- 85 22.06.2024 sobota, 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném, startovné: mládež 100,- dospělí 0,-
- 86 23.06.2024 neděle, 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném, startovné: mládež 100,- dospělí 0,-
22.06.2024 - 23.06.2024, SK Vodní slalom České Budějovice
on-line přihlašování od 15.05.2024 00:00:00 do 19.06.2024 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Rousek David | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121057 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
C1M | Foltín Radim | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011052 | 85 so 86 ne | 18.06.24 08:30:25 | |
C1M | Král Samuel | 2010 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
C1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
C1M | Krejčí Matěj | 2011 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023026 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:24:56 | |
C1M | Suchý Zbyšek | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009052 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Kolář Lukáš | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009069 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Táborský Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
C1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
C1M | Šamánek Filip | 2010 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
C1M | Mrůzek Šimon | 2011 | ZS | 3+ | TJ Semily | 059055 | 85 so 86 ne | 17.06.24 08:54:20 | |
C1M | Bolehovský Oto | 2011 | ZS | 3+ | Loko Trutnov | 060070 | 85 so 86 ne | 18.06.24 08:59:05 | |
C1M | Kuděj Jan | 2011 | ZS | 3+ | Loko Trutnov | 060090 | 85 so 86 ne | 18.06.24 08:59:05 | |
C1M | Kováč Tobiáš | 2011 | ZS | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048024 | 85 so 86 ne | 18.06.24 09:49:04 | |
C1M | Kvapil Kryštof | 2012 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 85 so 86 ne | 18.06.24 13:24:03 | |
C1M | Fabián Filip | 2010 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001029 | 85 so 86 ne | 18.06.24 16:08:37 | |
C1M | Botek Dominik | 2011 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119252 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
C1M | Kafka Martin | 2010 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
C1M | Franz Tadeáš | 2010 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039001 | 85 so 86 ne | 19.06.24 13:38:53 | |
C1M | Zajíc Kryštof | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030083 | 85 so 86 ne | 19.06.24 14:24:11 | |
C1M | Nožíř David | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
C1M | Pinkava Ondřej Sebastian | 2012 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023178 | 85 so 86 ne | 19.06.24 22:48:07 | |
C1M | Dvorník Štěpán | 2010 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009017 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Kostkan Lukáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009141 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Král Vít | 2012 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009159 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Pinkava Jonáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Štefan Vojtěch | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009065 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Kratochvíl Devi | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009164 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Kuliha Jan | 2011 | ZS | 3 | KK Opava | 121053 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
C1M | Kastner Adam | 2012 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
C1M | Vejvančický Petr | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
C1M | Hoření Hynek | 2011 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
C1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 85 so 86 ne | 10.06.24 19:48:06 | |
C1M | Semerád Vít | 2010 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
C1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
C1M | Tobiáš Matěj | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103046 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
C1M | Zuna Jáchym | 2010 | ZS | 3 | TJ Semily | 059051 | 85 so 86 ne | 17.06.24 08:54:20 | |
C1M | Merenus Jan | 2012 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043215 | 85 so 86 ne | 17.06.24 21:02:21 | |
C1M | Sýkora Ondřej | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001108 | 85 so 86 ne | 18.06.24 16:08:37 | |
C1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
C1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
C1M | Marek Filip | 2013 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129029 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:06:33 | |
C1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039036 | 85 so 86 ne | 19.06.24 13:38:53 | |
C1M | Hvězda Daniel | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011026 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
C1M | Junek Vojtěch | 2011 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011037 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
C1M | Zach Jeroným | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011003 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
C1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
C1M | Krpálek Jáchym | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009100 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Votava Michal | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009176 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Klír Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009005 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Dvorník Jonáš | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009002 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Geiger Mikuláš | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Holub Vincent | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009163 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1M | Kubita Lukáš | 2013 | ZM | KK Opava | 121064 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | ||
C1M | Žáček Vojtěch | 2013 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066035 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | ||
C1M | Pišvejc Marek | 2014 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049036 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | ||
C1M | Machain Jiří | 2012 | ZM | Kanoe Klub Spoj Brno | 562135 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | ||
C1M | Slavík Vojtěch | 2012 | ZM | TJ Semily | 059009 | 85 so 86 ne | 17.06.24 08:54:20 | ||
C1M | Pluta Štěpán | 2012 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001110 | 85 so 86 ne | 18.06.24 16:08:37 | ||
C1M | Peška Václav | 2012 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057163 | 85 so 86 ne | 18.06.24 20:49:48 | ||
C1M | Vorel Filip | 2013 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057141 | 85 so 86 ne | 18.06.24 20:49:48 | ||
C1M | Svoboda František | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014072 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | ||
C1M | Jetmar Ondřej | 2010 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064006 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:52:19 | ||
C1M | Janko Jonáš | 2011 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064004 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:52:19 | ||
C1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | ||
C1M | Vávra Jiří | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009187 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | ||
C1M | Perný Jakub Sami | 2012 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009202 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | ||
C1M | Kratochvíl Mika | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 119270 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | ||
celkem C1M: 68 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZS | 2+ | KK Opava | 121014 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
C1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | ZS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:06:33 | |
C1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045023 | 85 so 86 ne | 13.06.24 17:01:18 | |
C1Ž | Samková Valerie | 2011 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061003 | 85 so 86 ne | 16.06.24 19:46:31 | |
C1Ž | Pádivá Františka | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011036 | 85 so 86 ne | 17.06.24 06:28:57 | |
C1Ž | Vaculová Silvie | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011079 | 85 so 86 ne | 17.06.24 06:28:57 | |
C1Ž | Vencová Alžběta | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011080 | 85 so 86 ne | 17.06.24 06:28:57 | |
C1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | |
C1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | |
C1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | |
C1Ž | Jumrová Johana | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009109 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1Ž | Podušková Julie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1Ž | Šamánková Klára | 2013 | ZM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103002 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
C1Ž | Lovecká Nela | 2011 | ZS | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133016 | 85 so 86 ne | 17.06.24 07:32:58 | |
C1Ž | Mrůzková Marie | 2011 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011086 | 85 so 86 ne | 18.06.24 08:30:25 | |
C1Ž | Berylová Karolína | 2011 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119235 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
C1Ž | Kašparů Emma | 2011 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119246 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
C1Ž | Křižková Anna | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011043 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
C1Ž | Vonešová Adéla | 2013 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
C1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
C1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
C1Ž | Pišvejcová Bára | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049016 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
C1Ž | Michajlovičová Ester | 2012 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118004 | 85 so 86 ne | 13.06.24 22:06:01 | |
C1Ž | Nekudová Klára | 2013 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103004 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
C1Ž | Stárková Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043028 | 85 so 86 ne | 17.06.24 21:02:21 | |
C1Ž | Čermáková Anežka | 2013 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119254 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
C1Ž | Hanušová Johanka | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119267 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
C1Ž | Čapská Valerie | 2011 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057158 | 85 so 86 ne | 18.06.24 20:49:48 | |
C1Ž | Válková Tereza | 2012 | ZM | 3 | VS Tábor | 030054 | 85 so 86 ne | 19.06.24 08:52:12 | |
C1Ž | Šimková Vanesa | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129015 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:06:33 | |
C1Ž | Hybrantová Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023176 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:24:56 | |
C1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
C1Ž | Toncarová Blanka | 2010 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023183 | 85 so 86 ne | 19.06.24 22:43:55 | |
C1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
C1Ž | Foltysová Lily Anne | 2011 | ZS | KK Opava | 121074 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | ||
C1Ž | Bartošová Eliška | 2013 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049011 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | ||
C1Ž | Fuchsová Terezie | 2011 | ZS | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108047 | 85 so 86 ne | 18.06.24 15:50:46 | ||
C1Ž | Kejklíčková Nela | 2012 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057168 | 85 so 86 ne | 18.06.24 20:49:48 | ||
C1Ž | Vašinová Magdalena | 2013 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057173 | 85 so 86 ne | 18.06.24 20:49:48 | ||
C1Ž | Lokvencová Anežka | 2011 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064009 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:52:19 | ||
C1Ž | Šenková Aniko | 2013 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011050 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | ||
C1Ž | Petrová Lenka | 2011 | ZS | SK Vodní slalom České Budějovice | 023040 | 85 so 86 ne | 19.06.24 22:43:55 | ||
C1Ž | Havlišová Kristína | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009174 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | ||
C1Ž | Mazúrková Lola | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009171 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | ||
celkem C1Ž: 44 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Rousek David | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121057 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
K1M | Beck Hynek | 2012 | ZM | 2 | TJ Loko Žatec | 052033 | 85 so 86 ne | 07.06.24 09:37:19 | |
K1M | Semerád Vít | 2010 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1M | Foltín Radim | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011052 | 85 so 86 ne | 18.06.24 08:30:25 | |
K1M | Valenta Josef | 2010 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119238 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
K1M | Adamec Jáchym | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014043 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | |
K1M | Kovárník Matěj | 2010 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014051 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | |
K1M | Rezek Adam | 2010 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023128 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:24:56 | |
K1M | Vlnas Ota | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009151 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Dvorník Štěpán | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009017 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Kolář Lukáš | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009069 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Kratochvíl Devi | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009164 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Pinkava Jonáš | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Štefan Vojtěch | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009065 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Kuliha Jan | 2011 | ZS | 3+ | KK Opava | 121053 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
K1M | Drnec Tobiáš | 2013 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052038 | 85 so 86 ne | 07.06.24 09:37:19 | |
K1M | Milyan Štěpán | 2012 | ZM | 3+ | TJ Loko Žatec | 052031 | 85 so 86 ne | 07.06.24 09:37:19 | |
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
K1M | Hoření Hynek | 2011 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZS | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 85 so 86 ne | 10.06.24 19:48:06 | |
K1M | Šamánek Filip | 2010 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103003 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
K1M | Mrůzek Šimon | 2011 | ZS | 3+ | TJ Semily | 059055 | 85 so 86 ne | 17.06.24 08:54:20 | |
K1M | Zuna Jáchym | 2010 | ZS | 3+ | TJ Semily | 059051 | 85 so 86 ne | 17.06.24 08:54:20 | |
K1M | Merenus Jan | 2012 | ZM | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043215 | 85 so 86 ne | 17.06.24 21:02:21 | |
K1M | Mrůzek David | 2010 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011053 | 85 so 86 ne | 18.06.24 08:30:25 | |
K1M | Bolehovský Oto | 2011 | ZS | 3+ | Loko Trutnov | 060070 | 85 so 86 ne | 18.06.24 08:59:05 | |
K1M | Kuděj Jan | 2011 | ZS | 3+ | Loko Trutnov | 060090 | 85 so 86 ne | 18.06.24 08:59:05 | |
K1M | Kováč Tobiáš | 2011 | ZS | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048024 | 85 so 86 ne | 18.06.24 09:49:04 | |
K1M | Kvapil Kryštof | 2012 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 85 so 86 ne | 18.06.24 13:24:03 | |
K1M | Zachystal Adam | 2010 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 85 so 86 ne | 18.06.24 15:53:41 | |
K1M | Fabián Filip | 2010 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001029 | 85 so 86 ne | 18.06.24 16:08:37 | |
K1M | Sýkora Ondřej | 2010 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001108 | 85 so 86 ne | 18.06.24 16:08:37 | |
K1M | Botek Dominik | 2011 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119252 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
K1M | Kafka Martin | 2010 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119239 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
K1M | Král Samuel | 2010 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119232 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
K1M | Jetmar Ondřej | 2010 | ZS | 3+ | SKK Vysoké Mýto | 064006 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:52:19 | |
K1M | Čapek Jiří | 2011 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039036 | 85 so 86 ne | 19.06.24 13:38:53 | |
K1M | Franz Tadeáš | 2010 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039001 | 85 so 86 ne | 19.06.24 13:38:53 | |
K1M | Komiš Jan | 2011 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039011 | 85 so 86 ne | 19.06.24 13:38:53 | |
K1M | Maťha Marduk | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030051 | 85 so 86 ne | 19.06.24 14:24:11 | |
K1M | Riant Antonín | 2010 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030040 | 85 so 86 ne | 19.06.24 14:24:11 | |
K1M | Burger Jonatan | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009155 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Kostkan Lukáš | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009141 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Král Vít | 2012 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009159 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Krpálek Jáchym | 2011 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009100 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Kubita Lukáš | 2013 | ZM | 3 | KK Opava | 121064 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
K1M | Klíma Mikuláš | 2012 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052010 | 85 so 86 ne | 07.06.24 09:37:19 | |
K1M | Kastner Adam | 2012 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066032 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
K1M | Vejvančický Petr | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066029 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
K1M | Žáček Vojtěch | 2013 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066035 | 85 so 86 ne | 09.06.24 20:44:42 | |
K1M | Franc Karel | 2010 | ZS | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047007 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
K1M | Štěpina Dominik | 2012 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047021 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
K1M | Hart Adam | 2010 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049037 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1M | Mrkvička Filip | 2011 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049044 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1M | Bartoš Jonáš | 2012 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118062 | 85 so 86 ne | 13.06.24 22:06:02 | |
K1M | Yakovenko Seraphim | 2010 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118007 | 85 so 86 ne | 13.06.24 22:06:02 | |
K1M | Šrámek Jan | 2011 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118005 | 85 so 86 ne | 13.06.24 22:06:02 | |
K1M | Tobiáš Matěj | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103046 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
K1M | Nekuda Lukáš | 2010 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103018 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
K1M | Machain Jiří | 2012 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 562135 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2012 | ZM | 3 | TJ Semily | 059009 | 85 so 86 ne | 17.06.24 08:54:20 | |
K1M | Říha Janek | 2013 | ZM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 200679 | 85 so 86 ne | 18.06.24 09:49:04 | |
K1M | Mazanec Jakub | 2011 | ZS | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048035 | 85 so 86 ne | 18.06.24 09:49:04 | |
K1M | Jedlička Adam Kryštof | 2012 | ZM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048037 | 85 so 86 ne | 18.06.24 09:49:04 | |
K1M | Seidl Marek | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001122 | 85 so 86 ne | 18.06.24 16:08:37 | |
K1M | Pluta Štěpán | 2012 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001110 | 85 so 86 ne | 18.06.24 16:08:37 | |
K1M | Pawinger Vincent | 2012 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001053 | 85 so 86 ne | 18.06.24 16:08:37 | |
K1M | Basaraba Albert | 2012 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119251 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
K1M | Čermák Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119253 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
K1M | Peška Václav | 2012 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057163 | 85 so 86 ne | 18.06.24 20:49:48 | |
K1M | Říha Jakub | 2012 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027011 | 85 so 86 ne | 18.06.24 21:22:37 | |
K1M | Škop Josef | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027026 | 85 so 86 ne | 18.06.24 21:22:37 | |
K1M | Vopalecký Antonín | 2013 | ZM | 3 | Otava Strakonice | 027037 | 85 so 86 ne | 18.06.24 21:22:37 | |
K1M | Vybulka Matěj | 2012 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014018 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | |
K1M | Marek Filip | 2013 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129029 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:06:33 | |
K1M | Janko Jonáš | 2011 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064004 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:52:19 | |
K1M | Riant Josef | 2013 | ZM | 3 | VS Tábor | 030056 | 85 so 86 ne | 19.06.24 14:24:11 | |
K1M | Hvězda Daniel | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011026 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
K1M | Junek Vojtěch | 2011 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011037 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
K1M | Nožíř David | 2012 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
K1M | Zach Jeroným | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011003 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
K1M | Matušinec Petr | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024120 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
K1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
K1M | Šafařík Viktor | 2011 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024002 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
K1M | Vošalík Štěpán | 2013 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024113 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
K1M | Pinkava Ondřej Sebastian | 2012 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023178 | 85 so 86 ne | 19.06.24 22:48:07 | |
K1M | Hradecký Daniel | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009179 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Perný Jakub Sami | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009202 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Vávra Jiří | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009187 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Kratochvíl Mika | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 119270 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Klír Vojtěch | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009005 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Suchý Zbyšek | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009052 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Dvorník Jonáš | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009002 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Geiger Mikuláš | 2010 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Holub Vincent | 2011 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009163 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1M | Pišvejc Marek | 2014 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049036 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | ||
K1M | Nový Mikuláš | 2013 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049045 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | ||
K1M | Merenus Matouš | 2015 | PZ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043010 | 85 so 86 ne | 17.06.24 21:02:21 | ||
K1M | Marek Vojtěch | 2013 | ZM | TJ Dvůr Králové | 053022 | 85 so 86 ne | 17.06.24 21:08:06 | ||
K1M | Říha Vítek | 2014 | PZ | TJ Ohře Klášterec | 200678 | 85 so 86 ne | 18.06.24 09:49:04 | ||
K1M | Slovák Jakub | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119244 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | ||
K1M | Velešík Antonín | 2014 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119248 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | ||
K1M | Vorel Filip | 2013 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057141 | 85 so 86 ne | 18.06.24 20:49:48 | ||
K1M | Svoboda František | 2014 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014072 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | ||
K1M | Volf Tomáš | 2016 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011089 | 85 so 86 ne | 19.06.24 22:33:06 | ||
K1M | Kos Eduard | 2014 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009178 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | ||
K1M | Matuštík Robert | 2013 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009198 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | ||
celkem K1M: 108 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | ZS | 1 | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:06:33 | |
K1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | ZS | 2 | KK Opava | 121014 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
K1Ž | Michajlovičová Ester | 2012 | ZM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118004 | 85 so 86 ne | 13.06.24 22:06:02 | |
K1Ž | Samková Valerie | 2011 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061003 | 85 so 86 ne | 16.06.24 19:46:31 | |
K1Ž | Pádivá Františka | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011036 | 85 so 86 ne | 17.06.24 06:28:57 | |
K1Ž | Vaculová Silvie | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011079 | 85 so 86 ne | 17.06.24 06:28:57 | |
K1Ž | Vencová Alžběta | 2010 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011080 | 85 so 86 ne | 17.06.24 06:28:57 | |
K1Ž | Lovecká Nela | 2011 | ZS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133016 | 85 so 86 ne | 17.06.24 07:32:58 | |
K1Ž | Mrůzková Marie | 2011 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011086 | 85 so 86 ne | 18.06.24 08:30:25 | |
K1Ž | Berylová Karolína | 2011 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119235 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
K1Ž | Kašparů Emma | 2011 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119246 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
K1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | |
K1Ž | Vybulková Julie | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | |
K1Ž | Machutová Hana | 2011 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 85 so 86 ne | 19.06.24 00:03:06 | |
K1Ž | Novotná Natálie | 2010 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024095 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
K1Ž | Jumrová Johana | 2011 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009109 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1Ž | Podušková Julie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1Ž | Pokorná Emílie | 2010 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009126 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1Ž | Foltysová Lily Anne | 2011 | ZS | 3+ | KK Opava | 121074 | 85 so 86 ne | 06.06.24 14:22:39 | |
K1Ž | Štěpinová Tereza | 2010 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047001 | 85 so 86 ne | 10.06.24 07:12:52 | |
K1Ž | Pišvejcová Bára | 2013 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049016 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1Ž | Šamánková Klára | 2013 | ZM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103002 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
K1Ž | Čermáková Natálie | 2011 | ZS | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048044 | 85 so 86 ne | 18.06.24 09:49:04 | |
K1Ž | Hanušová Johanka | 2010 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119267 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
K1Ž | Válková Tereza | 2012 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030054 | 85 so 86 ne | 19.06.24 08:52:12 | |
K1Ž | Hlocká Alexandra | 2012 | ZM | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129025 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:06:33 | |
K1Ž | Křižková Anna | 2012 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011043 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
K1Ž | Vonešová Adéla | 2013 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
K1Ž | Bartošová Eliška | 2013 | ZM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049011 | 85 so 86 ne | 13.06.24 00:01:33 | |
K1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | ZS | 3 | KVS Hradec Králové | 045023 | 85 so 86 ne | 13.06.24 17:01:18 | |
K1Ž | Legerská Thea | 2012 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118011 | 85 so 86 ne | 13.06.24 22:06:02 | |
K1Ž | Nekudová Klára | 2013 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103004 | 85 so 86 ne | 14.06.24 23:13:44 | |
K1Ž | Stárková Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043028 | 85 so 86 ne | 17.06.24 21:02:21 | |
K1Ž | Fuchsová Terezie | 2011 | ZS | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108047 | 85 so 86 ne | 18.06.24 15:50:46 | |
K1Ž | Stanovská Viktorie | 2010 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 200328 | 85 so 86 ne | 18.06.24 16:08:37 | |
K1Ž | Čermáková Anežka | 2013 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119254 | 85 so 86 ne | 18.06.24 17:54:17 | |
K1Ž | Čapská Valerie | 2011 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057158 | 85 so 86 ne | 18.06.24 20:49:48 | |
K1Ž | Heřmanská Veronika | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027007 | 85 so 86 ne | 18.06.24 21:22:37 | |
K1Ž | Cháberová Eliška | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027001 | 85 so 86 ne | 18.06.24 21:22:37 | |
K1Ž | Šímová Viktorie | 2011 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027010 | 85 so 86 ne | 18.06.24 21:22:37 | |
K1Ž | Göbelová Ema | 2010 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129008 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:06:33 | |
K1Ž | Šimková Vanesa | 2012 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129015 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:06:33 | |
K1Ž | Hybrantová Anna | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023176 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:24:56 | |
K1Ž | Šenková Aniko | 2013 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011050 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | |
K1Ž | Celnerová Amélie | 2010 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024075 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
K1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
K1Ž | Myšková Dorota | 2012 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 85 so 86 ne | 19.06.24 20:00:52 | |
K1Ž | Toncarová Blanka | 2010 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023183 | 85 so 86 ne | 19.06.24 22:43:55 | |
K1Ž | Petrová Lenka | 2011 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023040 | 85 so 86 ne | 19.06.24 22:43:55 | |
K1Ž | Havlišová Kristína | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009174 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1Ž | Mazúrková Lola | 2013 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009171 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1Ž | Votavová Anežka | 2012 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009175 | 85 so 86 ne | 19.06.24 23:03:18 | |
K1Ž | Milyanová Anežka | 2014 | PZ | TJ Loko Žatec | 052001 | 85 so 86 ne | 07.06.24 09:37:19 | ||
K1Ž | Paulů Erika | 2013 | ZM | TJ Semily | 059001 | 85 so 86 ne | 17.06.24 08:54:20 | ||
K1Ž | Moštěková Rozálie | 2012 | ZM | Loko Trutnov | 060105 | 85 so 86 ne | 18.06.24 08:59:05 | ||
K1Ž | Vašinová Magdalena | 2013 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057173 | 85 so 86 ne | 18.06.24 20:49:48 | ||
K1Ž | Kejklíčková Nela | 2012 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057168 | 85 so 86 ne | 18.06.24 20:49:48 | ||
K1Ž | Lokvencová Anežka | 2011 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064009 | 85 so 86 ne | 19.06.24 10:52:19 | ||
K1Ž | Volfová Nela | 2014 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011085 | 85 so 86 ne | 19.06.24 18:43:15 | ||
celkem K1Ž: 59 | |||||||||
počty C1M: 68 C1Ž: 44 K1M: 108 K1Ž: 59 celkem: 279 |