Kanoe.cz

Olympijské naděje

5. - 6. června 2019 proběhne v Roudnici nad Labem mezinárodní závod olympijských nadějí.

 Tento závod nebyl na začátku roku v delegacích. Pokud byste měli zájem zde rozhodovat, dejte mi vědět (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Předběžný program závodu:

Sobota 5. 10:

7: 00 výdej startovní čísel a startovních listin/ bibs and start lists distribution

8:00 otevření trati/ course opening

8: 00 porada rozhodčích/ judges meeting 8:45 měřená předjízda / forerunners the hole runs 9:00 Kvalifikace prvního závodu/ qualification the first race (start intervals 50 sec) Kategorie: U 23, U 14, U16, U18 v pořadí kategorií: K1-ž ,C1-m., C1-ž, K1-m, C2-mix Categories: U 23, U 14, U16, U18 in competition: K1-w ,C1-m., C1-w, K1-m, C2-mix

12: 00 - 13: 00 přestávka/ break

13:00 Finále/ the final runs (start intervals 50 sec) Kategorie: U23, U 14, U16, U18 v pořadí kategorií: K1-ž ,C1-m., C1-ž, K1-m, C2-mix Categories: U 23, U 14, U16, U18 in competition: K1-w ,C1-m., C1-w, K1-m, C2-mix

16:30 stavba trati druhého závodu/ course setting for the 2 nd race 18:00 ukázková jízda/ demonstration run (participation of the course)

NEDĚLE / SUNDAY 06.10.

8:00 otevření tratě / course opening 8:00 porada rozhodčích / Judges meeting

9:00 kvalifikace druhého závodu / qualification the second race (start intervals 50 sec) Kategorie: U 23, U 14, U16, U18 v pořadí kategorií: K1-ž ,C1-m., C1-ž, K1-m, C2-mix Categories: U 23, U 14, U16, U18 in competition: K1-w ,C1-m., C1-w, K1-m, C2-mix

12:00 - 13:00 přestávka / break

13:00 - 16:00 finálové jízdy/ the finals runs (start intervals 50 sec) Kategorie: U 23, U 14, U16, U18 v pořadí kategorií: : K1-ž ,C1-m., C1-ž, K1-m, C2-mix Categories: U 23, U 14, U16, U18 in competition: K1-w ,C1-m., C1-w, K1-m, C2-mix

16:30 vyhlášení výsledků a zakončení závodu / prize giving and closing ceremony

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů