Kanoe.cz

Výsledky obecných testů RDJ

beh drahaV sobotu 27.1. byla ve Sportovním centru Nymburk prověřena kondice juniorské reprezentace. Testy proběhly v tradičních disciplínách: benč max. kg, přítah max. kg, maximální počet shybů, počet opakování v benči i přítahu s 50% vlastní hmotnosti za 2min, běh 1500 / 800m, plavání 200m.

Výsledky testů RDJ 27.1.18. ZDE xls

Testování se zúčastnilo rekordních 55 sportovců, kteří budou v letošní sezóně usilovat o nominace na mezinárodní soutěže juniorů. V Nymburku byly opět k vidění i některé velmi dobré výkony.

V tabulkách je také vyčíslen přehled individuálního vývoje výkonnosti, který je nejvýznamnější a nejvíce vypovídá o kvalitě přípravy. Cílem nejsou "vynikající" výkony v disciplínách testů, ale kvalitní kondiční příprava, která se projeví také právě výkony v testech a jejich zlepšování, což by mělo být jednou z motivací v náročné přípravě.
Určitá úroveň výkonů závodníka alespoň v některých z disciplín značně souvisí s výkonností v rychlostní kanoistice, ne-li ji podmiňuje. Součástí souboru je žebříček všech juniorů podle komplexního bodování obecných testů za posledních 11 let. Není náhodou, že úspěšní reprezentanti figurují v přední části tabulky všestranné připravenosti juniorů.

Děkuji všem trenérům za pomoc při celodenním měření výkonů, v případě připomínek k přehledům výsledků mě kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Krumlovský maraton

KVM 2018

ME Bělehrad

belgrade2018 logo 1357.jpg

Olympijské naděje

ME juniorů a U23 2017 - Sprint

ME Sprint - Plovdiv 2017

ME Marathon 2017

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

SP Belehrad

logo Belehrad

 

SP SZEGED

logo szeged2017

 

SP Montemor-o Velho

thumb logo sprint SP1

 

Olympijské naděje - Szeged

Mistrovství Evropy juniorů a U23 - sprint

 
nabreziMM
Český svaz kanoistů se stal podepsáním partnerské smlouvy s Městem Kadaň v roce 2008 partnerem projektu Nábřeží Maxipsa Fíka v Kadani (CZ, 1.09/1.2.00/09.00052).

RSS rychlost