Startovní číslo |
Jméno 1 |
Jméno 2 |
Oddíl |
Kategorie |
Důvod |
37 |
Pavel Srbecký |
|
VOKTL Brno |
K1m |
Neprojel startem |
75 |
Kristýna Hoblová |
|
Máťa vs. voda |
K1z |
Neprojel startem |
76 |
Miroslav Wolmuth |
|
Máťa vs. voda |
C1 |
Neprojel startem |
78 |
Jiří Dvořák |
|
Přátelé gymnázia Přípotoční |
K1m |
Neprojel startem |
79 |
Alena Pechlová |
|
Přátelé gymnázia Přípotoční |
K1z |
Neprojel startem |
80 |
Jan Šťastný |
|
Přátelé gymnázia Přípotoční |
K1m |
Neprojel startem |
86 |
Petr Vrtal |
|
Vodáci Napajedla |
K1m |
Dvojí jízda s číslem |
99 |
J Vaněk |
L Krch |
Oddíl jednotlivců |
C1 |
Neprojel startem |
111 |
Oskar Martynek |
|
VSK VUT Brno |
K1m |
Neprojel cílem |
112 |
Ondřej Vlasák |
|
VSK VUT Brno |
K1m |
Neprojel startem |
113 |
Zdeňka Kytýrová |
|
VSK VUT Brno |
K1z |
Neprojel startem |
116 |
Jakub Elbl |
|
KTL Brno |
K1m |
Neprojel cílem |
126 |
Martina Horáčková |
|
KTL Brno |
K1z |
Neprojel startem |
130 |
Petr Holub |
|
KTL Brno |
K1m |
Neprojel startem |
143 |
Jiří Markl |
Jindřich Sienczak |
RK Žamberk |
C2 |
Neprojel cílem |
165 |
Jaroslav Hlaváček st. |
|
TJ Union Plzeň |
K1m |
Neprojel startem |
182 |
Jan Novák |
|
KO Zano |
K1m |
Dvojí jízda s číslem |
186 |
Jan Rabiňák |
Ondřej Rabiňák |
Spoje Praha - loděnice |
C2 |
Neprojel cílem |
188 |
Zuzana Trnková |
|
SK Zlíchov |
K1z |
Neprojel cílem |
207 |
Miroslav Voják |
|
VO Sedmička |
K1m |
Neprojel startem |
216 |
Dáša Dostálová |
|
STS Chvojkovice |
K1z |
Neprojel startem |
217 |
Ivana Tapšáková |
|
STS Chvojkovice |
K1z |
Neprojel startem |
218 |
Pavla Šebrlová |
|
STS Chvojkovice |
K1z |
Neprojel startem |
219 |
Lukáš Kobza |
|
STS Chvojkovice |
K1m |
Neprojel startem |
220 |
Josef Frýza |
|
STS Chvojkovice |
K1m |
Neprojel startem |
221 |
Karel Barták |
|
Sokol Troja |
K1m |
Neprojel cílem |
222 |
Ondřej Kvíz |
|
Sokol Troja |
K1m |
Neprojel cílem |
223 |
Míša Štěpánová |
|
Sokol Troja |
K1z |
Neprojel cílem |
224 |
Pavlína Herbertová |
|
Sokol Troja |
K1z |
Neprojel cílem |
225 |
Tomáš Vaněk |
|
Sokol Troja |
K1m |
Neprojel cílem |
226 |
Karel Mandák |
|
Sokol Troja |
K1m |
Neprojel startem |
228 |
Jana Nováková |
|
Sokol Troja |
K1z |
Jízda mimo svůj čas |
229 |
Jiří Palička |
|
Sokol Troja |
K1m |
Neprojel cílem |
230 |
Petr Panuščík |
|
Sokol Troja |
K1m |
Neprojel startem |
232 |
Petr Kos |
|
Sokol Troja |
K1m |
Jízda mimo svůj čas |
233 |
Bětka Brabcová |
|
Sokol Troja |
K1z |
Jízda mimo svůj čas |
234 |
Kateřina Tomečková |
|
Sokol Troja |
K1z |
Neprojel cílem |
235 |
Eva Hanzalová |
|
Sokol Troja |
K1z |
Jízda mimo svůj čas |
236 |
Miloš Trnka |
|
Sokol Troja |
K1m |
Jízda mimo svůj čas |
237 |
Patrik Poduška |
|
Sokol Troja |
K1m |
Jízda mimo svůj čas |
238 |
Radek Horn |
|
Sokol Troja |
K1m |
Dvojí jízda s číslem |
263 |
Kamil Červenka |
|
Žraloci |
K1m |
Neprojel cílem |
264 |
Břetislav John |
|
Žraloci |
K1m |
Dvojí jízda s číslem |
265 |
Pavel Kendziorski |
Milan Hronek |
Žraloci |
C2 |
Neprojel startem |
280 |
Miroslav Bitter |
Roman Linda |
Klub vodáků Střekov |
C2 |
Neprojel cílem |
283 |
Martin Kouša |
|
Konstruktiva Praha |
C1 |
Neprojel startem |
284 |
Kateřina Sitařová |
|
Konstruktiva Praha |
K1z |
Neprojel startem |
285 |
Petr Kalaš |
|
Konstruktiva Praha |
K1m |
Neprojel startem |
286 |
Filip Weber |
|
Konstruktiva Praha |
K1m |
Neprojel cílem |
287 |
Zdena Weberová |
|
Konstruktiva Praha |
K1z |
Neprojel cílem |
289 |
Přemysl Venuta |
|
Konstruktiva Praha |
K1m |
Dvojí jízda s číslem |
294 |
Soňa Pilátová |
|
TJ Bohemians Praha |
K1z |
Neprojel cílem |
299 |
Jaroslav Mlynář |
|
KVT Pardubice |
C1 |
Neprojel cílem |
303 |
Jan Liška |
|
Oddíl jednotlivců |
C1 |
Bez helmy |
313 |
Jaromír Nečas |
|
Kokršnek V.T.S. |
K1m |
Neprojel startem |
326 |
Jan Kučera |
|
Oddíl vodní turistiky Pečky |
K1m |
Neprojel startem |
327 |
Jana Zinderová |
Vojtěch Škrle |
Oddíl vodní turistiky Pečky |
K1z |
Neprojel startem |
328 |
Jan Škrle |
|
Oddíl vodní turistiky Pečky |
K1m |
Neprojel startem |
329 |
Milan Turek |
|
Oddíl vodní turistiky Pečky |
K1m |
Neprojel startem |
332 |
Jan Němec |
Miroslav Kerba |
Ká-Servis |
C2 |
Neprojel cílem |
344 |
Silvie Čermáková |
|
Oddíl jednotlivců |
K1z |
Neprojel startem |
348 |
Mario Barla |
|
SK Graz |
K1m |
Neprojel startem |
349 |
Jakub Barla |
Petr Chvojka |
SK Graz |
C2 |
Neprojel startem |
353 |
Svatopluk Těšina |
|
Juka Táborníci Jílové |
K1m |
Dvojí jízda s číslem |
354 |
Marek Loukota |
|
Juka Táborníci Jílové |
K1m |
Neprojel cílem |
355 |
Lenka Konečná |
František Šimek |
Meloun |
C2 |
Neprojel cílem |
375 |
Čestmír Kesler |
|
Oddíl jednotlivců |
K1m |
Neprojel startem |
376 |
Libor Kesler |
|
Oddíl jednotlivců |
C1 |
Neprojel startem |
377 |
Ruda Jarschel |
|
Oddíl jednotlivců |
K1m |
Neprojel startem |
378 |
Pavel Nejedlý |
|
Oddíl jednotlivců |
K1m |
Neprojel startem |
379 |
David Kupka |
|
Konstruktiva Praha |
C1 |
Neprojel startem |
380 |
Petr Trojan |
|
Konstruktiva Praha |
C1 |
Neprojel startem |
381 |
Andrea Bystrá |
|
Konstruktiva Praha |
K1z |
Neprojel startem |
390 |
Lenka Švelová |
|
KK Slávia Praha |
K1z |
Neprojel startem |
397 |
Vladimír Petráš |
Vladislav Skoumal |
Oddíl jednotlivců |
C2 |
Neprojel startem |
398 |
Vladislav Skoumal |
Michal Kokeš |
Oddíl jednotlivců |
C2 |
Neprojel startem |
409 |
Jitka Slovanová |
|
TJ ČSAD Plzeň |
K1z |
Diskvalifikace na brance 21 |
411 |
Luboš Sajdl |
|
Oddíl jednotlivců |
C1 |
Neprojel startem |
412 |
Tomáš Hustoles |
|
Oddíl jednotlivců |
K1m |
Neprojel startem |
420 |
Jakub Šimek |
|
Vodáci Choceň |
K1m |
Neprojel startem |
423 |
Zdeněk Šubrt |
|
KSK Praha |
K1m |
Neprojel startem |
424 |
Jan Procházka |
|
KSK Praha |
K1m |
Neprojel cílem |
425 |
Václav Olšanský |
|
KSK Praha |
K1m |
Neprojel cílem |
426 |
Petr Vozka |
|
KSK Praha |
K1m |
Neprojel startem |
427 |
Jana Mikysková |
Vlastimil Kožený |
Vodáci Žleby |
C2 |
Neprojel startem |
428 |
Tomáš Mikyska |
|
Vodáci Žleby |
K1m |
Neprojel startem |
429 |
Lenka Kožená |
Josef Stehlík |
Vodáci Žleby |
C2 |
Neprojel startem |
430 |
Roman Kňákal |
|
Vodáci Žleby |
K1m |
Neprojel startem |
431 |
Jaroslav Paták |
|
Vodáci Žleby |
K1m |
Neprojel startem |
432 |
Petr Beneš |
|
CIGI TEAM Trutnov |
K1m |
Neprojel startem |
440 |
Tereza Svobodová |
|
Oddíl jednotlivců |
K1z |
Neprojel startem |
441 |
Jiří Mrkos |
|
TJ Union Plzeň |
K1m |
Neprojel startem |
442 |
Bohumil Pulpán |
|
TJ Union Plzeň |
K1m |
Neprojel startem |
443 |
Petr Kučera |
|
TJ Union Plzeň |
K1m |
Neprojel startem |
444 |
Václav Strnad |
|
Konstruktiva Praha |
K1m |
Neprojel startem |
446 |
Alice Hrušková |
Kryštof Hruška |
Šestajovice |
C2 |
Neprojel startem |
449 |
Jan Marek |
|
EKC |
K1m |
Dvojí jízda s číslem |
450 |
Radim Štěch |
|
Sokol Troja |
K1m |
Dvojí jízda s číslem |
451 |
Petr Hájek |
|
Sokol Troja |
K1m |
Dvojí jízda s číslem |
453 |
Eliška Beranová |
|
Konstruktiva Praha |
K1z |
Neprojel startem |
454 |
Robert Žák |
|
Oddíl jednotlivců |
K1m |
Neprojel startem |
456 |
Simon Sommer |
|
Oddíl jednotlivců |
K1m |
Neprojel cílem |
457 |
Tomáš Kukla |
|
Oddíl jednotlivců |
K1m |
Neprojel cílem |
458 |
Kuba Něco |
|
Oddíl jednotlivců |
K1m |
Neprojel cílem |
459 |
Lucka Pečenková |
|
Oddíl jednotlivců |
K1z |
Neprojel cílem |