Kanoe.cz

Vodní slalom - cesta na vrchol. Chystá se nová exkluzivní publikace

SP 235Po letech vychází nová obrazová publikace o vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě. Autor Jaroslav Cícha se spolu s fotografem Eduardem Erbenem pustil do zmapování nejsilnějších českých vodáckých klanů a osobností našeho sportu od roku 2000 dosud. Kniha má vyjít při příležitosti červnového ME v Praze Troji.

Kniha s pracovním názvem Vodní slalom - cesta na vrchol bude třetí ze série sportovních publikací, po úspěšném vydání díl Biatlon - cesta na vrchol a Atletika - cesta na vrchol z vydavatelství Grada. Osobní příběhy, rozhovory a jedinečné fotografie mapující cestu českých vodních slalomářů a úspěšných sjezdařů na divoké vodě až na samotný sportovní vrchol. Dočtete se i o tom, jaké byly začátky a největší úspěchy českých vodáckých hvězd nejen z klanů Pollertových, Hilgertových, Rohanových, Prskavců, Přindišových a dalších.

Publikace by měla mít křest v rámci příprav mistrovství Evropy ve vodním slalomu 2018 v Praze - Troji a na červnovém šampionátu bude také k dostání.

Zde se podívejte na předešlé publikace https://www.kosmas.cz/knihy/231284/biatlon-cesta-na-vrchol/

 

O Autorech

Erben Eduard

Narodil se v roce 1956. S fotografováním začal v roce 1972 a od roku 1975 se specializuje na sportovní fotografii. V roce 1997 založil fotoagenturu CPA Czech Photo Agency. V průběhu let byl fotoreportérem v různých českých d enících i týdenících a jako fotograf se zúčastnil všech olympijských her od roku 1996. Jeho fotografie byly oceněny v řadě fotografických soutěží, v roce 2009 získal 1. místo v kategorii sport na Czec h Press Photo. Je spoluautorem již 11 obrazové publikace o olympijských hrách.

Cícha Jaroslav

Narodil se v roce 1954. Po vystudování Právnické fakulty UK pracoval od roku 1981 ve sportovní redakci ČTK. Nejvíce se věnoval fotbalu, házené, cyklistice a golfu. Po téměř třiceti letech z této firmy odešel a poslední dva r oky je šéfredaktorem měsíčníku Golf Style. Je autorem knihy o mistrovství světa ve fotbale Itálie počtvrté na trůnu (2006).

Foto: Jan Homolka

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF