ČPV Teplá 2010 (2.10.2010) - diskvalifikovaní |
Celkové výsledky |
Otava |
Sázava |
Svratka |
Blanice |
Úhlava |
Teplá |
Střela |
Hamerský potok |
K1 muži | K1 ženy | C1 muži | C2 dospělí | K1 hoši | K1 dívky | C2 mládež |
Diskvalifikovaní | Oddíly dospělí | Oddíly mládež |
Startovní číslo | Jméno 1 | Jméno 2 | Oddíl | Kategorie | Důvod |
23 | Tomáš Kratochvíl | VOKTL Brno | K1m | Neprojel cílem | |
24 | Tereza Harthová | VOKTL Brno | K1d | Neprojel cílem | |
49 | Wolfgang Köhler | Jenaev Kanu | K1m | Neprojel cílem | |
51 | Jochen Franzheld | Jenaev Kanu | K1m | Neprojel cílem | |
55 | Tom Uhlig | Jenaev Kanu | K1m | Neprojel cílem | |
57 | Uta Mayer | Jenaev Kanu | K1z | Neprojel cílem | |
59 | Matthias Franyheld | Jenaev Kanu | K1m | Neprojel cílem | |
69 | Thomas Puhli | Jenaev Kanu | K1m | Neprojel cílem | |
73 | Heiko Vodel | Jenaev Kanu | K1m | Neprojel cílem | |
75 | Monika Happ | Jenaev Kanu | K1z | Neprojel cílem | |
136 | František Kalášek | Soňa Valentová | SOFA Praha | C2 | Neodstartoval |
137 | Tom Hajzlar | Jezdci Apokalypsy | K1m | Neodstartoval | |
138 | Mirka Petrásková | Jezdci Apokalypsy | K1z | Neodstartoval | |
139 | Ivo Mrázek | Jezdci Apokalypsy | K1m | Neodstartoval | |
161 | Jan Heczko | WW9 | K1m | Neodstartoval | |
162 | Kateřina Torková | Jitka Nedvědová | WW9 | C2 | Neodstartoval |
163 | Miroslav Vocák | Mikuláš Duca | WW9 | C2 | Neodstartoval |
175 | Ondřej Nejedl | Jana Rybňáková | Spoje Praha - loděnice | C2 | Neodstartovali |
178 | Jan Mertens | Iveta Rozmušová | Omaha Plzeň | C2 | Neodstartoval |
179 | Karel Hrach | Omaha Plzeň | C1 | Neodstartoval | |
180 | Jiří Hrach | Hana Brožíková | Omaha Plzeň | C2 | Neodstartoval |
181 | Jiří Kolouský | Omaha Plzeň | C1 | Neodstartoval | |
182 | Ladislav Tříska | Lukáš Fiala | Omaha Plzeň | C2 | Neodstartoval |
183 | Jakub Datas | Omaha Plzeň | K1h | Neodstartoval | |
184 | Jiří Soukup | Omaha Plzeň | K1h | Neodstartoval | |
185 | Anna Spilková | Vojtěch Kudrna | Omaha Plzeň | C2ml | Neodstartoval |
186 | Milan Legát | jana Mentlíková | Omaha Plzeň | C2 | Neodstartoval |
228 | Martin Drhovský | TJ SLAVOJ SEVEROTUK Ústí n/L | C1 | Neodstartoval | |
263 | Lukáš Wilda | Radek Wilda | Chemička Ústí n/L | C2 | Neodstartoval |
264 | Lucie Wildová | Martin Hrubec | Chemička Ústí n/L | C2 | Neodstartoval |
325 | Míša Trnková | SK Zlíchov | K1z | Neprojel cílem | |
336 | Irena Šťastná | Ondřej Šťastný | Oddíl Racek DDM Brno | C2 | Neodstartoval |
341 | Jakub Vybulka | Oddíl jednotlivců | K1h | Neodstartoval | |
344 | Karl - Heinz Petereit | SV Union Zwickau | K1m | Neodstartoval | |
345 | Heinz Brenner | SV Union Zwickau | K1m | Neodstartoval | |
346 | Uwe Enke | SV Union Zwickau | K1m | Neodstartoval |