 2009 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Tomasik Iga | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Wilde Jasmine | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Yates Olwen | 2008 | DM | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:38:56 | |
K1Ž | Rhodes Hannah | 2005 | GBR United Kingdom Paddle UK | 98 so 99 ne | 13.06.24 09:40:33 | ||
K1Ž | Buchold Thea | 2012 | ZM | GER Germany SKG Hanau | 98 so 99 ne | 13.06.24 22:32:21 | |
K1Ž | Marszałowicz Alicja | 2011 | ZS | POL Poland AZS-AWF KRAKÓW | 98 so 99 ne | 14.06.24 13:38:38 | |
K1Ž | Banevič Mirėja | 2006 | DS | LTU Lithuania Regata | 98 so 99 ne | 17.06.24 19:26:25 | |
K1Ž | Gelažiūtė Kornelija | 2008 | DM | LTU Lithuania Regata | 98 so 99 ne | 17.06.24 19:26:25 | |
K1Ž | Kubiliūtė Liucija | 2011 | ZS | LTU Lithuania Regata | 98 so 99 ne | 17.06.24 19:26:25 | |
K1Ž | Kubiliūtė Liudvika | 2009 | DM | LTU Lithuania Regata | 98 so 99 ne | 17.06.24 19:26:25 | |
K1Ž | Kaiser Nora | 2010 | ZS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1Ž | Schmidt Helene | 2008 | DM | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1Ž | Bähner Merle | 2007 | DS | GER Germany Kanu Schwaben Augsburg KSA | 98 so 99 ne | 18.06.24 12:06:20 | |
K1Ž | VERČIČ ALEŠA | 2012 | ZM | SLO Slovenia KAJAK KANU KLUB TACEN | 98 so 99 ne | 19.06.24 10:08:46 | |
K1Ž | Rex Rosie | 2008 | DM | NZL New Zealand New Zealand | 98 so 99 ne | 20.06.24 23:29:29 | |
K1Ž | Dooney Mayah | 2007 | DS | NZL New Zealand New Zealand | 98 so 99 ne | 20.06.24 23:29:29 | |
K1Ž | Bickford Laura | 2007 | DS | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 21.06.24 12:19:25 | |
K1Ž | Minchin Méa | 2009 | DM | IRL Ireland Ireland | 98 so 99 ne | 21.06.24 12:19:25 | |
K1Ž | Chlebová Ivana | 2003 | SVK Slovakia Peter Mráz | 98 so 99 ne | 24.06.24 08:38:24 | ||
K1Ž | Ižová Lenka | 2011 | ZS | SVK Slovakia ŠKP Dolný Kubín | 98 so 99 ne | 24.06.24 22:14:54 | |
K1Ž | Ižová Petronela | 2005 | SVK Slovakia ŠKP Dolný Kubín | 98 so 99 ne | 24.06.24 22:14:54 | ||
K1Ž | Drescher Tamara | 2003 | ITA Italy Sportclub Merano Canoa | 98 so 99 ne | 26.06.24 08:11:29 | ||
K1Ž | Brossard Suzanne | 2007 | DS | 0 Vézère ck | 98 so 99 ne | 26.06.24 11:13:43 | |
K1Ž | Nuša Oblak | 2009 | DM | SLO Slovenia Kajak klub TKI Hrastnik | 98 so 99 ne | 26.06.24 22:19:37 | |
K1Ž | Agnimo Seyer Kim | 2008 | DM | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1Ž | Olivier Lola | 2010 | ZS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1Ž | Pichard Honorine | 2007 | DS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1Ž | Quemerais Léna | 2006 | DS | FRA France CR Bretagne | 98 so 99 ne | 27.06.24 09:32:41 | |
K1Ž | Kurvina Elizabete | 2009 | DM | LAT Latvia SK Atvars | 98 so 99 ne | 27.06.24 10:51:24 | |
K1Ž | Pannek Änna | 2010 | ZS | GER Germany Kanu und Segel Gilde Hildesheim | 98 so 99 ne | 27.06.24 17:12:43 | |
K1Ž | Lampič Ema | 2006 | DS | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
K1Ž | Senica Lea | 2007 | DS | SLO Slovenia Kanu klub Simon | 98 so 99 ne | 27.06.24 21:24:25 | |
celkem K1W: 67 | |||||||
počty zahraničních závodníků C1M: 40 C1Ž: 34 K1M: 150 K1Ž: 67 celkem : 291 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
Klub Kanoistiky Roudnice nad Labem: 9C1M: 2 C1Ž: 1 K1M: 5 K1Ž: 1 celkem : 9