Kanoe.cz

Již zítra proběhne tradičně netradiční vyhlášení kanoisty roku na divoké vodě za rok 2019

2B06701D 9EA6 430B 8CE6 CA52613B0D7A O tom, kdo získá post nejlepšího kanoisty na divoké vodě, se dozvíme již zítra. Anketa je uzavřena, hlasy jsou sečteny. Bylo by překvapením, kdyby Jiří Prskavec neobhájil první místo, na již devatenáctém ročníku ankety Kanoista roku na divoké vodě. Již zítra se společně dozvíme, zda Prskavec doopravdy obsadí tu nejvyšší příčku. Neváhejte a přijeďte v 18:00 hodin, 14. prosince 2019 do Olomouce!

Celá anketa byla nabita známými jmény sportovců ze slalomu i sjezdu na divoké vodě. Aktuální mistryně Evropy Amálie Hilgertová nebo mistr Evropy Vít Prindiš na zítřejší ceremonii rozhodně nebudou chybět. Taktéž slalomáři z řad juniorů, jimiž je například Gabriela Satková, Kateřina Beková či Antonie Galušková, které prožily vskutku vysněný rok.

 Z odvětví sjezdu nesmíme zapomenout na aktuální mistryni světa Martinu Satkovou. Dále například Ondřeje Rolence, Anežku Paloudovou či Adama Satkeho.

 Želízkem v ohni se pro letošní rok stali i aktuální juniorští mistři světa ve sjezdu: Tereza Kneblová, Filip Janů a Matouš Beier. 

 Nominovaných je mnoho a vyhrát mohou jen ti nejlepší. Proto vás všechny zveme na slavnostní vyhlášení, které proběhne zítra, tedy v sobotu 14. prosince od 18:00 hodin. Celý program proběhne v kongresním sále Pegasus Regionálního centra Olomouc s.r.o.

 Těšíme se na vaši účast. 

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF