ČPV Střela 2010 (3.10.2010) - diskvalifikovaní |
Celkové výsledky |
Otava |
Sázava |
Svratka |
Blanice |
Úhlava |
Teplá |
Střela |
Hamerský potok |
K1 muži | K1 ženy | C1 muži | C2 dospělí | K1 hoši | K1 dívky | C2 mládež |
Diskvalifikovaní | Oddíly dospělí | Oddíly mládež |
Startovní číslo | Jméno 1 | Jméno 2 | Oddíl | Kategorie | Důvod |
71 | Michal Kuthan | Klub Kamenice | K1h | Neodstartoval | |
76 | Bohumír Valeš | Frýbovci | C1 | Neodstartoval | |
78 | Pavel Kozák | Jaromír Kozák | Frýbovci | C2 | Neodstartoval |
124 | Ondřej Pavelka | Oddíl Racek DDM Brno | K1m | Neodstartoval | |
160 | Karolína Kopečná | SBMK OkaLoki | K1z | Neodstartoval | |
161 | Marek Zelený | SBMK OkaLoki | K1m | Neodstartoval | |
174 | Josef Nový | TJ ČSAD Plzeň | K1m | Bez helmy | |
180 | Líba Pazderová | SK Zlíchov | K1z | Neodstartoval | |
182 | Karel Jůzek | SK Zlíchov | K1m | Neodstartoval | |
183 | Jiří Procházka | Lenka Procházková | SK Zlíchov | C2 | Neodstartoval |
188 | Lenka Stavová | SK Zlíchov | K1z | Neodstartoval | |
189 | Jitka Shejbalová | Aleš Troch | SK Zlíchov | C2 | Neodstartoval |
190 | Petr Patočka | Pavel Patočka | SK Zlíchov | C2 | Neodstartoval |
194 | Markéta Pščolková | SK Zlíchov | K1z | Neodstartoval | |
197 | Grázl | Grázlová | SK Zlíchov | C2 | Neodstartoval |
198 | David Bőhm | SK Zlíchov | K1m | Neodstartoval | |
205 | Marcela Veselá | Patricie Veselá | KČT Úhlava Přeštice | C2 | Neodstartoval |
247 | číslo chybí | Oddíl jednotlivců | K1z | Neodstartoval | |
251 | Jan Heczko | WW9 | K1m | Neodstartoval | |
252 | Kateřina Turková | Jitka Nedvědová | WW9 | C2 | Neodstartoval |
253 | Jaroslav Volák | Mikuláš Dula | WW9 | C2 | Neodstartoval |
256 | vráceno | N62 Kladno | K1m | Neodstartoval | |
257 | Hynďa | Vodáci Choceň | K1m | Neodstartoval | |
258 | Šátek | Vodáci Choceň | K1m | Neodstartoval | |
259 | Ukecánek | Vedoucí | Vodáci Choceň | C2 | Neodstartoval |
260 | František Bína | TJ Bohemians Praha | K1m | Předčasný start | |
261 | Marek Špaček | Robert Polívka | Žihle 360 | C2 | Neodstartoval |
266 | Vratislav Linhart | Albatros Písek | C1 | Neodstartoval | |
267 | Zdeněk Fiala | Albatros Písek | K1m | Neodstartoval | |
268 | Pavel Lahodný | Albatros Písek | K1m | Neodstartoval | |
269 | Václav Molík | Albatros Písek | K1m | Neodstartoval | |
273 | Miroslav Hendrych | Hendrych Plzeň | K1m | Neodstartoval | |
274 | Marek Starý | TJ Slavoj Oděvní služba | C1 | Neodstartoval | |
277 | Alan Kroner | Alena Kubešová | Kroner Plzeň | C2 | Neodstartoval |
278 | Aleš Hais | Kateřina Meinerová | Hais Plzeň | C2 | Neodstartoval |
279 | Alexandr Průcha | Adéla Průchová | Noname | C2 | Neodstartoval |
280 | Milan Šmerák | Radka Šmeráková | Noname | C2 | Neodstartoval |
281 | Matouš Šmerák | Tereza Šmeráková | Noname | C2ml | Neodstartoval |
284 | Jan Haberrman | Radek Krampl | Habermann TEAM | C2 | Neodstartoval |
285 | Martin Hájek | Hájek TEAM | K1m | Neodstartoval | |
286 | Dušan Kobylka | Kobylka Tým | K1m | Neodstartoval | |
287 | Božena Kubiasová | Kobylka Tým | K1z | Neodstartoval | |
288 | Marian Leupold | Leupold TEAM | K1m | Neodstartoval | |
289 | Jiří Dragoun | Dragoun TEAM | K1m | Neodstartoval | |
290 | Josef Hotěk | Dragoun TEAM | K1m | Neodstartoval | |
291 | Pavlíček Ropák | Jakub Kindl | Fída Tým | C2 | Neodstartoval |
292 | Zdeněk Fiedler | Libuška Šváchová | Fída Tým | C2 | Neodstartoval |
293 | Tylup?? | Fída Tým | C1 | Neodstartoval | |
294 | Bek | Fída Tým | C1 | Neodstartoval | |
295 | číslo chybí | Oddíl jednotlivců | C1 | Neodstartoval | |
296 | Švec | Fanál | Fída Tým | C2 | Neodstartoval |
297 | Linda Linda | P. B. | Fída Tým | C2 | Neodstartoval |
298 | Hrobník | Fída Tým | C1 | Neodstartoval | |
300 | Kateřina Šancová | Vojtěch Tuč | Honzík TEAM | C2 | Bez helmy |
301 | Ďuzna 1A | Ďuzna 1B | Ďuznovci | C2 | Neodstartoval |
302 | Ďuzna 2A | Ďuzna 2B | Ďuznovci | C2 | Neodstartoval |
303 | Ďuzna 3A | Ďuzna 3B | Ďuznovci | C2 | Neodstartoval |
304 | Ďuzna 4A | Ďuzna 4B | Ďuznovci | C2 | Neodstartoval |
305 | Ďuzna 5A | Ďuzna 5B | Ďuznovci | C2 | Neodstartoval |
306 | Martin Pacovský | Fída Tým | C1 | Neodstartoval | |
307 | Jan Pacovský | Fída Tým | C1 | Neodstartoval | |
308 | Šárka Balková | Petr Balek | Balek TEAM | C2 | Neodstartoval |
309 | Tereza Balková | Josefína Balková | Balek TEAM | C2ml | Neodstartoval |
310 | Daniela Pšenčíková | Jakub Pšenčík | Balek TEAM | C2 | Neodstartoval |
311 | vráceno | Oddíl jednotlivců | K1m | Neodstartoval | |
312 | Unge Heike | Unge & White | K1z | Neodstartoval | |
313 | White Steven | Unge & White | K1m | Neodstartoval | |
314 | Smrkovský | Šilha | Smrkovsky TEAM | C2 | Neodstartoval |
315 | Ku??? Vlastimil | Němec TEAM | C2 | Neodstartoval | |
316 | Kamil Němec | Němec TEAM | C2 | Neodstartoval |