Termíny soutěží v rychlostní kanoistice v roce
2008 |
verze ke dni 4.12.20007 |
číslo |
datum |
ČP |
Název |
oddíl |
místo |
země |
Duben IV |
1. |
5. |
|
XXXI. Novoveský přespolák |
ONV |
Ostr.N.Ves |
Česko |
2. |
5. |
|
Memoriál Dr. Karla Popela |
KVS |
Praha |
Česko |
3. |
12. |
|
Písecká desítka |
PIS |
Písek |
Česko |
4. |
12. |
|
Dlouhé tratě na Moravě |
KOJ |
Kojetín |
Česko |
5. |
19. |
|
Hranický marathon |
HRA |
Hranice |
Česko |
6. |
22. - 23. |
|
Nominační závod na OH
dokvalifikaci a ME |
Sport.cen. |
Račice |
Česko |
Květen V |
7. |
3. - 4. |
1.ČP 1.ČPvet |
Mistrovství České republiky -
dlouhé tratě |
UNL |
Ústí n/Labem |
Česko |
8. |
10. |
|
Kadaňský kilometr |
KAD |
Kadaň |
Česko |
|
15. - 18. |
|
Olympijská kvalifikace +
Mistrovství Evropy seniorů |
|
Miláno |
Itálie |
9. |
17. - 18. |
2.ČP |
Kontrolní závod |
Sport.cen. |
Račice |
Česko |
10. |
21. |
|
1.MP Sport Cup |
SPA |
Praha |
Česko |
11. |
24. - 25. |
2.ČPvet |
Vltavskotýnský maratón |
TYN |
Týn n/Vltavou |
Česko |
|
24. - 25. |
|
Mezinárodní junirská regata |
|
Píšťany |
Slovensko |
12. |
24. |
|
Ústecký kilometr 46. ročník |
UNL |
Ústí n/Labem |
Česko |
13. |
24. |
|
72. Orlický vodácký maratón |
SHK |
Hradec Králové |
Česko |
14. |
25. |
|
72. Hradeckého kilometru vodáků |
SHK |
Hradec Králové |
Česko |
15. |
31. |
|
Hranická 200 |
HRA |
Hranice |
Česko |
16. |
31. |
3.ČPvet |
Nymburská 500m |
NYM |
Nymburk |
Česko |
Červen VI |
17. |
1. |
|
Praha OPEN International |
KVS |
Praha |
Česko |
18. |
4. |
|
2.MP Sport Cup |
SPA |
Praha |
Česko |
|
6. - 8. |
|
1. Word Cup |
|
Szeged |
Maďarsko |
19. |
7. - 8. |
4.ČPvet |
Velká cena Chomutova |
CHO |
Chomutov |
Česko |
|
13. - 15. |
|
2. Word Cup |
|
Duisburg |
Německo |
20. |
14. - 15. |
3.ČP |
Nominační závod juniorů a do
23.let |
Sport.cen. |
Račice |
Česko |
|
14. - 15. |
|
Marathon Word Cup |
|
Brandeburg |
Německo |
21. |
18. |
|
3.MP Sport Cup |
SPA |
Praha |
Česko |
|
20. - 22. |
|
Mezinárodní junirská regata |
|
Bochum |
Německo |
22. |
21. |
|
Chebská desítka |
CHE |
Cheb |
Česko |
23. |
21. |
|
Sedlčanský Hermelín |
TSE |
Sedlčany |
Česko |
|
27. - 29. |
|
3. Word Cup |
|
Poznaň |
Polsko |
|
27. - 29. |
|
Mezinárodní junirská regata |
|
Bydgosz |
Polsko |
24. |
28. |
|
Štít města Plzně |
PPL |
Plzeň |
Česko |
Červenec VII |
25. |
5. - 6. |
|
Moravský pohár |
KOJ |
Kojetín |
Česko |
|
12. - 13. |
|
Marathon Word Cup |
|
Crestuma |
Portugalsko |
|
17. - 20. |
|
Mistrovství Evropy juniorů a do
23. let |
|
Szeged |
Maďarsko |
Srpen VIII |
26. |
1. - 3. |
4.ČP 5.Čpvet |
Mistrovství České republiky -
krátké tratě |
Sport.cen. |
Račice |
Česko |
27. |
16. - 17. |
|
Nominační závod v maratónu |
|
|
Česko |
|
18. - 23. |
|
OH - Olympijské soutěže |
|
Peking |
Čína |
28. |
30. - 31. |
|
Slovácká 500m |
ONV |
Ostr.N.Ves |
Česko |
Září IX |
|
4. - 5. |
|
Mezinárodní junirská regata |
|
Moskva |
Rusko |
29. |
6. - 7. |
5.ČP |
Český pohár mládeže |
KAD |
Kadaň |
Česko |
30. |
10. |
|
4.MP Sport Cup |
SPA |
Praha |
Česko |
31. |
13. |
|
Sedlecká 500m |
SED |
Sedlec |
Česko |
32. |
13. |
|
Pohár Sezemic |
SEZ |
Sezemice |
Česko |
|
13. - 14. |
|
Závody Olympijských nadějí |
|
Szeged |
Maďarsko |
33. |
14. |
|
Černožický kilometr |
CER |
Černožice |
Česko |
|
18. - 21. |
|
Mistrovství světa v maratónu |
|
Týn n/Vltavou |
Česko |
|
19. - 21. |
|
Akademické mistrovství světa |
|
Bělehrad |
Srbsko |
34. |
24. |
|
5.MP Sport Cup |
SPA |
Praha |
Česko |
35. |
27. - 28. |
6.ČP 6.ČPvet |
Mistrovství České republiky v
maratónu |
PAR |
Pardubice |
Česko |
Říjen X |
36. |
4. - 5. |
|
Velká cena Sparty |
SPA |
Praha |
Česko |
37. |
4. |
7.ČPvet |
Masters maraton Zvíkov |
PIS |
Písek |
Česko |
38. |
11. |
|
Memoriál B. Karlíka a Bacunda Cup |
TSE |
Častoboř |
Česko |
39. |
11. - 12. |
|
Krumlovský vodácký maratón |
SK Vltava |
Krumlov |
Česko |
|
|
|
|
|
|
|