Kanoe.cz

Světový pohár v Praze – Troji i v roce 2021

rohan jiriSkvělá zpráva pro fanoušky špičkového vodního slalomu. Světový pohár zavítá do Prahy – Troje nejen letos v září, v olympijském roce 2020, ale i v roce 2021. Mezinárodní kanoistická federace (ICF) oznámila, že na svém kongresu opět vybrala za pořadatele jednoho závodu série Světového poháru Český svaz kanoistů a to v termínu 25. – 27. června 2021.

Už letos bude umělá slalomová dráha v Praze – Troji hostit finále Světového poháru ve vodním slalomu od 5. – 9. září 2019, v rámci kterého se bude pořádat i mistrovství světa v extrém kanoe slalomu. Organizační výbor na čele s ředitelem Jiřím Rohanem hlásí ale další úspěch. „Jsme rádi, že nám ICF přidělila pořadatelství další velké světové akce a věříme, že i v po-olympijském roce přitáhneme do Troje rekordní počet nejen olympijských medailistů, ale zejména nadšených sportovních fanoušků,“ říká Rohan.

troja slalomChtěli bychom popřát organizátorům hodně úspěchů a v případě potřeby se můžete spolehnout na ICF a pomoc naší organizace v přípravě i průběhu akce,“ napsal generální sekretář ICF Simon Toulson. „Díky společné spolupráci můžeme vytvořit světovou sportovní akci, která bude oslavou kanoistiky a bude prezentovat náš sport na nejvyšší úrovni.“

Finále Světového poháru v Praze – Troji nás letos spolu s Mistrovstvím světa v extrem slalomu čeká v termínu od 5. do 9. září 2019. V olympijském roce Praha přivítá nejlepší vodní slalomáře jako 4. SP od 18. – 20. září 2020. Na rok 2021 připadá na Světový pohár datum 25. – 27. června 2021.

Více o Světovém poháru ve vodním slalomu na oficiálních stránkách www.slalomtroja.cz  nebo na sociálních sítích Canoe Slalom Prague a #czechcanoe.

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF