Kanoe.cz

Startuje nový projekt S ČT Sport na vodu

terminyČeský svaz kanoistů a Česká televize přicházejí s novým projektem pro veřejnost a všechny sportovní nadšence. Vodácké závody pro veřejnost S ČT Sport na vodu zavítají na Malou Skálu, do Českého Krumlova i na Lipno. Připravený je zajímavý program a skvělé ceny včetně zájezdu na finále Světového poháru ve vodním slalomu ve Španělsku.

Závody S ČT Sport na vodu jsou určeny pro všechny s výjimkou registrovaných závodníků v Českém svazu kanoistů. Trať bude kombinací vodního slalomu, sjezdu na divoké vodě a rychlostní kanoistiky a každý by ji měl zvládnout zhruba za minutu a půl až dvě minuty.

Závodit se bude v pilotní sezóně ve dvou termínech – 23. a 24. července na Malé Skále na Jizeře a 25. a 26. července v Českém Krumlově na Vltavě.

Mala SkalaSezóna vyvrcholí 23. a 24. srpna na Lipně, kde si bude moci každý vyzkoušet nejrůznější vodní sporty a vítězové z Malé Skály a Českého Krumlova budou bojovat o celkové vítězství.

Programem bude provázet moderátor Tomáš Budka. Pomáhat mu budou olympijský medailista z Londýna a mistr světa, kajakář Vavřinec Hradilek a jeho kolega, vítěz Světového poháru a vicemistr světa i Evropy Vít Přindiš, který dodává: „Projekt se mi líbí, protože ukazuje náš krásný sport dalším lidem a kombinuje závodní pojetí jízdy kolem branek s nejrozšířenější letní aktivitou, jízdou na kanoi.“

Závodit se bude ve dvou kategoriích, smíšená kategorie dospělých a rodinná, ve které budou startovat děti s doprovodem. Vítězové celého ročníku pak dostanou kromě věcných cen také cestu na finále Světového poháru ve vodním slalomu, které se koná v září ve Španělsku.

Registrace na závody bude probíhat vždy v místě od 9 do 12 hodin. Všechny potřebné informace včetně časového pořadu a pravidel najdete na oficiálním webu akce a také aktuality na facebooku Czech Canoe.

Více o projektu na webu České televize: http://www.ceskatelevize.cz/porady/12382406964-s-ct-sport-na-vodu/

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Instagram #czechcanoe

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF