Kanoe.cz

Termínová listina ČSK KDV 2017

Terminova__listina_CSKDV_2017-03-022017.xls

18.3. W 2 Sjezdy na Svitavě KK Brno  
19.3. W 2 Sjezdy ve Veselí n.M. SK Veselí  
25.-26.3 W 4 Sjezdy v Hanušovicích Litovel  
1.-2.4. W 4 Sjezdy na Sázavě Boh.Pha  
  S 2 Stružnická peřej Č.Lípa  
6.4. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
8.-9.4. W 4 Jarní sjezdy na Lužnici Bechyně  
  W 4 Sjezdy v Hanušovicích VS Desná  
  S 4 Jarní slalomy v Č. Vrbném SKVS ČB  
15.-16.4 ČPW 2 Kamenice - klasik Boh.Pha 1. a 2.ČPW
  S 2 Spálovské slalomy Jablonec  
20.4. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
22.-23.4. ČPW 2 Špindlerův Mlýn - klasik Olomouc 3. a 4. ČPW
      MČR U23    
29.-30.4. ČPW 3 Čeňkova Pila - sprint+klasik Loko Plz 5. a 6.ČPW
      MČR veteránů  klasik a MČR družstev klasik  
  S 2 Trutnovské slalomy Trutnov  
  S 2 Slalomy v Zábřehu Zábřeh  
4.5. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
6.-7.5. ČPS 2 USD Trnávka S.Žižkov 1. a 2.ČPS (nom.)
  S 2 Slalomy v Táboře VS Tábor  
  W 4 Sjezdy a sprinty ve Dv. Králové Dv.Král. 2 + 2
13.-14.5. ČPS 2 USD Roudnice n.L. Roudnice 3. a 4.ČPS(nom.)
  S 2 Slalomy na Paraplíčku Žel.Brod  
  S 2 Slalomy v Ostravě Tzunami  
17.5. S+Wsp. 2 Slalom a sprint v Olomouci Olomouc KP 1 + 1
18.5. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
20.-21.5. ČPW 2 USD Roudnice -2x sprint, Roudnice 7. a 8.ČPW
  S 2 Slalomy v Opavě  KK Opava  
  S 2 Sušické slalomy Sušice  
27.-28.5. NKZ 2 USD Veltrusy Kralupy 1. a 2.NKZ
  W 2 Krumlovské sjezdy Č.Kruml.  
      MČR C2 mix     
  S 2 Krumlovské slalomy Č.Kruml.  
2.6. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
3.-4.6. S 2 Slalomy v Kroměříži Kroměříž 1. a 2.ČPž
  W 1 Sprint v Kroměříži Kroměříž 1.ČPž
10.-11.6. ČPS 2 USD Troja USK Pha 5. a 6.ČPS
      MČR+U23    
17.-18.6. S   SP USD Praha Troja    
  W 4 MČR dorost. a  žáků ve sjezdu VS Desná 2.. a 3.ČPž
      v Postřelmově    
24.-25.6. S 2 Křivoklátské slalomy Rakovník  
      MČR veteránů     
  S+Wsp. 4 Slalomy a sprinty ve Veselí n.M. SK Veselí 2+2 
1.-2.7. S+W 3 Vysokomýtské slalomy a sjezd Vys.Mýto 3.a 4.ČPž slalom
  S 2 Slalomy v Kadani Kadaň  
8.7. W 1 Sjezd ve Strakonicích Soběslav  
8.-9.7. S 2 Slalomy ve Strakonicích Ot.Strak  
  S 2 Slalomy v D.Kounicích  VSDK  
15.-16.7. S 4 Slalomy na Chrudimce Pardubice  
  S 2 Letní slalomy v Č. Vrbném SKVS ČB  
      MČR C2Ž    
22.-23.7. S 4 Slalomy na Chrudimce Pardubice  
29.-30.7. W 4 Sj. a sp. v Třebechovicích Třebech. 2 + 2
  S 2 Podřipské slalomy Roudnice  
5.-6.8. S   ECA CUP České Vrbné SKVS ČB  
  S 2 Slalomy pod Borskou přehradou Loko Plz  
12.-13.8 S 2 O štít města Benátek Benátky  
  S 2 Slalomy v Brně KK Brno  
19.-20.8. ČPW 3  USD Č.Vrbné-2x sprint Pardub. 9. a 10.ČPW
      MČR dospělí, U23, veteráni, družstva    
      ECA CUP ve sprintu    
    2 4. a 5. ČPž klasik + sprint   4. a 5.ČPž
  S 2 Memoriál J.Froňka Kralupy  
23.-24.8. W 1 Nominační závod na MS ve sprintu Roudnice  
    1 ECA CUP ve sprintu    
26.-27.8. ČPS+NKZ 2 Lipno  SKVS ČB 7.,8.ČPS,3.,4,NKZ
  ČPW 2 Lipno - klasik+sprint Č.Kruml. 11. a 12.ČPW
      MČR klasik    
2.9.   1 Východoč. vodácký maraton KVT Pardubice
2.-3.9. S 2 MČR žáků slalomu Brandýs n.L. Dukla B. 5.ČPž
  W 2 MČR žáků sprintu Brandýs n.L. Dukla B. 6.ČPž
9.-10.9. S 2 MČR dorostu slalom Křivoklát Rakovník  
  W 2 MČR dorostu sprint Křivklát Rakovník  
16.-17.9. NKZ 2 USD Roudnice n.L. Roudnice 5. a 6.NKZ
30.9.-1.10. S 2 Hanácké slalomy Olomouc  
  S 2 Slalomy v Třebechovicích Třebech.  
7.10.     BOBR CUP Litovel  
7.-8.10. S 2 Slalomy ve Strakonicích Klatovy  
14.10.   1 Krumlovský maraton Č.Kruml  
21.10. W 2 Podzimní sjezdy na Lužnici Bechyně  
           
           

Směrnice ČSK sekce KDV 2017

Předsedkyně Závodní komise ČSK sekce KDV zde zveřejňuje návrh Směrnice pro závodění v kanoistice na divokých vodách 2017, který bude projednán na Konferenci sekce DV dne 14.1.2017.

Live video přenosy

Online video vysílání a záznamy z různých vodáckých akcí.

Historie kanoistiky

Shrnutí historie kanoistiky celosvětově i v Čechách a na Moravě 

Milan Bílý, FTVS UK

Kalendář závodů ČSKDV

Kalendář závodů ČSKDV, rok 2019

závoddatumvýsledkystav
 
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis rozpis
1Sjezd na Svitavě - krajský přebor16.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
18.03.19 15:21
2Sjezd na Svitavě - přebor Brna16.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
18.03.19 15:21
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    rozpis rozpis
3Sjezd v Hanušovicích23.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.03.19 09:07
4Sjezd v Hanušovicích23.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.03.19 09:07
5Sjezd v Hanušovicích24.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.03.19 20:15
6Sjezd v Hanušovicích24.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.03.19 20:15
Sjezdy na Sázavě TJ Bohemians Praha
    rozpis rozpis
7Sjezd na Sázavě30.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
31.03.19 22:08
8Sjezd na Sázavě30.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
31.03.19 22:08
9Sjezd na Sázavě31.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
31.03.19 22:08
10Sjezd na Sázavě31.03.2019xls   pdf   xlsschváleno
31.03.19 22:08
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
11Sjezd na Chrudimce04.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 09:21
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
16Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 10:31
17Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 10:32
18Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 17:01
19Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 10:32
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis rozpis
12Jarní sjezd na Lužnici06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 09:41
13Jarní sjezd na Lužnici06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 09:41
14Jarní sjezd na Lužnici07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 09:41
15Jarní sjezd na Lužnici07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 09:41
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    rozpis rozpis
20Dolnostudénské sjezdy06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:03
21Dolnostudénské sjezdy06.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:03
22Dolnostudénské sjezdy07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:03
23Dolnostudénské sjezdy07.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:03
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě KK Opava
    rozpis rozpis
241.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě13.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:34
252. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě14.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
17.04.19 11:34
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
26Sjezd na Chrudimce18.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.05.19 07:57
1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu TJ Bohemians Praha
    rozpis rozpis
271. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici20.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
22.04.19 07:27
282.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici21.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
22.04.19 07:27
3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23, veteránů a družstev na Čeňkově Pile TJ Loko Plzeň
    rozpis rozpis
353. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile27.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.04.19 07:37
36Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile27.04.2019xls   pdf   schváleno
29.04.19 07:49
374. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile28.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.04.19 07:37
Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
    rozpis rozpis
33Slalom v Zábřehu27.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.04.19 08:11
34Slalom v Zábřehu28.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.04.19 08:11
Stružnická peřej SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
    rozpis rozpis
3840. ročník Stružnická peřej27.04.2019Závod zrušen: malá účast, málo vody
3940. ročník Stružnická peřej28.04.2019Závod zrušen: malá účast, málo vody
55. ročník Trutnovských slalomů + 1.Český pohár veteránů Loko Trutnov
    rozpis rozpis
3155. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů27.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.04.19 14:58
3255. ročník Trutnovského slalomu28.04.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.04.19 14:58
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
40Sjezd na Chrudimce02.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.06.19 14:49
50. ročník Slalomů o štít města Tábora + 2.ČP veteránů + KP Jihočeského kraje VS Tábor
    rozpis rozpis
4550. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 21:43
4650. ročník Slalomu o štít města Tábora 05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 21:44
1. a 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závody TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
471. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 07:25
482. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 07:25
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
    rozpis rozpis
41Sprint ve Dvoře Králové04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 22:00
42Sprint ve Dvoře Králové04.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 22:00
43Sjezd ve Dvoře Králové05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 22:00
44Sjezd ve Dvoře Králové05.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.05.19 22:00
3. a 4 Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závody Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
523. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod 11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
12.05.19 22:45
534. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
12.05.19 22:45
Slalomy "O pracku krumlovského medvěda" SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
56Slalom "O pracku krumlovského medvěda"11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 10:38
57Slalom "O pracku krumlovského medvěda"12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 10:38
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
51Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
12.05.19 23:04
Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
    rozpis rozpis
49Slalom na Paraplíčku11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 11:03
50Slalom na Paraplíčku12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 11:03
Slalomy v Ostravě VK Tzunami Ostrava
    rozpis rozpis
54Slalom v Ostravě 11.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 14:58
55Slalom v Ostravě 12.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.05.19 14:58
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    rozpis rozpis
58Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje15.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
15.05.19 20:55
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
59Sjezd na Chrudimce16.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.06.19 14:56
1. a 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
601. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.18.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
19.05.19 08:59
612. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.19.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
19.05.19 20:11
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje UP Olomouc
    rozpis rozpis
62Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje22.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
23.05.19 12:11
Slalomy v Sušici Klub vodních sportů Sušice z.s.
    rozpis rozpis
63Slalom v Sušici25.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
28.05.19 15:22
64Slalom v Sušici26.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.05.19 22:33
5. a 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 + boat cross TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
655. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech 25.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
27.05.19 07:21
66Boat cross25.05.2019Závod zrušen: neoficielní závod
676. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U2326.05.2019xls   pdf   xlsschváleno
27.05.19 07:21
Slalomy v Kroměříži VK Kroměříž
    rozpis rozpis
70Slalom v Kroměříži01.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.06.19 21:56
71Slalom v Kroměříži02.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.06.19 21:56
XXXIV. ročník Křivoklátských slalomů + 3. Český pohár veteránů KK Rakovník
    rozpis rozpis
68XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů01.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
02.06.19 20:52
69XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu02.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
02.06.19 20:52
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
72Sjezd na Chrudimce06.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
20.06.19 14:18
3. a 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši UP Olomouc
    rozpis rozpis
733. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši08.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
16.06.19 18:25
744. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši09.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
16.06.19 18:25
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě KK Rakovník
    rozpis rozpis
753. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě15.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
16.06.19 21:18
764. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě16.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
16.06.19 21:18
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
77Sjezd na Chrudimce20.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
01.08.19 10:52
MČR dorostu a žáků ve sjezdu na Berounce + 1. a 2. ČPž + veřejný sjezd TJ Bohemians Praha
    rozpis rozpis
78MČR dorostu družstev ve sjezdu na Berounce22.06.2019xls   pdf   schváleno
24.06.19 14:11
79MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd22.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.06.19 14:11
80MČR žáků družstev ve sjezdu na Berounce23.06.2019xls   pdf   schváleno
24.06.19 14:12
81MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod23.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.06.19 14:12
Slalomy a sjezd ve Vysokém Mýtě SKK Vysoké Mýto
    rozpis rozpis
82Sjezd ve Vysokém Mýtě29.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.06.19 20:30
83Slalom ve Vysokém Mýtě29.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.06.19 20:30
84Slalom ve Vysokém Mýtě30.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.06.19 20:30
Slalomy ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů Otava Strakonice
    rozpis rozpis
87Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů29.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.06.19 08:50
88Slalom ve Strakonicích30.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.06.19 20:30
Slalomy v Dolních Kounicích TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
    rozpis rozpis
85Slalom v Dolních Kounicích29.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.07.19 07:30
86Slalom v Dolních Kounicích30.06.2019xls   pdf   xlsschváleno
03.07.19 07:30
Slalomy v Kadani + Český pohár předžáků TJ DNT VS Kadaň
    rozpis rozpis
89Slalom v Kadani + Český pohár předžáků06.07.2019Závod zrušen: nedostatek vody
90Slalom v Kadani + Český pohár předžáků07.07.2019Závod zrušen: nedostatek vody
Letní slalomy v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
91Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů13.07.2019xls   pdf   xlsschváleno
13.07.19 18:17
92Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné14.07.2019xls   pdf   xlsschváleno
15.07.19 09:13
Pardubické slalomy na voleji TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
93Pardubický slalom na voleji20.07.2019xls   pdf   xlsschváleno
23.07.19 11:18
94Pardubický slalom na voleji21.07.2019xls   pdf   xlsschváleno
23.07.19 11:18
Slalomy v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis rozpis
95Slalom - přebor Brna27.07.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.07.19 09:09
96Slalom přebor Jm kraje28.07.2019xls   pdf   xlsschváleno
29.07.19 09:09
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis rozpis
97Sjezd v Třebechovicích27.07.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.07.19 13:55
98Sprint v Třebechovicích27.07.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.07.19 13:55
99Sjezd v Třebechovicích28.07.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.07.19 13:55
100Sprint v Třebechovicích28.07.2019xls   pdf   xlsschváleno
30.07.19 13:55
WRR + ECA CUP Trója Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
105World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja03.08.2019-04.08.2019pdf  pdf   xls 
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
    rozpis rozpis
101Slalom pod Borskou přehradou03.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.08.19 13:00
102Slalom pod Borskou přehradou04.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.08.19 13:00
Slalomy ve Veselí n.M. SK Veselí nad Moravou
    rozpis rozpis
103Slalom ve Veselí n.M.03.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.08.19 14:39
104Slalom ve Veselí n.M.04.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
06.08.19 14:39
Slalomy O štít města Benátek + MČR veteránů + 6. Český pohár veteránů SK VS Karbo Benátky
    rozpis rozpis
106Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů10.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
12.08.19 15:14
107Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů11.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
12.08.19 15:14
Slalomy ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis rozpis
108Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka17.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
19.08.19 20:53
109Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka18.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
19.08.19 20:53
7. a 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR + MČR veteránů + MČR družstev + 1 x ECA CUP individuál + 2 x ECA CUP teens + 3. a 4. ČPž ve sjezdu a sprintu TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
1103. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens17.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
19.08.19 20:29
1117. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP 17.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
19.08.19 20:29
112Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném 17.08.2019pdf    
1134. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens18.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
19.08.19 20:29
1148. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR18.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
19.08.19 20:29
5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 + MČR družstev SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
115Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně23.08.2019   
1165. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR24.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.08.19 17:18
1176. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U2325.08.2019   
9. a 10. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR v klasickém sjezdu SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis rozpis
1189. Český pohár ve sprintu na Lipně24.08.2019xls   pdf   xlsschváleno
24.08.19 16:37
11910. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR25.08.2019   
Mistrovství ČR žáků ve slalomu a sprintu v Brandýse n.L. KK Brandýs nad Labem
    rozpis rozpis
120Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.31.08.2019   
121Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.31.08.2019   
122Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.01.09.2019   
123Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.01.09.2019   
Světový pohár ve slalomu v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis
1252019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja07.09.2019-08.09.2019   
Východočeský vodácký maraton TJ Syntesia Pardubice
    rozpis rozpis
124Východočeský vodácký maraton07.09.2019   
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu a sprintu v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis rozpis
126Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném14.09.2019   
127Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném14.09.2019   
128Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném15.09.2019   
129Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu v Českém Vrbném15.09.2019   
5. a 6. Národní kontrolní závod v Troji Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 17.09.2019 23:59:59
1305. Národní kontrolní závod v Troji21.09.2019   
1316. Národní kontrolní závod v Troji22.09.2019   
Hanácké slalomy UP Olomouc
    rozpis rozpis
132Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu28.09.2019   
133Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu29.09.2019   
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis rozpis
136Slalom v Třebechovicích28.09.2019   
137Slalom v Třebechovicích29.09.2019   
Podřipské slalomy Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 26.09.2019 23:59:59
134Podřipský slalom28.09.2019   
135Podřipský slalom29.09.2019   
Klatovské slalomy ve Strakonicích Kanoistický klub Klatovy z.s.
    rozpis rozpis
138Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči05.10.2019   
139Klatovský slalom ve Strakonicích06.10.2019   
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis rozpis
140BOBR CUP05.10.2019   
Olympijské naděje Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis rozpis
144Olympijské naděje05.10.2019-06.10.2019   
Krumlovský maraton BS Vlašim
    rozpis rozpis
141Krumlovský maraton12.10.2019   
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis rozpis    přihlášky on-line přihlášky on-line do 15.10.2019 23:59:59
142Podzimní sjezd na Lužnici19.10.2019   
143Podzimní sjezd na Lužnici19.10.2019   
 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů