Kanoe.cz

Jířa Prskavec se stává patronem juniorské reprezentace České republiky ve vodním slalomu

Prskavec 20170215 thumbnailJířa Prskavec, bronzový medailista z posledních LOH, od letošního roku zaštítí svým jménem nejúspěšnější juniorské vodní slalomáře z České republiky. “Není to tak dávno, co jsem byl také v juniorském věku a i svojí povahou mám k juniorům pořád blízko. Současný český juniorský tým je nejlepším na světě a mám radost, že zde roste další generace nadějných slalomářů, která nám, “Áčku” začne co nejdříve okopávat kotníky :-).

Je skvělé, že se podařilo rozšířit spolupráci s pojišťovnou UNIQA, Nadací ČEZ a společností Urbanstore.cz, díky nimž máme nyní možnost výrazně zkvalitnit i zimní přípravu. Mít možnost, již v juniorském věku, se připravovat v teple, je klíčové nejenom pro úspěchy mladých závodníků, ale také pro následný přechod do kategorie do 23 let a pak do seniorské. Junioři mají nyní takto ty nejlepší možné podmínky, včetně dlouhodobě vynikajícího odborného vedení ze strany reprezentačních trenérů.

Chtěl bych být juniorům takovým “parťákem”, za kterým si mohou kdykoliv přijít pro radu, protože se pořád dokážu vžít do jejich kůže. Určitě alespoň jednou ročně přijedu na nějaký juniorský závod nebo soustředění, abychom společně strávili více času. Moc se těším na spolupráci!” říká Jířa.

 

 

 

web: canoeslalomteam.cz
FB: facebook.com/canoeaslalomteam

       UrbanStore.cz

SP Troja 2017

Instagram #czechcanoe

WRR Markkleeberg

AusOpen 2017

Kanoista divoké vody 2016

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

 

Partneři ČSK DVletenky na míru

 

Fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů zajišťuje

www.monada.cz

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF