Kanoe.cz

Z 31. Medzinárodnej regaty v Piešťanech nakonec osm medailí

piestanNavzdory blížícímu se klíčovému nominačnímu závodu osmnáctka pádlujících od patnácti do třiadvaceti let reprezentovala Českou republiku na tradiční regatě v Piešťanech. Mladí rychlostní kanoisté vybojovali přeci jen osm medailí a v hodnocení národů skončili pátí, čímž se spolu se Szegedem i Hazewinkelem podíleli na veleúspěšném víkendu...

výsledky&videa

Na kilometru bral stříbro kojetínský kanoista Jiří Minařík a bronz kajakářka Barbora Betlachová z pražského USK. Z pětistovky si Česká republika přivezla zlato díky juniorské deblkanoi Antonín Hrabal-Jiří Zalubil (Ostrožská Nová Ves), přičemž pro kojetínského Hrabala bylo deblové prvenství už druhým medailovým úspěchem po bronzu ze singlkanoe. Také kadetka Betlachová rozšířila sbírku o další cenný kov, a to stříbro. Nejkratší trať přinesla českým reprezentantům další dvě stříbra, a to díky výkonům Martina Seidla (USK Praha) a dvojice Hrabal-Zalubil. Nakonec byla potvrzena i bronzová medaile přerovského deblkajaku kadetek Gabriela Hermély-Inka Ševčíková, řada dalších reprezentantů skončila těsně za medailovou pozicí.

foto_pma

Krumlovský maraton

KVM 2018

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost