Kanoe.cz

Tréninky USD Trnávka 2017

Na základě návrhu Trenérské rady RD slalom zde J. Pultera - reprezentační trenér zveřejňuje rozpis tréninků na Trnávce v následujících týdnech.

Sjezdy ve Veselí n.M. se ruší

Upozornění pro oddíly - sjezdy  ve Veselí n.M. dne 19.3.2017 se z důvodu malého zájmu ruší.

Termínová listina ČSK KDV 2017

Terminova__listina_CSKDV_2017-03-022017.xls

18.3. W 2 Sjezdy na Svitavě KK Brno  
19.3. W 2 Sjezdy ve Veselí n.M. SK Veselí  
25.-26.3 W 4 Sjezdy v Hanušovicích Litovel  
1.-2.4. W 4 Sjezdy na Sázavě Boh.Pha  
  S 2 Stružnická peřej Č.Lípa  
6.4. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
8.-9.4. W 4 Jarní sjezdy na Lužnici Bechyně  
  W 4 Sjezdy v Hanušovicích VS Desná  
  S 4 Jarní slalomy v Č. Vrbném SKVS ČB  
15.-16.4 ČPW 2 Kamenice - klasik Boh.Pha 1. a 2.ČPW
  S 2 Spálovské slalomy Jablonec  
20.4. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
22.-23.4. ČPW 2 Špindlerův Mlýn - klasik Olomouc 3. a 4. ČPW
      MČR U23    
29.-30.4. ČPW 3 Čeňkova Pila - sprint+klasik Loko Plz 5. a 6.ČPW
      MČR veteránů  klasik a MČR družstev klasik  
  S 2 Trutnovské slalomy Trutnov  
  S 2 Slalomy v Zábřehu Zábřeh  
4.5. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
6.-7.5. ČPS 2 USD Trnávka S.Žižkov 1. a 2.ČPS (nom.)
  S 2 Slalomy v Táboře VS Tábor  
  W 4 Sjezdy a sprinty ve Dv. Králové Dv.Král. 2 + 2
13.-14.5. ČPS 2 USD Roudnice n.L. Roudnice 3. a 4.ČPS(nom.)
  S 2 Slalomy na Paraplíčku Žel.Brod  
  S 2 Slalomy v Ostravě Tzunami  
17.5. S+Wsp. 2 Slalom a sprint v Olomouci Olomouc KP 1 + 1
18.5. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
20.-21.5. ČPW 2 USD Roudnice -2x sprint, Roudnice 7. a 8.ČPW
  S 2 Slalomy v Opavě  KK Opava  
  S 2 Sušické slalomy Sušice  
27.-28.5. NKZ 2 USD Veltrusy Kralupy 1. a 2.NKZ
  W 2 Krumlovské sjezdy Č.Kruml.  
      MČR C2 mix     
  S 2 Krumlovské slalomy Č.Kruml.  
2.6. W 1 Sjezd na Chrudimce Pardubice  
3.-4.6. S 2 Slalomy v Kroměříži Kroměříž 1. a 2.ČPž
  W 1 Sprint v Kroměříži Kroměříž 1.ČPž
10.-11.6. ČPS 2 USD Troja USK Pha 5. a 6.ČPS
      MČR+U23    
17.-18.6. S   SP USD Praha Troja    
  W 4 MČR dorost. a  žáků ve sjezdu VS Desná 2.. a 3.ČPž
      v Postřelmově    
24.-25.6. S 2 Křivoklátské slalomy Rakovník  
      MČR veteránů     
  S+Wsp. 4 Slalomy a sprinty ve Veselí n.M. SK Veselí 2+2 
1.-2.7. S+W 3 Vysokomýtské slalomy a sjezd Vys.Mýto 3.a 4.ČPž slalom
  S 2 Slalomy v Kadani Kadaň  
8.7. W 1 Sjezd ve Strakonicích Soběslav  
8.-9.7. S 2 Slalomy ve Strakonicích Ot.Strak  
  S 2 Slalomy v D.Kounicích  VSDK  
15.-16.7. S 4 Slalomy na Chrudimce Pardubice  
  S 2 Letní slalomy v Č. Vrbném SKVS ČB  
      MČR C2Ž    
22.-23.7. S 4 Slalomy na Chrudimce Pardubice  
29.-30.7. W 4 Sj. a sp. v Třebechovicích Třebech. 2 + 2
  S 2 Podřipské slalomy Roudnice  
5.-6.8. S   ECA CUP České Vrbné SKVS ČB  
  S 2 Slalomy pod Borskou přehradou Loko Plz  
12.-13.8 S 2 O štít města Benátek Benátky  
  S 2 Slalomy v Brně KK Brno  
19.-20.8. ČPW 3  USD Č.Vrbné-2x sprint Pardub. 9. a 10.ČPW
      MČR dospělí, U23, veteráni, družstva    
      ECA CUP ve sprintu    
    2 4. a 5. ČPž klasik + sprint   4. a 5.ČPž
  S 2 Memoriál J.Froňka Kralupy  
23.-24.8. W 1 Nominační závod na MS ve sprintu Roudnice  
    1 ECA CUP ve sprintu    
26.-27.8. ČPS+NKZ 2 Lipno  SKVS ČB 7.,8.ČPS,3.,4,NKZ
  ČPW 2 Lipno - klasik+sprint Č.Kruml. 11. a 12.ČPW
      MČR klasik    
2.9.   1 Východoč. vodácký maraton KVT Pardubice
2.-3.9. S 2 MČR žáků slalomu Brandýs n.L. Dukla B. 5.ČPž
  W 2 MČR žáků sprintu Brandýs n.L. Dukla B. 6.ČPž
9.-10.9. S 2 MČR dorostu slalom Křivoklát Rakovník  
  W 2 MČR dorostu sprint Křivklát Rakovník  
16.-17.9. NKZ 2 USD Roudnice n.L. Roudnice 5. a 6.NKZ
30.9.-1.10. S 2 Hanácké slalomy Olomouc  
  S 2 Slalomy v Třebechovicích Třebech.  
7.10.     BOBR CUP Litovel  
7.-8.10. S 2 Slalomy ve Strakonicích Klatovy  
14.10.   1 Krumlovský maraton Č.Kruml  
21.10. W 2 Podzimní sjezdy na Lužnici Bechyně  
           
           

Upozornění pro oddíly ČSK DV

Předsedkyně Závodní komise ČSK DV paní Hana Kneblová upozorňuje všechny oddíly, jejichž závodníci mají právo startu v závodech Českého poháru, že uzávěrka pro přihlášky do ČP 2017 je 15.3.2017!!

Brankové záznamy

Brankové záznamy na závody řízené sekcí ČSK DV.

Výkaz činnosti rozhodčích 2017

Zde je ke stažení výkaz činnosti rozhodčího pro rok 2017.

Delegace 2017

Delegace na závody řízené Sekcí ČSK DV pro rok 2017.

Aktualizováno 8. 3. 2017

Zápis 01/2017 ze schůze Výboru ČSK DV ze dne 15.2.2017

Zápis ze schůze Výboru ČSK DV ze dne 15.2.2017 v ještě neschválené verzi Výborem ČSK DV. Ke schválení dojde na příští schůzi výboru.

Kemp pro malé začátečníky 2017 - slalom

Roudnice AdamV letošním roce opět rádi umožníme trénování malým začátečníkům na kanálové vodě za nižšího průtoku u nás v Roudnici nad Labem. Tuto možnost nabízíme hlavně v termínu od 3. do 7. 7.. Nabízíme ubytování u nás v kempu pod stanem nebo ve Sporthotelu POD LIPOU. Podmínkou je vlastní dozor, jak na vodě, tak i mimo trénování.

Trénink pro trenéry vodního slalomu 2017

Zde je zveřejněna výzva trenéra reprezentačního družstva U23 ve vodním slalomu pana Mgr. Jiřího Prskavce k projketu zvýšení odborné úrovně trenérů vodního slalomu v České republice.

SP Troja 2017

AusOpen 2017

Kanoista divoké vody 2016

SP 2016 Tacen

logo Tacen2016

Tacen (SLO)
9. - 11. 9. 2016

ME U23 a juniorů ve slalomu

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Instagram #czechcanoe

 

Partneři ČSK DV



letenky na míru

 

Fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů zajišťuje

www.monada.cz

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF