Kanoe.cz

Slalom a sjezd

Kalendář závodů ČSKDV

Kalendář závodů ČSKDV, rok 2017

závoddatumvýsledkystav
 
Sjezdy na Svitavě + KP Jihomoravského kraje Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis rozpis
1Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje18.03.2017xls   pdf   xlsschváleno
18.03.17 17:22
2Sjezd na Svitavě - přebor Brna18.03.2017xls   pdf   xlsschváleno
18.03.17 17:22
Sjezdy ve Veselí nad Moravou SK Veselí nad Moravou
    rozpis rozpis
3Sjezd ve Veselí nad Moravou19.03.2017Závod zrušen: malo přihlášených
4Sjezd ve Veselí nad Moravou19.03.2017Závod zrušen: málo péřihlášených
Sjezdy v Hanušovicích TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis rozpis
5Sjezd v Hanušovicích25.03.2017xls   pdf   xlsschváleno
28.03.17 14:38
6Sjezd v Hanušovicích25.03.2017xls   pdf   xlsschváleno
28.03.17 14:38
7Sjezd v Hanušovicích26.03.2017xls   pdf   xlsschváleno
28.03.17 14:38
8Sjezd v Hanušovicích26.03.2017xls   pdf   xlsschváleno
28.03.17 14:38
Sjezdy na Sázavě Bohemians Praha
    rozpis rozpis
11Sjezd na Sázavě01.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
04.04.17 15:20
12Sjezd na Sázavě01.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
04.04.17 15:20
13Sjezd na Sázavě02.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
04.04.17 15:20
14Sjezd na Sázavě02.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
04.04.17 15:20
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
    rozpis rozpis
938. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje01.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
04.04.17 15:44
1038. ročník závodu Stružnická peřej02.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
04.04.17 15:44
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
15Sjezd na Chrudimce06.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
10.04.17 21:14
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis rozpis
24Jarní sjezd na Lužnici08.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
09.04.17 21:06
25Jarní sjezd na Lužnici08.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
09.04.17 21:06
26Jarní sjezd na Lužnici09.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
09.04.17 21:06
27Jarní sjezd na Lužnici09.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
09.04.17 21:07
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    rozpis rozpis
20Sjezd v Hanušovicích08.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
08.04.17 19:01
21Sjezd v Hanušovicích08.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
08.04.17 19:01
22Sjezd v Hanušovicích09.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
09.04.17 21:15
23Sjezd v Hanušovicích09.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
09.04.17 21:16
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
16Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať08.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
09.04.17 09:15
17Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať08.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
09.04.17 09:15
18Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať09.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
09.04.17 21:10
19Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať09.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
09.04.17 21:10
Spálovské slalomy Delfín Jablonec
    rozpis rozpis
30Spálovský slalom na Kamenici 15.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
17.04.17 22:04
31Spálovský slalom na Kamenici 16.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
17.04.17 22:04
1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Bohemians Praha
    rozpis rozpis
281. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici15.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
17.04.17 07:18
292. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici16.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
17.04.17 07:18
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
32Sjezd na Chrudimce20.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
26.04.17 09:30
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 UP Olomouc
    rozpis rozpis
333. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně22.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
24.04.17 12:55
344. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U2323.04.2017xls   pdf   xlsschváleno
24.04.17 12:55
155MČR U23 v klasickém sjezdu + nominační závod juniorů23.04.2017xls   pdf   schváleno
24.04.17 12:55
Trutnovské slalomy Loko Trutnov
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 27.04.2017 18:00:00
35Trutnovský slalom - 53. ročník29.04.2017   
36Trutnovský slalom - 53. ročník30.04.2017   
Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
    rozpis rozpis
37Slalom v Zábřehu29.04.2017   
38Slalom v Zábřehu30.04.2017   
5. a 6. Český pohár ve sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů klasik + MČR družstev klasik TJ Loko Plzeň
    rozpis rozpis
39Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu29.04.2017   
405. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile29.04.2017   
416. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů30.04.2017   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
42Sjezd na Chrudimce04.05.2017   
1. a 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závody SK Žižkov
    rozpis rozpis
491. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod06.05.2017   
502. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod07.05.2017   
Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje VS Tábor
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 03.05.2017 22:00:00
47Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje06.05.2017   
48Slalom O štít města Tábora07.05.2017   
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 01.05.2017 23:59:00
43Sprint ve Dvoře Králové06.05.2017   
44Sprint ve Dvoře Králové06.05.2017   
45Sjezd ve Dvoře Králové07.05.2017   
46Sjezd ve Dvoře Králové07.05.2017   
3. a 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Roudnici + nominační závody Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
533. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Roudnici + nominační závod13.05.2017   
544. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Roudnici + nominační závod14.05.2017   
Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
    rozpis rozpis
51Slalom na Paraplíčku13.05.2017   
52Slalom na Paraplíčku14.05.2017   
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
    rozpis rozpis
55Slalom v Ostravě13.05.2017   
56Slalom v Ostravě14.05.2017   
Slalom a sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    rozpis rozpis
57Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje17.05.2017   
58Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje17.05.2017   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
59Sjezd na Chrudimce18.05.2017   
Slalomy v Opavě KK Opava
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 13.05.2017 00:00:00
60Slalom v Opavě20.05.2017   
61Slalom v Opavě21.05.2017   
Slalomy v Sušici Klub vodních sportů Sušice z.s.
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 17.05.2017 18:00:00
62Slalom v Sušici , ČP předžáků20.05.2017   
63Slalom v Sušici, ČP předžáků21.05.2017   
7. a 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
647. Český pohár ve sprintu v Roudnici20.05.2017   
658. Český pohár ve sprintu v Roudnici21.05.2017   
1. a 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 23.05.2017 23:59:00
681. Národní kontrolní závod ve Veltrusech27.05.2017   
692. Národní kontrolní závod ve Veltrusech28.05.2017   
Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
66Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix27.05.2017   
67Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje28.05.2017   
Slalomy o pracku krumlovského medvěda SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
70Slalom "O pracku krumlovského medvěda"27.05.2017   
71 Down-Town-slalom28.05.2017   
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
72Sjezd na Chrudimce02.06.2017   
Sprint v Kroměříži + 1.ČPž VK Kroměříž
    rozpis rozpis
   
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu a 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži VK Kroměříž
    rozpis rozpis
731. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži03.06.2017   
741. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži03.06.2017   
752. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži04.06.2017   
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + MČR U23 Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
76Mistrovství ČR družstev ve slalomu v Troji10.06.2017   
775. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých10.06.2017   
786. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U2311.06.2017   
Světový pohár ve slalomu v Tróji Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
832017 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Praha17.06.2017-18.06.2017   
MČR dorostu a žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2. a 3. ČPž Vodní sporty Desná
    rozpis rozpis
79MČR dorostu družstev ve sjezdu v Postřelmově17.06.2017   
80MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž17.06.2017   
81MČR žáků družstev ve sjezdu18.06.2017   
82MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž18.06.2017   
Akademické MČR ve slalomu a sprintu Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
153Akademické MČR ve slalomu20.06.2017   
154Akademické MČR ve sprintu20.06.2017   
XXXII. ročník Křivoklátských slalomů + MČR veteránů KK Rakovník
    rozpis rozpis
84XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů24.06.2017   
85XXXII. ročník Křivoklátského slalomu25.06.2017   
Slalomy a sprinty ve Veselí n.M. SK Veselí nad Moravou
    rozpis rozpis
86Slalom ve Veselí n.M.24.06.2017   
87Sprint ve Veselí n.M.24.06.2017   
88Slalom ve Veselí n.M.25.06.2017   
89Sprint ve Veselí n.M.25.06.2017   
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu a veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě SKK Vysoké Mýto
    rozpis rozpis
92Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě01.07.2017   
933. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě01.07.2017   
944. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě02.07.2017   
Slalomy v Kadani TJ DNT VS Kadaň
    rozpis rozpis
90Slalom v Kadani01.07.2017   
91Slalom v Kadani02.07.2017   
Sjezd ve Strakonicích SK Domeček Soběslav
    rozpis rozpis
97Sjezd ve Strakonicích08.07.2017   
Slalomy ve Strakonicích Otava Strakonice
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 05.07.2017 00:00:00
98Slalom ve Strakonicích08.07.2017   
99Slalom ve Strakonicích09.07.2017   
Slalomy v Dolních Kounicích VS Dolní Kounice
    rozpis rozpis
95Slalom v Dolních Kounicích08.07.2017   
96Slalom v Dolních Kounicích09.07.2017   
Slalomy na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
100Slalom na Chrudimce15.07.2017   
101Slalom na Chrudimce16.07.2017   
Letní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
102Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy15.07.2017   
103Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího16.07.2017   
Slalomy na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
104Slalom na Chrudimce22.07.2017   
105Slalom na Chrudimce23.07.2017   
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis rozpis
108Sjezd v Třebechovicích29.07.2017   
109Sprint v Třebechovicích29.07.2017   
110Sjezd v Třebechovicích30.07.2017   
111Sprint v Třebechovicích30.07.2017   
Podřipské slalomy v Roudnici Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
106Podřipský slalom v Roudnici29.07.2017   
107Podřipský slalom v Roudnici30.07.2017   
ECA CUP ve slalomu v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
112ECA CUP ve slalomu v Českém Vrbném05.08.2017-06.08.2017   
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
    rozpis rozpis
113Slalom pod Borskou přehradou05.08.2017   
114Slalom pod Borskou přehradou06.08.2017   
Slalomy O štít města Benátek SK VS Karbo Benátky
    rozpis rozpis
117Slalom O štít města Benátek12.08.2017   
118Slalom O štít města Benátek13.08.2017   
Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis rozpis
115Slalom v Brně12.08.2017   
116Slalom v Brně13.08.2017   
Slalomy ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
119Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st.19.08.2017   
120Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st.20.08.2017   
9. a 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR dospělých, MČR U23, MČR veteránů, MČR družstev, 3. ECA CUP + 4. a 5. ČPž ve sjezdu a sprintu TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
121Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném19.08.2017   
1224. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném19.08.2017   
1239. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR dospělých, MČR U23, MČR veteránů19.08.2017   
12410. Český pohár ve sprintu + 3. ECA CUP v Českém Vrbném20.08.2017   
1255. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném20.08.2017   
Nominační závod na MS ve sprintu + 4. ECA CUP ve sprintu v Roudnici Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
126Nominační závod na MS ve sprintu23.08.2017   
1274. ECA CUP ve sprintu24.08.2017   
7. a 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. a 4. Národní kontrolní závod na Lipně SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
1307. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Liphně26.08.2017   
1318. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně27.08.2017   
11. a 12. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR v klasickém sjezdu SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
12811. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR26.08.2017   
12912. Český pohár ve sprintu na Lipně27.08.2017   
Východočeský vodácký maraton SK Modrá Hvězda Pardubice
    rozpis rozpis
136Východočeský vodácký maraton02.09.2017   
Mistrovství ČR žáků ve slalomu a sprintu v Brandýse n.L. DUKLA Brandýs
    rozpis rozpis
132Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.02.09.2017   
133Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.02.09.2017   
134Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu03.09.2017   
135Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.03.09.2017   
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu a sprintu na Křivoklátě KK Rakovník
    rozpis rozpis
137Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě09.09.2017   
138Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu na Křivoklátě09.09.2017   
139Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě10.09.2017   
140Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu na Křivoklátě10.09.2017   
5. a 6. Národní kontrolní závod v Roudnici Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
1415. Národní kontrolní závod v Roudnici16.09.2017   
1426. Národní kontrolní závod v Roudnici17.09.2017   
Hanácké slalomy UP Olomouc
    rozpis rozpis
145Hanácký slalom30.09.2017   
146Hanácký slalom01.10.2017   
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis rozpis
143Slalom v Třebechovicích30.09.2017   
144Slalom v Třebechovicích01.10.2017   
Klatovské slalomy ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči Kanoistický klub Klatovy z.s.
    rozpis rozpis
148Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči07.10.2017   
149Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči08.10.2017   
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis rozpis
147BOBR CUP07.10.2017   
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
150Krumlovský maraton14.10.2017   
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis rozpis
151Podzimní sjezd na Lužnici21.10.2017   
152Podzimní sjezd na Lužnici21.10.2017   

Generální partner logo Skupina ČEZ 

Hlavní partneři

logo OPTREALlogo OPTREALlogo OPTREALlogo OPTREAL      

Partneři

logo PLANTinspektalogo PLANTinspekta
Mediální partneři
logo PLANTinspektalogo PLANTinspekta