Kanoe.cz

Startuje nový projekt S ČT Sport na vodu

terminyČeský svaz kanoistů a Česká televize přicházejí s novým projektem pro veřejnost a všechny sportovní nadšence. Vodácké závody pro veřejnost S ČT Sport na vodu zavítají na Malou Skálu, do Českého Krumlova i na Lipno. Připravený je zajímavý program a skvělé ceny včetně zájezdu na finále Světového poháru ve vodním slalomu ve Španělsku.

Závody S ČT Sport na vodu jsou určeny pro všechny s výjimkou registrovaných závodníků v Českém svazu kanoistů. Trať bude kombinací vodního slalomu, sjezdu na divoké vodě a rychlostní kanoistiky a každý by ji měl zvládnout zhruba za minutu a půl až dvě minuty.

Závodit se bude v pilotní sezóně ve dvou termínech – 23. a 24. července na Malé Skále na Jizeře a 25. a 26. července v Českém Krumlově na Vltavě.

Mala SkalaSezóna vyvrcholí 23. a 24. srpna na Lipně, kde si bude moci každý vyzkoušet nejrůznější vodní sporty a vítězové z Malé Skály a Českého Krumlova budou bojovat o celkové vítězství.

Programem bude provázet moderátor Tomáš Budka. Pomáhat mu budou olympijský medailista z Londýna a mistr světa, kajakář Vavřinec Hradilek a jeho kolega, vítěz Světového poháru a vicemistr světa i Evropy Vít Přindiš, který dodává: „Projekt se mi líbí, protože ukazuje náš krásný sport dalším lidem a kombinuje závodní pojetí jízdy kolem branek s nejrozšířenější letní aktivitou, jízdou na kanoi.“

Závodit se bude ve dvou kategoriích, smíšená kategorie dospělých a rodinná, ve které budou startovat děti s doprovodem. Vítězové celého ročníku pak dostanou kromě věcných cen také cestu na finále Světového poháru ve vodním slalomu, které se koná v září ve Španělsku.

Registrace na závody bude probíhat vždy v místě od 9 do 12 hodin. Všechny potřebné informace včetně časového pořadu a pravidel najdete na oficiálním webu akce a také aktuality na facebooku Czech Canoe.

Více o projektu na webu České televize: http://www.ceskatelevize.cz/porady/12382406964-s-ct-sport-na-vodu/

MS Rio 2018

logo Rio2018

1.SP Liptovský Mikuláš

4.SP Tacen

Krumlovský maraton

KVM 2018

AusOpen 2019

Instagram #czechcanoe

Finále SP La Seu

3.SP Augsburg

MS juniorů a U23

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Mistrovství Evropy

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF