Kanoe.cz

Žebříčky SCM po posledním závodě ČP

Žebříčky sportovců vytvořené na základě výběrových kritérií do SCM pro rok 2020, předběžné informace o testech

Pořadí výběru do SCM 2020 po posledním závodě ČP.xlsx ZDE

V tabulkách pro jednotlivé věkové a lodní kategorie jsou uvedeny všechny výsledky závodů, ze kterých byly bodové zisky započítávány. V kategoriích žactva jsou započítávány 4 nejvyšší bodové zisky na krátkých tratích a 2 největší bodové zisky z dlouhých tratí. V kategoriích dorostu je započítáváno 6 nejvyšších bodových zisků z krátkých tratí a 2 největší bodové zisky z dlouhých tratí. V kategoriích juniorů je započítáváno 7 nejvyšších bodových zisků z krátkých tratí a 2 největší bodové zisky z dlouhých tratí.
V žebříčcích jsou znázorněny počty sportovců, kteří prošli prvním kolem výběru do SCM 2020. Žlutě jsou znázorněni sportovci skupiny A, červeně skupina B a modře skupina C.
Všichni zájemci o zařazení do SCM pro rok 2020 z vybraných sportovců v prvním kole se musí zúčastnit druhého kola výběru, které se bude konat ve dvou termínech - buď v sobotu 9.11. nebo v neděli 10.11. Pozvání na testy s podrobnějšími informacemi obdrží kluby mailem.
Informace o pravidlech obecných testů lze najít v kritériích o řádek níže.

Kritéria pro zařazování sportovců do SCM pro rok 2020 ZDE

Tabulky bodování obecných testů (druhé kolo výběru do SCM) ZDE

Dotazy nebo připomínky k výsledkům 1.kola výběru do SCM prosím zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zároveň předsedovi STK, počtáři žebříčků na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MEJ & U23 Račice

 

RSS rychlost