Kanoe.cz

Výsledky ČSK-SRK

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce rychlostní kanoistika
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

zobrazit dokumenty ČSK SRK, rok 2019

Výsledky závodů ČSK SRK, rok 2019

závoddatumvýsledkystav
 
ČP benjamínků - MM Moravy ONV
37ČP benjamínků - MM Moravy31.08.2019-01.09.2019  
Vltavotýnský LAKER maraton - ČP v maratonu TYN
35Vltavotýnský LAKER maraton - ČP v maratonu31.08.2019  
Vltavotýnské vodácké slavnosti TYN
36Vltavotýnské vodácké slavnosti31.08.2019  
Nominační závod pro MS v maratonu MČR v maratonu SHK
34Nominační závod pro MS v maratonu MČR v maratonu10.08.2019Soubor PDF   
Slapy - Praha Kajak Centrum
33Slapy - Praha04.08.2019  
Budějovice - Praha Kajak Centrum
32Budějovice - Praha02.08.2019-04.08.2019  
MČR krátké tratě NOC Račice + SRK ČSK
31MČR krátké tratě 18.07.2019-21.07.2019Soubor PDF   
Vlajka Prahy IV. SPA
30Vlajka Prahy IV.26.06.2019Soubor PDF   
Sedlecká 500 SED
27Sedlecká 50022.06.2019-23.06.2019Soubor PDF   
ME a MČR ve středním kvadriatlonu TYN
29ME a MČR ve středním kvadriatlonu22.06.2019  
Memoriál Karla Leštiny KAD
25Memoriál Karla Leštiny16.06.2019Soubor PDF   
HRANICKÁ 200 HRA
26HRANICKÁ 200 16.06.2019Soubor PDF   
Nominační závod pro ME v maratónu SHK
23Nominační závod pro ME v maratónu15.06.2019Soubor PDF   
Kadaňský kilometr KAD
24Kadaňský kilometr15.06.2019Soubor PDF   
Přerovská 200 37. ročník PRV
22Přerovská 200 37. ročník15.06.2019Soubor PDF   
Vlajka Prahy III. SPA
21Vlajka Prahy III.12.06.2019Soubor PDF   
Nominační závod RDJ NOC Račice + SRK ČSK
20Nominační závod RDJ07.06.2019-09.06.2019Soubor PDF   
Krajem Pernštýnů MHP
19Krajem Pernštýnů02.06.2019Soubor PDF   
Havel6cup VSO
17Havel6cup01.06.2019-02.06.2019Soubor PDF   
83. Hradecký Vodácký kilometr SHK
1883. Hradecký Vodácký kilometr01.06.2019Soubor PDF   
Vlajka Prahy II. SPA
16Vlajka Prahy II.29.05.2019Soubor PDF   
ČP benjamínků - VC Chomutova CHO
15ČP benjamínků - VC Chomutova25.05.2019-26.05.2019Soubor PDF   
Moravský pohár KOJ
28Moravský pohár25.05.2019-26.05.2019Soubor PDF   
Sprint a Dlouhé tratě na Pastvinské přehradě ZAM
14Sprint a Dlouhé tratě na Pastvinské přehradě19.05.2019Soubor PDF   
Ústecký kilometr UNL
12Ústecký kilometr18.05.2019Soubor PDF  schváleno
27.05.19 08:42
SEDLEC - Běh přes tři vsi SED
11SEDLEC - Běh přes tři vsi18.05.2019Soubor PDF  Soubor PDF   
Nymburská 500 NYM
13Nymburská 50018.05.2019Soubor PDF   
Vlajka Prahy I. SPA
10Vlajka Prahy I.15.05.2019  
Nominační závod RDS NOC Račice + SRK ČSK
9Nominační závod RDS11.05.2019-13.05.2019Soubor PDF   
MČR 5 km mládeže + veteránů TYN
8MČR 5 km mládeže + veteránů27.04.2019-28.04.2019Soubor PDF   
83. Orlický maraton SHK
683. Orlický maraton20.04.2019Soubor PDF   
Brněnská pětka LSB
7Brněnská pětka20.04.2019Soubor PDF   
Dlouhé tratě na Moravě KOJ
4Dlouhé tratě na Moravě 13.04.2019Soubor PDF   
Písecká desítka PIS
5Písecká desítka13.04.2019Soubor PDF   
O štít města Plzně PPL
1O štít města Plzně06.04.2019Soubor PDF   
Memoriál Dr. Karla Popela, 1. závod ČP veteránů KVS
2Memoriál Dr. Karla Popela, 1. závod ČP veteránů06.04.2019Soubor PDF   
XLII.Novoveský přespolák ONV
3XLII.Novoveský přespolák06.04.2019Soubor PDF   

MEJ & U23 Račice