Kanoe.cz

Průběžné pořadí žebříčků ČP žáků 2015

Počtářka žebříčků, paní Hana Kneblová, zde zveřejňuje průběžné pořadí žebříčků Českého poháru žáků ve slalomu a ve sjezdu 2015 po závodech v Benátkách nad Jizerou.

ČP žáků ve sjezdu 2013 - je dobojováno

Poslední víkend měsíce září doplnil poslední čísla do výsledkových listin letošního žákovského poháru ve sjezdu. Stalo se tak na hynkovské peřeji na řece Moravě mezi Olomoucí a Litovlí.

ČP žáků ve sjezdu jde do finále

Všechny sady letošních medailí na divokých vodách ve všech věkových kategoriích již byly rozděleny, ať již jde o slalom nebo o sjezd. Jedinou výjimkou, která narušuje tvrzení předchozí věty, je klasický sjezd žáků. Boje o mistrovské tituly mezi jednotlivci i oddílovými družstvy, kterých budeme svědky o nadcházejícím víkendu, budou zároveň vyvrcholením letošního ročníku žákovského poháru.

3. a 4. Český pohár žáků ve sjezdu

Od našeho úvodního setkání při letošním Českém poháru žáků již uplynul více než měsíc; to bylo na začátku května při dvou sprintech na opavském slalomovém kanálu. Asi není potřeba podrobněji připomínat, že nedávné vytrvalé deště na většině území Čech výrazně zvedly hladiny vodních toků a kromě četných materiálních škod na loděnicích řady oddílů došlo v zájmu zajištění bezpečnosti a regulérnosti také ke zrušení některých vodáckých akcí, mezi nimi i závodů na Jizeře v okolí Železného Brodu.

Český pohár žáků ve sjezdu 2013

Jako každoročně, i v letošním roce vyhlásila závodní komise dlouhodobou soutěž o Český pohár žáků ve sjezdu. Cílem je získávat nové adepty, ukazovat jim krásu tohoto sportu a postupně rozvíjet a podporovat jejich sportovní růst tak, aby později v juniorském i seniorském věku mohli nejlepší z nich navázat v reprezentačním dresu na četné úspěchy svých předchůdců i na mezinárodním poli.

Ohlédnutí za Českým pohárem žáků ve sjezdu 2010

Poslední kapitolu Českého poháru žáků ve sjezdu 2010 napsal mistrovský závod v klasickém sjezdu 23. října. Zalistujme nyní krátce pohárovou kronikou a připomeňme si hlavní události letošní sezóny.

Mistrovství ČR žáků v klasickém sjezdu

Až do soboty 23. října jsme si všichni museli počkat na rozluštění tajenky, kdo si odnese mistrovské medaile v klasickém sjezdu ve věkové kategorii žáků, a to jak v soutěži jednotlivců tak družstev. Zároveň se tímto závodem uzavřel i program letošního Českého poháru žáků ve sjezdu.

Mistrovství ČR žáků ve sprintu

Ve Strakonicích bylo na programu soupeření o mistrovské medaile ve sprintu na divoké vodě v žákovských kategoriích a zároveň předposlední díl Českého poháru žáků ve sjezdu.

7. a 8. Český pohár žáků ve sjezdu v Hradci nad Moravicí

Je naprosto přirozené, že milovníci sjezdu na divoké vodě nepolevují ve své vášni ani o prázdninových měsících, které jsou v řadě jiných činností pokládány za „okurkovou sezónu“. Snad nejpádnějším důkazem je právě skončená Silesia Water Tour 2010.

5. a 6. ČP žáků ve sjezdu v Českém Vrbném

Během právě uplynulého víkendu bylo ve vodáckém areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném pořádně rušno.

MS Rio 2018

logo Rio2018

1.SP Liptovský Mikuláš

4.SP Tacen

Krumlovský maraton

KVM 2018

AusOpen 2019

Instagram #czechcanoe

Finále SP La Seu

3.SP Augsburg

MS juniorů a U23

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Mistrovství Evropy

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF