Kanoe.cz

Termínová listina ČSK DV 2005

Aktualizovaná termínová listina v kanoistice na divokých vodách pro rok 2005 s čísly závodů.
Upozorňuji, že byla odstraněna chyba u závodů v Bechyni. Zde se v termínu 2.-3.4.2005 konají 4 závody ve sjezdu a žádný slalomový závod. Za chybu v předchozí zveřejněné termínovce se pořadatelům omlouvám.

Termínovka ke stažení ve formátu excel  - 30.5 kB
datum

č.záv.

sl

sj

závod - místopořadatel
     
05.03.-06.03.1,2 

2

Přebor Brna ve sjezduKK Spoj Brno
10.03.3 

1

Sjezd na ChrudimcePardubice
12.03.-13.03.     
19.03.-20.03.

4,5,6,7

 

4

Sjezdy v KrhanicíchTechnika Praha
19.03.-20.03.

8,9,10,11

 

4

Sjezdy v HanušovicíchTJ Šumperk
26.03.-27.03.

12,13,14,15

 

4

Sjezdy v HanušovicíchVS D.Kounice
02.04.-03.04.

16,17,147,148

4

Sjezdy V BechyniBechyně
02.04.

18,19,

2

 Slalomy na StvořidlechLedeč n/S
02.04.-03.04.

20,21,22,23

2

2

50.ročníkValašských slalomů a sprintůTJ Val.Meziříčí
07.04.24 

1

Sjezd na ChrudimcePardubice
09.04.-10.04.25,26 

2

1.a 2.ČP žáků + veřejný sjezdKK Spoj Brno 
16.04.-17.0427,28 

2

1.a2.ČP sjezd -KameniceTurnov
16.04.29 

1

sjezd na KameniciTurnov
16.04.-17.04.30,31

2

 Slalomy v České LípěČ.Lípa
23.04.-24.04.32,33

2

 1.a 2.ČP slalom ž. + veřejný slalomOpava
23.04.-24.04.34,35

2

 slalomy ve VeltrusíchKralupy
23.04.-24.04.145,146

2

 slalomy na ÚpěTrutnov
30.04.-01.05.36,37 

2

3.a 4.ČP sjezd - Č.PilaBlovice
30.04.38 

1

MČR družstev sjezd sen.  Č.PilaBlovice
30.04.-01.05.

39,40

2

 slalomy v KadaniKadaň
30.04.-01.05.41,42

2

 slalomy na BečvěTJ Val.Meziříčí
04.05.43,44

1

1

akademické MČR - OlomoucOlomouc
07.05.-08.05.46,47

2

 1.a 2. NKZ  - VeltrusyKralupy
14.05.-15.05.48,49

2

 1.a 2.ČP slalom - Šp.MlýnSKP
14.05.-15.05.50,51 

2

5.a 6.ČP sjezd - Šp.Mlýn,MČR sjezd seniořiOlomouc
14.05.-15.05.52,53

2

 3.a 4.ČP slalom ž. + veřejný slalomČ.Skalice
19.05.54 

1

Sjezd na ChrudimcePardubice
21.05.-22.05.55,56 

2

3. a 4. ČP sjezd ž.+ veřejný sjezd - ChrudimkaPardubice
21.05.-22.05.57,58

2

 slalomy v SušiciSušice
21.05.-22.05.59,60 

2

sjezdy v SušiciPlzeň
21.05.-22.05.61,62

2

 slalomy v OpavěOpava
28.05.-29.05.63,64

2

 3.a 4.ČP slalom - TrnávkaS.Žižkov
28.05.-29.05.65,66

3

 slalomy na ParaplíčkuŽ.Brod
28.05.-29.05.67,68

2

 slalomy v KroměřížiVK Kroměříž
28.05.-29.05.

69,70

2

 slalomy v TábořeVS Tábor
01.06.71 

1

Sjezd na ChrudimcePardubice
04.06.-05.06.72,73

2

 5.a 6. ČP slalom - TrojaUSK
04.06.-05.06.74,75

2

 slalomy na KřivoklátuKK Rakovník
04.06.76,77 

1

Hanácký maratonOlomouc
11.06.-12.06.78,79

2

 3.a 4. NKZ -  Roudnice n/LRoudnice n/L
18.06.-19.06.80,81 

2

7.a 8.ČP sjezd - Teplá, MČR juniorů sjezdHubertus KV
18.06.-19.06.82,83

2

 5.a 6. ČP slalom ž. - PísekPísek
25.06.-26.06.

84,85,86

2

1slalomy a sjezd ve Vysokém MýtěV.Mýto
25.06.-26.06.

87,88,89,90

2

2slalomy a sjezdy ve StrakonicíchStrakonice
25.06.-26.06. 

1

 ME seniorů slalom - Tacen 
25.06.-26.06.91,92

2

 slalomy v KounicíchVS D.Kounice
02.07.-03.07.93,94

2

 7.a 8.ČP slalom ž.+ veřejný slalom Č.VrbnéČ.Budějovice
09.07.-10.07.95,96 

2

6.a 7.ČP sprint.ž.+ veřejný sprint - TrojaUSK
09.07.-10.07.   SP .slalom - AthenyŘecko
09.07.-10.07.   PRE jun.SolkanSlovinsko
16.07.-17.07

97,98,99

1

1

MČR veteránů sl. a sj.+ veřejný slalom - HubertusKlášterec n/O
16.07.-17.07.   SP slalom - Augsburg 
16.07.-17.07.100,101

2

 slalomy ve Veselí n/MSK Veslí n/M
23.07.-24.07.102,103

2

 slalomy v Roudnici n/LRoudnice n/L
23.07.-24.07.   ME sen.a jun. Sjezd - ChalauxFrancie
23.07.-24.07.   SP slalom - Seu d UrgelŠpanělsko
30.07.-31.07.200  PRE MS slalom - TrojaUSK Praha
30.07.-31.07.104,105

2

 slalomy v ZábřehuVS Zábřeh
30.07.-31.07.106,107

2

 slalomy v Českém VrbnémČ.Budějovice
06.08.-07.08.108,109

2

 slalomy v Českém VrbnémČ.Budějovice
06.08.-07.08.110,111

2

 9.a 10.ČP slalom ž.+ veřejný slalom - VírSpoj Brno
13.08.-14.08.112,113

 

2

8.a 9.ČP sjezd ž. + veřejný sjezd - SalcaOlomouc
13.08.-14.08.114,115

2

 slalomy v PlzniPlzeň
20.08.-21.08.116,117

2

 slalomy v Benátkách nad J.Benátky n/J
20.08.-21.08. 

 

 ME jun. + 23 let KrakowPolsko
27.08.-28.08118,119

1

1

MČR žáci  sl+sj - KřivoklátKK Rakovník
03.09.-04.09120,121

2

 7.a 8. ČP slalom, MČR slalom sen. - LipnoČ.Budějovice
03.09.-04.09122,123 

2

9.a 10.ČP sjezd+ MČR sjezd sprint - LipnoOpava
08.09.124 

1

sjezd na ChrudimcePardubice
10.09.-11.09.125 

1

MČR sprint + sjezd družstva dorost.+ ČP žáků - ŽimroviceOpava
10.09.-11.09.126 

1

sjezdy v ŽimrovicíchOpava
10.09.-11.09.127,128

2

 slalomy ve VeltrusíchKralupy
17.09.-18.09.129

1

 MČR slalom dor.- TrojaUSK
17.09.130,131 

2

sjezdy na HloučeleOP Prostějov
24.09.-25.09.132,133

2

 5.a 6. NKZ  -  Č.VrbnéČ.Budějovice
01.10.-02.10.134,135

2

 slalomy v TřebechovicíchTřebechovice p/O
01.10.-02.10.136,137

2

 slalomy v OlomouciOlomouc
01.10.-02.10.138,139,140,141

2

2

slalomy a sjezdy v BlovicíchBlovice
01.10.-02.10.   MS slalom sen.  - PenrithAustrálie
15.10.142 

1

Krumlovský vodácký maratónKrumlov
22.10.143,144 

2

sjezdy v BechyniBechyně
Za závodní komisi ČSK d.v 
                            Jaroslav Netík

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů