• 1

Získejte unikátní bundošprajdu českých olympioniků!

Čeští vodní slalomáři Kateřina Minařík Kudějová a Lukáš Rohan draží pro dobrou věc olympijskou bundošprajdu, ve které se letos představili pod pěti kruhy v Tokiu. Dražba originálního trikotu, který vznikl díky soutěži pro fanoušky pořádané samotnými slalomáři, potrvá do 31. srpna 2021. Výtěžek z aukce poputuje na Českou olympijskou nadaci.

Stříbrný olympijský medailista Lukáš Rohan i dvojnásobná olympijská účastnice Kateřina Minařík Kudějová věnovali do sportovní aukce unikátní bundošprajdu, jejíž podoba vzešla z návrhu v soutěži pořádané pro fanoušky vodního slalomu. Samotní olympionici si ze 153 zaslaných designů vybrali dílo sedmnáctileté Františky Rappové. „Vybrat ten nejlepší bylo opravdu obtížné. Každý zaslaný byl něčím speciální. Výherní návrh nás nakonec všechny oslovil svou troufalostí ve spojení zlaté barvy s národními i dalšími krásnými prvky,“ uvedl kanoista Lukáš Rohan.

Nyní můžete unikátní kousek získat i vy. Stačí se zapojit do dražby, která probíhá zde do 31. srpna 2021. Celý výtěžek z aukce bude věnován České olympijské nadaci na podporu sportovců od 6 do 18 let, kterým ve sportování brání nedostatek finančních prostředků.

 

 

Tagy: press, Olympijské hry, vodní slalom, top


Partneři vodního slalomu

Skupina ČEZUniqaAutoTreidGalasportHikoAirMarinePLANTinspektaAlpinePRO

 

Příprava Juniorské reprezentace probíhá za Podpory

NadaceCEZ

 

Fyzioterapii ReprezentaČníhO družstVA "A" zajišťuje

Monada - klinika komplexni rehabilitace

 

Facebook ICF

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00