ČPV Střela 2010 (3.10.2010) - deblkánoe mládež |
Celkové výsledky |
Otava |
Sázava |
Svratka |
Blanice |
Úhlava |
Teplá |
Střela |
Hamerský potok |
K1 muži | K1 ženy | C1 muži | C2 dospělí | K1 hoši | K1 dívky | C2 mládež |
Diskvalifikovaní | Oddíly dospělí | Oddíly mládež |
Pořadí | Číslo | Barva | Jméno | Oddíl | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | Čistý čas | Výsledný čas | Body | Hodnocení |
1 | 213 | Bílá | Ondřej Hátle Pavla Bínová |
TJ Bohemians Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 00:57:23 | 01:27:23 | 30 | 99 | ||||||
2 | 108 | Bílá | Nikola Fejfarová Lenka Kučerová |
TJ Union Plzeň | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5 | 0 | 00:54:09 | 01:49:09 | 55 | 98 | ||||||
3 | 109 | Bílá | Tomáš Potůček Antonín Hlaváček |
TJ Union Plzeň | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 5 | 5 | 5 | 20 | 5 | 0 | 00:53:32 | 01:58:32 | 65 | 97 | ||||||
4 | 58 | Bílá | Daniel Fait Daniel Svoboda |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 20 | 20 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 20 | 0 | 00:53:18 | 02:43:18 | 110 | 96 | ||||||
5 | 214 | Bílá | Phillip Ridgill Ondřej Mareček |
TJ Bohemians Praha | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 5 | 0 | 20 | 5 | 20 | 20 | 20 | 0 | 00:57:05 | 02:47:05 | 110 | 95 | ||||||
6 | 56 | Bílá | Ilona Čechurová Tomáš Moureček |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 20 | 5 | 20 | 0 | 20 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 | 20 | 0 | 00:56:18 | 03:11:18 | 135 | 94 | ||||||
7 | 133 | Bílá | Matěj Přikryl Ema Přikrylová |
Oddíl Racek DDM Brno | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 20 | 5 | 5 | 0 | 0 | 20 | 0 | 20 | 20 | 20 | 0 | 01:26:00 | 03:41:00 | 135 | 93 | ||||||
8 | 208 | Bílá | Jan Mareček Štěpán Hořejší |
TJ Bohemians Praha | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 20 | 20 | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 | 20 | 0 | 01:14:05 | 03:54:05 | 160 | 92 | ||||||
9 | 144 | Bílá | Barbora Endrštová Jarmila Opatrná |
Šlápoty Osek | 5 | 0 | 20 | 0 | 20 | 0 | 20 | 20 | 0 | 20 | 0 | 20 | 5 | 20 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 01:25:20 | 04:15:20 | 170 | 91 | ||||||
10 | 209 | Bílá | Jiří Dík Aneta Králová-Lesná |
TJ Bohemians Praha | 5 | 0 | 20 | 0 | 20 | 5 | 0 | 20 | 20 | 20 | 5 | 5 | 20 | 0 | 5 | 0 | 20 | 20 | 0 | 01:13:52 | 04:18:52 | 185 | 90 | ||||||
11 | 114 | Bílá | Tereza Gareisová Vojta Baštýř |
TJ Union Plzeň | 5 | 5 | 20 | 0 | 5 | 5 | 0 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 0 | 5 | 20 | 0 | 0 | 01:07:16 | 04:32:16 | 205 | 89 | ||||||
12 | 100 | Bílá | Jan Strnad Jack Vachata |
Čtyřka Praha | 5 | 0 | 5 | 20 | 5 | 20 | 0 | 20 | 20 | 20 | 5 | 20 | 0 | 5 | 0 | 20 | 20 | 20 | 0 | 01:15:20 | 04:40:20 | 205 | 88 | ||||||
13 | 99 | Bílá | Adam Šmehlík Oldřich Milec |
Čtyřka Praha | 5 | 5 | 20 | 20 | 0 | 0 | 20 | 20 | 0 | 20 | 5 | 20 | 20 | 20 | 0 | 5 | 20 | 20 | 0 | 01:15:39 | 04:55:39 | 220 | 87 | ||||||
14 | 52 | Bílá | Albert Weber Bartoloměj Pecháček |
Sportovní klub Kotva Plzeň | 5 | 0 | 20 | 20 | 0 | 20 | 0 | 20 | 20 | 5 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 5 | 0 | 01:06:03 | 05:21:03 | 255 | 86 |