Kanoe.cz

Termínová listina KDV

Termínová listina ČSK KDV 2017

Terminova__listina_CSKDV_2017-03-022017.xls

18.3. W 2 Sjezdy na Svitavě KK Brno  
19.3. W 2 Sjezdy ve Veselí n.M. SK Veselí  
25.-26.3 W 4 Sjezdy v Hanušovicích Litovel  
1.-2.4. W 4 Sjezdy na Sázavě Boh.Pha  
  S 2 Stružnická peřej Č.Lípa  
6.4. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
8.-9.4. W 4 Jarní sjezdy na Lužnici Bechyně  
  W 4 Sjezdy v Hanušovicích VS Desná  
  S 4 Jarní slalomy v Č. Vrbném SKVS ČB  
15.-16.4 ČPW 2 Kamenice - klasik Boh.Pha 1. a 2.ČPW
  S 2 Spálovské slalomy Jablonec  
20.4. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
22.-23.4. ČPW 2 Špindlerův Mlýn - klasik Olomouc 3. a 4. ČPW
      MČR U23    
29.-30.4. ČPW 3 Čeňkova Pila - sprint+klasik Loko Plz 5. a 6.ČPW
      MČR veteránů  klasik a MČR družstev klasik  
  S 2 Trutnovské slalomy Trutnov  
  S 2 Slalomy v Zábřehu Zábřeh  
4.5. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
6.-7.5. ČPS 2 USD Trnávka S.Žižkov 1. a 2.ČPS (nom.)
  S 2 Slalomy v Táboře VS Tábor  
  W 4 Sjezdy a sprinty ve Dv. Králové Dv.Král. 2 + 2
13.-14.5. ČPS 2 USD Roudnice n.L. Roudnice 3. a 4.ČPS(nom.)
  S 2 Slalomy na Paraplíčku Žel.Brod  
  S 2 Slalomy v Ostravě Tzunami  
17.5. S+Wsp. 2 Slalom a sprint v Olomouci Olomouc KP 1 + 1
18.5. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
20.-21.5. ČPW 2 USD Roudnice -2x sprint, Roudnice 7. a 8.ČPW
  S 2 Slalomy v Opavě  KK Opava  
  S 2 Sušické slalomy Sušice  
27.-28.5. NKZ 2 USD Veltrusy Kralupy 1. a 2.NKZ
  W 2 Krumlovské sjezdy Č.Kruml.  
      MČR C2 mix     
  S 2 Krumlovské slalomy Č.Kruml.  
2.6. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
3.-4.6. S 2 Slalomy v Kroměříži Kroměříž 1. a 2.ČPž
  W 1 Sprint v Kroměříži Kroměříž 1.ČPž
10.-11.6. ČPS 2 USD Troja USK Pha 5. a 6.ČPS
      MČR+U23    
17.-18.6. S   SP USD Praha Troja    
  W 4 MČR dorost. a  žáků ve sjezdu VS Desná 2.. a 3.ČPž
      v Postřelmově    
24.-25.6. S 2 Křivoklátské slalomy Rakovník  
      MČR veteránů     
  S+Wsp. 4 Slalomy a sprinty ve Veselí n.M. SK Veselí 2+2 
1.-2.7. S+W 3 Vysokomýtské slalomy a sjezd Vys.Mýto 3.a 4.ČPž slalom
  S 2 Slalomy v Kadani Kadaň  
8.7. W 1 Sjezd ve Strakonicích Soběslav  
8.-9.7. S 2 Slalomy ve Strakonicích Ot.Strak  
  S 2 Slalomy v D.Kounicích  VSDK  
15.-16.7. S 4 Slalomy na Chrudimce Pardubice  
  S 2 Letní slalomy v Č. Vrbném SKVS ČB  
      MČR C2Ž    
22.-23.7. S 4 Slalomy na Chrudimce Pardubice  
29.-30.7. W 4 Sj. a sp. v Třebechovicích Třebech. 2 + 2
  S 2 Podřipské slalomy Roudnice  
5.-6.8. S   ECA CUP České Vrbné SKVS ČB  
  S 2 Slalomy pod Borskou přehradou Loko Plz  
12.-13.8 S 2 O štít města Benátek Benátky  
  S 2 Slalomy v Brně KK Brno  
19.-20.8. ČPW 3  USD Č.Vrbné-2x sprint Pardub. 9. a 10.ČPW
      MČR dospělí, U23, veteráni, družstva    
      ECA CUP ve sprintu    
    2 4. a 5. ČPž klasik + sprint   4. a 5.ČPž
  S 2 Memoriál J.Froňka Kralupy  
23.-24.8. W 1 Nominační závod na MS ve sprintu Roudnice  
    1 ECA CUP ve sprintu    
26.-27.8. ČPS+NKZ 2 Lipno  SKVS ČB 7.,8.ČPS,3.,4,NKZ
  ČPW 2 Lipno - klasik+sprint Č.Kruml. 11. a 12.ČPW
      MČR klasik    
2.9.   1 Východoč. vodácký maraton KVT Pardubice
2.-3.9. S 2 MČR žáků slalomu Brandýs n.L. Dukla B. 5.ČPž
  W 2 MČR žáků sprintu Brandýs n.L. Dukla B. 6.ČPž
9.-10.9. S 2 MČR dorostu slalom Křivoklát Rakovník  
  W 2 MČR dorostu sprint Křivklát Rakovník  
16.-17.9. NKZ 2 USD Roudnice n.L. Roudnice 5. a 6.NKZ
30.9.-1.10. S 2 Hanácké slalomy Olomouc  
  S 2 Slalomy v Třebechovicích Třebech.  
7.10.     BOBR CUP Litovel  
7.-8.10. S 2 Slalomy ve Strakonicích Klatovy  
14.10.   1 Krumlovský maraton Č.Kruml  
21.10. W 2 Podzimní sjezdy na Lužnici Bechyně  
           
           

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo CEPSlogo LITOVELlogo Galasportlogo OPTREALlogo GRM systemlogo AutoTreid      

Partneři

logo HIKOlogo PlantInspekta
Mediální partneři
logo Ceska Televizelogo Media Bohemia