Kanoe.cz

Zlatí medailisté z juniorského mistrovství Evropy si zajistili přímý postup do finále světového šampionátu

C2 1000 m juniori Jiri Zalubil Jiri MinarikCílem projeli s náskokem více než dvou sekund před maďarskou dvojicí Horváth, Besenyei a Jiří Zalubil jako zadák plácnul po rameni svého parťáka Jiřího Minaříka. Evropští juniorští šampioni z Auronza vyhráli svou rozjížďku na deblkanoi na kilometru a zajistili si přímý postup do finále, které se koná v pátek v 15:54. V něm je čeká silná konkurence včetně vítězů ostatních dvou rozjížděk, posádek z Kuby a Kanady.

V 14:13 se v bulharském Plovdivu o medaile utkají evropské šampionky ze čtyřkajaku Štěpánka Sobíšková, Kateřina Zárubová, Sofie Kinclová a Barbora Galádová. V rozjížďce na pětistovce skončily třetí za posádkami Maďarska a Německa a zajistily si též přímý postup do finále.

Vítězství v rozjížďce slavili také stříbrní evropští medailisté na deblkajaku Vilém Kukačka a Jan Vorel, stejně jako kajakářka Sofie Kinclová. Vzhledem k počtu účastníků je však čeká semifinále.

Kompletní výsledky najdete ZDE. Livestreamy z pátku ZDE, ZDE a ZDE.

Krumlovský maraton

KVM 2018

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost