Kanoe.cz

Mistr světa Ondřej Tunka má nového partnera. Autotreid mu poskytne jeho první vůz

AutotreidMistr světa ve vodním slalomu z Pau kajakář Ondřej Tunka si ani po sezóně na nezájem médií nemůže stěžovat. Zájem zaznamenal i ze strany partnerů pro další sezóny. V úterý 17. října podepsal exkluzivní smlouvu se společností Autotreid. „Ondřeje podpoříme v přípravě na další vrcholné závody s cílem na Olympiádu 2020 v Tokiu,“ řekl Jiří Suk, ředitel AUTOTREID spol. s r.o.

Sedmadvacetiletý vodní slalomář dostane do plného užívání osobní automobil včetně všech služeb souvisejících s provozem vozidla na 36 měsíců (do konce roku 2020). „Jsem strašně rád za to, že se Autotreid stal mým partnerem. Bude to mé první auto a usnadní mi cestu jak na každodenní trénink, tak domů na Malou Skálu, kam se snažím jezdit co nejčastěji a cesta autobusem tam trvá celou věčnost,“ těšil se Ondřej Tunka, který řídí dobře, rád a pokutu ještě nikdy nedostal.

mistr sveta TunkaAsi nejčastěji bude v novém automobilu vozit tréninkového parťáka Ondřeje Cvikla. „Jako jediný mi před MS věřil a bydlí po cestě do Tróje. Nejčastěji řídím přes zimu doma na Malé Skále, kde jezdím každý den do Jizerských hor na běžky,“ prozradil svěřenec Jiřího Prskavce staršího.

Jiří Suk ze společnosti Autotreid řekl, že Ondřej Tunka byl pro spolupráci jasnou volbou. Pozitivně hodnotí ale výsledky všech vodních slalomářů v letošní sezóně.„Jedním slovem- fantazie. Jedná se o ohromný úspěch a příkladnou reprezentaci naší země nejen na MS, ale i ve Světovém poháru. Velká gratulace a uznání všem, kteří se na tomto ohromném úspěchu podíleli,“ popřál pan ředitel.

Společnost Autotreid je přitom hrdým partnerem Českého poháru Skupiny ČEZ ve vodním slalomu. „Bylo to pro nás něco naprosto nového, první zkušenost. Ročník celkově hodnotíme velmi pozitivně, byl podařený, nabídl spoustu krásných soubojů a byl napínavý do posledního závodu. Jsem rád, že jsme mohli být u toho a částečně tak podpořit jak snahu sportovců, tak lidí kolem, bez kterých by to nefungovalo,“ vyhodnotil Jiří Suk.

Tunka se na novou spolupráci těší a zájem ze strany partnera si cení: „Partneři jako Autotreid posouvají náš sport dále. V posledním roce se obrovsky zvýšila úroveň domácích závodů, vodní slalom dostává více prostoru v médiích, i na domácí závody přichází spousta diváků, kteří udělají úžasnou atmosféru. Nás to motivuje k větším výkonům, které se pak snažíme podat i na světové úrovni a zatím se nám to, myslím, daří skvěle,“ dodal Tunka.

Společnost Autotreid se těší na dlouhodobou spolupráci s Českým svazem kanoistiky. „Již nyní jsme domluveni na spolupráci pro ročník 2018 a náš dlouhodobý výhled je se stát jedním ze stabilních partnerů a pomoci tak v rozvoji tohoto krásného sportu.“

MS Rio 2018

logo Rio2018

1.SP Liptovský Mikuláš

4.SP Tacen

Krumlovský maraton

KVM 2018

Instagram #czechcanoe

2019 Oceania Championships

AusOpen 2019

Finále SP La Seu

3.SP Augsburg

MS juniorů a U23

2.SP Krakov

SP KrakowOnline výsledky
Fotogalerie

Přímý přenos
ČT Sport
sobota K1ž, C1m
semi
8:50-11:20
finále 11:50-13:20
 neděle C1ž, K1m
semi 8:50, 10:05, 10:45
finále 11:50-13:20

Mistrovství Evropy

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Sledujte, kdo vede!

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV


letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

WRR Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF