K1 ženy 500m |
Finále A |
15:30 |
|
|
C1 muži 1000m |
Finále A |
15:50 |
|
|
Startovní číslo |
pořadí |
Jméno |
oddíl |
čas |
|
Startovní
číslo |
pořadí |
Jméno |
oddíl |
čas |
|
5 |
1 |
Blahová Jana |
SHK |
2:00,466 |
|
4 |
1 |
Dvořál Filip |
DUP |
4:14,201 |
|
6 |
2 |
Adamová Anna |
DUP |
2:01,626 |
|
2 |
2 |
Plšek Martin |
PRV |
4:17,281 |
|
4 |
3 |
Šebestová Jana |
DUP |
2:03,151 |
|
5 |
3 |
Drahokoupil Dan |
NYM |
4:20,711 |
|
7 |
4 |
Hrochová Lenka |
DEC |
2:07,296 |
|
3 |
4 |
Spálenský Marek |
SEZ |
4:21,426 |
|
3 |
5 |
Ježová Jana |
DUP |
2:07,611 |
|
6 |
5 |
Dubský Václav |
DUP |
4:23,086 |
|
9 |
6 |
Mlezivová
Michaela |
KVS |
2:09,051 |
|
1 |
6 |
Schindler Roman |
USK |
4:29,191 |
|
1 |
7 |
Součková Lenka |
USK |
2:21,056 |
|
9 |
7 |
Beneš Vojtěch |
USK |
4:34,216 |
|
2 |
8 |
Davídková Hana |
NYM |
2:22,371 |
|
7 |
8 |
Homolka Jakub |
DUP |
4:45,286 |
|
8 |
9 |
Kolářová
Kristýna |
SHK |
2:35,611 |
|
8 |
9 |
Koudelka Petr |
DUP |
4:46,956 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K1 muži 1000m |
Finále A |
15:40 |
|
|
K2 muži 1000 m |
Finále A |
16:10 |
|
|
Startovní číslo |
pořadí |
Jméno |
oddíl |
čas |
|
Startovní
číslo |
pořadí |
Jméno |
oddíl |
oddíl |
čas |
5 |
1 |
Štěrba Jan |
DUP |
3:42,066 |
|
4 |
1 |
Davídek Pavel -Trefil Lukáš |
DUP |
DUP |
3:25,756 |
4 |
2 |
Havel Daniel |
DUP |
3:44,381 |
|
6 |
2 |
Odvárko Michael - Šrámek
Branislav |
DUP |
DUP |
3:27,371 |
6 |
3 |
Souček Jan |
DUP |
3:46,306 |
|
7 |
3 |
Andrlík Jan - Adam Jakub |
DUP |
DUP |
3:29,176 |
7 |
4 |
Klap Jaroslav |
DUP |
3:47,226 |
|
5 |
4 |
Havel Daniel -
Souček Jan |
DUP |
DUP |
3:30,301 |
3 |
5 |
Šrámek Branislav |
DUP |
3:47,526 |
|
3 |
5 |
Mládek Jiří -
Němeček Jan |
USK |
USK |
3:31,051 |
8 |
6 |
Fasner Tomáš |
USK |
3:55,901 |
|
8 |
6 |
Pavlík Tomáš -
Pavlík Matouš |
USK |
USK |
3:50,861 |
9 |
7 |
Pavlík Matouš |
USK |
3:57,976 |
|
1 |
|
|
|
|
|
2 |
8 |
Vágner Pavel |
USK |
4:00,381 |
|
2 |
|
|
|
|
|
1 |
9 |
Richter Martin |
DUP |
4:02,171 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K1 ženy 1000 m |
Finále A |
17:30 |
|
|
C2 muži 1000 m |
Finále A |
16:20 |
|
|
Startovní číslo |
pořadí |
Jméno |
oddíl |
čas |
|
Startovní
číslo |
pořadí |
Jméno |
oddíl |
oddíl |
čas |
5 |
1 |
Adamová Anna |
DUP |
4:22,871 |
|
5 |
1 |
Koranda Lukáš - Miškovský Radek |
USK |
USK |
3:55,031 |
4 |
2 |
Hrochová Lenka |
DEC |
4:24,171 |
|
6 |
2 |
Egermaier Martin - Luňáček Jan |
DUP |
DUP |
3:56,406 |
3 |
3 |
Ježová Jana |
DUP |
4:29,181 |
|
7 |
3 |
Klimek Jan - Dubský Václav |
TYN |
DUP |
3:58,196 |
6 |
4 |
Krauzová Marcela |
DUP |
4:29,761 |
|
4 |
DNS |
Dvořál Filip -
Radoň Jaroslav |
DUP |
DUP |
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|