Kanoe.cz

Oceania Open 2019 se čtyřmi finalisty mezi kajakářkami a singlkanoisty. Kudějová pátá

Lhota mSobota 23. února přinesla finálová klání nejlepších vodních slalomářů v kategoriích K1 ženy a C1 muži i se čtyřnásobným českým zastoupením na Oceania Open v Austrálii. Ze tří kajakářek se nejlépe vedlo Kateřině Kudějové na pátém místě. Mezi singlkanoisty dvacetiletý Matyáš Lhota desátý.

Hilgertova mDruhý rankingový závod roku po Australian Open minulý víkend zatím stále nepřinesl pódiová umístění pro české barvy. Ze singlkanoistů se v Austrálii do finálové desítky probojoval pouze 20letý Matyáš Lhota, který je juniorským mistrem Evropy a vicemistrem světa z roku 2017. Tři doteky branky pro něj znamenaly nakonec cenné desáté místo. Z vítězství se mohl těšit němec Franz Anton před Slovákem Beňušem.

Německý tým měl velkou radost i v kategorii kajakářek, kde si prvenství odnesla Ricarda Funková. Česko mělo ve finále kajakářek hned tři lodě - Kateřinu Kudějovou, mistryni světa z 2017, Amálii Hilgertovou, neteř Štěpnánky Hilgertové a Antonii Galuškovou, loňskou juniorskou vicemistryni GaluskovaEvropy. Na pódiové umístění nakonec žádná nedosáhla. Kudějová skončila pátá, Hilgertová 6. a Galušková 9.
Hilgertová tak skončila zároveň druhá v kategorii U23 a Galušková bere zlato mezi juniory

V neděli je na pořadu semifinále a finále siglkanoistek a kajakářů s účastí Prskavce, Přindiše, Hradilka, Tunky a dalších českých reprezentantů. Pro více informací sledujte facebook Český vodní slalom a sjezd a live výsledky.

Výsledky LIVE:

http://siwihome.azurewebsites.net/canoe123/live?SessionKey=auscanoe.20190221&fbclid=IwAR3YMlf1HOTUYZP56S16eb5pDz-cXCuI7TV0RjmAFfd-6KGWyXrSC4isNU8

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF