Kanoe.cz

Veřejný závod v paddlebordingu pro amatéry a závodníky

VVM banner 2018Letos poprvé a oficiálně se uskuteční v rámci 49.ročníku Východočeského vodáckého maratonu závod pro všechny nadšence SUP Paddlebordingu.
Je vypsána trať na 12km /letos bez jakéhokoliv omezení typu /, v kategoriích ženy,muži, junioři,juniorky, žáci.

Východočeský vodácký maraton 2015 - již tento víkend

thumb thumb plakat vychodoceskymaraton2015 Page 1Rádi bychom Vás pozvali na náš závod - Východočeský vodácký maraton který se letos koná 5. září. Závod je vypsán pro všechny kategorie i disciplíny /rychlostní, sjezdové, raftové, turistické paddlebordy, pramice a seakajaky/V případě zájmu zajistíme dopravu na start, ubytování, zapůjčení lodě a vybavení.

Český pohár ve sjezdu 2014 - Lipno, online výsledky

Český pohár ve sjezdu 2014 - sprint + MČR Lipno, online výsledky

Informace pro účastníky MČR dorostu ve sjezdu a ostatních víkendových sjezdových závodů v Č.Krumlově

Pořadatel závodů informuje, že s ohledem na průtok řeky v korytě v době závodů byla z důvodu dodržení časové délky závodu částečně zkrácena závodní trať. Podrobnější informace najdete v článku.

Informace k MČR veteránů v klasickém sjezdu

Vzhledem k předpokládanému vývoji počasí, a tím i stavu vody, se MČR veteránů v klasickém sjezdu pojede na, v propozicích uváděné, záložní trati na Labi ze Dvora Králové do Žirče.

Jonatán Šrámek je dvojnásobným mistrem republiky U23 ve sjezdovém sprintu

Pár překvapivých výsledků přinesly české poháry a mistrovství republiky U23 ve sjezdovém sprintu na kanále v Českých Budějovicích. Velký vítr ve výsledkové listině způsobil olomoucký Jonatán Šrámek. Mladý kajakář nejprve šokoval sobotním vítězstvím v kategorii deblkanoistů, kde zaklekl do společné lodě s oddílovým kolegou a dalším reprezentačním kajakářem Richardem Hálou.

V Českých Budějovicích se pojede o další mistrovské tituly ve sjezdovém sprintu

Sjezdaři na divoké vodě měli letos, alespoň co se týče mezinárodních akcí, dost napilno, domácí vody si ale už poměrně dlouho užívaly závodního klidu. O nadcházejícím víkendu volno končí, na kanále v Českém Vrbném bude po více než tříměsíční pauze pokračovat seriál českých pohárů.

Budějčtí sjezdaři si přivezli z Irska tři medaile

Minulý týden ve čtvrtek se skupina sjezdařů z Českých Budějovic vydala do přibližně 1900 kilometrů vzdáleného Dublinu, hlavního města Irska, aby tam bojovala o cenné kovy v jednom z mnoha vodáckých maratonů tohoto roku.

TOUR 2012

O víkendu začíná TOUR 2012 ve sjezdu na divoké vodě Již tento víkend se rozebíhá první série TOUR 2012, tentokrát s ČP žáků a samozřejmě veřejnými závody pro všechny milovníky sjezdu na divoké vodě ve Dvoře Královém.

ČEZ PRAGUE RSX

Instagram #czechcanoe

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF