Kanoe.cz

Ježek, Kudějová, Cvikl – ovládli Trnávku i přes deštivé počasí

K1m male Vodní slalomáři se v rámci 7. Českého poháru na Trnávce utkali v sobotu o tituly a cenné body na jedné z nejoblíbenějších tratí. Pro některé to byl poslední závod sezóny.

Kategorie C1 byla velmi nabitá a měla vysokou úroveň. V listopadu oslaví čtyřicátiny, ale Stanislav Ježek opět ovládl souboje singlkanoistů a nechal za sebou i slovenského dvojnásobného olympijského vítěze Michala Martikána. Za ním následoval Tomáš Rak a Lukáš Rohan.

Jezek S male„Předposlední závod letošní sezóny na nejhezčí trati - Český pohár na Trnávce. Krásný prostředí skvělá voda a parádní závod v plný konkurenci a to mě baví,“ liboval si Tomáš Rak.
Mezi ženami singkanoistkami kralovala stříbrná z letošního mistrovství Evropy Kateřina Hošková. Druhé místo si odnesla juniorská mistryně světa Tereza Fišerová a bronz Martina Satková.

Při neúčasti olympioniků Kašpara a Šindlera patřil stupeň vítězů dvojici deblkanoistů Tomáš Koplík a Jakub Vrzáň. Stříbro brala dvojice Lukáš Rohan, Adam Svoboda.
C1z maleSílu českých kajakářů potvrdil i za neúčasti bronzového olympijského medailistu Jiřího Prskavce vítězstvím Ondřej Cvikl, který si připsal skalp stříbrného z londýnských her Vavřince Hradilka. Třetí místo vybojoval Luboš Hilgert.

Jeho maminka Štěpánka Hilgertová pak přidala do rodinné sbírky další medaili. Mezi kajakářkami v sobotu vybojovala na Trnávce bronz. K celkovému vítězství se opět přiblížila desátá z Ria, Kateřina Kudějová a stříbro si odnesla Karolína Galušková. Právě Kudějová sobotním závodem ukončila své letošní působení a nedělní závody Českého poháru vynechala.

Zítra Český pohár ve vodním slalomu vyvrcholí osmým podnikem.

Výsledky: http://live.results.cz/schedule.php?event=201661CPStrnavka

Sobotní klání zachytila objektivem fotografka Alena Ceplová.

Adidas Sickline

SP La Seu

 

Partneři ČSK DV

logo CEPS

letenky na míru


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

ME slalom Tacen

Tacen 2017

Mistrovství Evropy U23 a juniorů ve slalomu

SP Ivrea

logo ivrea
Live stream
Online výsledky
ČT Sport - přímý přenos
neděle 3.9. 13:30-14:30

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

3.SP Markkleeberg

Instagram #czechcanoe

SP Troja 2017

WRR Markkleeberg

ME U23 a juniorů ve slalomu

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF