Kanoe.cz

Smutná zpráva z Lipníka nad Bečvou

Dnes dorazila smutná zpráva, ze které  jsme se dozvěděli, že skonala paní Gabriela Bílovská, dlouholetá vedoucí činovnice oddílu v Lipníku n.B. Smuteční oznámení v příloze.

Termínová listina závodů ČSK DV 2020 - aktualizace!

Předsedkyně Závodní komise ĆSK DV paní Hana Kneblová zde zveřejňuje Termínovou listinu závodů ČSK DV pro sezonu 2020. Vzhledem k prováděnému odbahnění přehrady Trnávka a následnému napouštění, závodní komise stanovila konečný termín 15.3.2020 pro upřesnění místa konání 1. a 2. ČP ve slalomu a všech NKZ.

Dnes doplněno o Akademické MČR ve slalomu a sprintu!

Hana Kneblová

Usnesení a zápis Valné hromady ČSK DV ze dne 18.1.2020

Plné znění Usnesení Valné hromady ČSK sekce kanoistiky na divokých vodách ze dne 18.1.2020 a podrobný zápis z této schůze. K dispozici jsou také materiály valné hromady ke stažení.

Směrnice ČSK DV 2020 - návrh

Předsedkyně Závodní komise ČSK DV zde zveřejňuje návrh Směrnice pro závodění v kanoistice na divokých vodách 2020, který bude projednán na Valné hromadě sekce dne 18.1.2020.

Tabulka bodů za sportovní výsledky 2019 pro oddíly ČSK DV-opraveno!

Počtář žebříčků - paní Hana Kneblová zde zveřejňuje jako každoročně po sezóně "Tabulky" s body pro výpočet dotací pro účely kontroly oddíly a event. reklamace do 30.12.2019. Po reklamaci v oblasti reprezentace, MČR  a ČP,opraveno a aktualizovaná verze v příloze.

Tabulka bodů za sportovní výsledky 2019 pro kontrolu oddílům ČSK DV-opraveno!

logo cskPočtář žebříčků - paní Hana Kneblová zde zveřejňuje jako každoročně po sezóně "Tabulky" s body pro výpočet dotací pro účely kontroly oddíly a event. reklamace do 30.12.2019. po reklamaci opraveno a aktualizovaná verze v příloze.

ZTRÁTY A NÁLEZY NA LIPNĚ 2019

Kdo postrádá kajakářskou bundošprycku s krátkým rukávem zn. HIKO, může se přihlásit na tel. čísle: 776 159 029.
Zároveň prosím poctivého nálezce, který našel na sprintové trati bundošprycku Zástěra bílé barvy s dlouhým rukávem, aby mě  taktéž kontaktoval na uvedeném tel. čísle. Děkuji Gabriela Bílovská

Slalomy O štít města Benátek - přihlášky uzavřeny

benatkyPořadatele SK VS Benátky velmi těší zájem o jubilejní 50. ročník slalomů O štít města Benátek, ale vzhledem k počtu přihlášených upozorňují, že nejsou možné žádné dodatečné dohlášky.

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF